Miks Latvis

Panorāmas sižeti YouTube – youtube.com/ltvpanorama

Panorāma spērusi ļoti patīkamu soli – ir atvērts youtube.com konts (youtube.com/ltvpanorama), kurā tiek publicēti jaunākie/karstākie LTV ziņu dienesta sižeti.

Panorāma youtube.com

Ir skaidrs, ka šis ir ieguldījums nākotnē un ieguvums būs manāms tikai ar laiku. Paredzu, ka vēlāk līdzīgi rīkosies arī citas televīzijas, bet jo vēlāk, tās sāks, jo tālāk būs aizbraucis Panorāmas vilciens.

Redzu, ka jau šobrīd uz jaunākajiem Panorāmas sižetiem ir parakstījušies (tiklīdz būs jauns video viņi par to uzzinās) 68 skatītāji, kas Latvijas mērogiem ir pietiekami liels skaitlis (ja pieņemam, ka šis konts vēl ir jauns un uzticīgo skatītāju skaits tas tikai augs).

Pāris ieteikumi Panorāmai, lai youtube.com konts kļūtu vēl populārāks

  • Vispirms – lielākais ieguvums skatītājiem un šim youtube.com kontam būs, ja Panorāma rīkosies veikli un spēs publiskot video klipus maksimāli ātri pēc to raidīšanas TV. Ceru, ka Panorāmas konta veidotāji, zina, ka ir speciāls ielādes rīks ar kuru var ielādēt vairākus klipus vienlaicīgi.
  • Otrs virziens varētu būt dažādi materiāli no arhīviem, kuri kļūst aktuāli no jauna.
    Parastais piemērs: politiķis, kas pirms gada stāsta vienas lietas un tagad redzams, cik ļoti viņš ir melojis.
    Cits piemērs būtu vēl vecāku arhīvu publiskošana pareizajos datumos – tagad aktuāli būtu arhīva materiāli par Baltijas ceļu.
  • Mazs solis, kas nestu nelietu pienesumu (jo podkāsti vēl ir pavisam sveši Latvijā) būtu iTunes video podkāsts ar jaunākajiem ziņu sižetiem. Tas būtu ērti un patiktu visiem iPod/iPhone lietotājiem. To ir samērā viegli izveidot un tas neprasītu papildus darbu, jo video jau tiek likti youtube.com

Domāju, ka Panorāmas konta popularitāte augs dabiski, jo kvalitatīvs saturs + brīva (vienkāršota) video aprite, arī ir galvenā veiksmes atslēga.

Pilnīgi droši zinu, ka daudz biežāk skatīšos Panorāmas sižetus, it sevišķi, ja abonēšu tos kā iTunes podkāstu.

via laacz.lv

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *