Miks Latvis

Rīgas Doma Kora Skolas popielā meitenes “izpilda” Cosmos – Tu kā, es kā

Reiz ārzemju internetos bija tādas Daft Punk meitenes un viņām bija milzīgs sekotāju un atdarinātāju pūlis iekš youtube.com. Izrādās, ka arī vietējās meitenes spēj sagatavoties un sniegt līdzīgu priekšnesumu, šajā gadījumā par pamatu ņemot Cosmos dziesmu “Tu kā, es kā.”

Turklāt, ja Daft Punk meitenes varēja izģērbties un filmēties tikai ar kastēs noslēptām galvām, tad šeit nekādas kastes neredzēsiet.

Saite uz video: Cosmos – Tu kā, es kā (Unofficial)

7 Responses

  1. Prieksensums ta prieksnesums, bet to nevajag saukt par popielu. Popiepla ir tad ja pec iespejas tuvak attelo muziki/ kadu no vina klipiem un izpildijumu. bet vairuma parasti dzeki uzvel bruncus noleka kautkadu slageri un skolotajas izvelas tos par uzvaretajiem. kad es vel macijos visudusskola mes bija uztaisijusi gan rammstein gan Mmenson.. – mums bija gan liesmas, kan pirotehnika, spādzini, grimss, profesionali iznomati muzikas instrumenti dekoracijas, pat 5-6 paligdarbonji kas sovu organizeja. Braucam pat uz kaiminu miestiem ka special guests uz popielam.. zel is stav vhs.. citadi varetu iepostet youtubee…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *