Miks Latvis

blogeru pasākums Valmiermuižas alus darītavā [papildināts]

Valmiermuiža logo

Ja Tev ir blogs un ja Tev garšo alus, tad esi laipni aicināts satikties Valmiermuižā.

Sestdien, 3. oktobrī, visi, kuri ikdienā nodarbojas ar blogošanu, ir laipni aicināti apmeklēt Valmiermuižas alus darītavu. Valmiermuižas blogeru pasākuma ietvaros pirmo reizi notiks podkāsta podraide.lv izbraukuma ieraksts.

Tur varēs labi pavadīt laiku, degustēt Valmiermuižas alu, satikties ar alus darītavas saimnieku Aigaru Ruņģi, uzzināt alus darīšanas aizkulises un nogaršot tādus alus gardumus, kuri vēl pat nav nonākuši līdz veikalu plauktiem.

Tā kā pasākums notiek ārpus Rīgas būs noorganizēts arī autobuss, kas alus cienītājus aizvedīs gan turp, gan atpakaļ.

Kur?

Valmiermuiža atrodas tieši blakus Valmierai. Valmiermuiža Google Maps kartē.

Kad?

3. oktobris 10:40-11:00 Strēlnieku laukumā gaidīs autobuss, vai arī ja, kāds dodas ar auto, tad Valmiermuižā vēlams ierasties uz 12:30. Tiem, kuriem brīvas vietas auto, varat padot ziņu komentāros.

Autobusā būs pieejami atspirdzinoši dzērieni, laba kompānija un pa ceļam varēsiet palasīt jaunāko SestDienas žurnālu – uz WiFi neceriet :)

Atpakaļ uz Rīgu izbraukšana ap 14:30.

Pieteikšanās

Autobusā vietu skaits ir ierobežots (un šobrīd tas tiek precizēts), tāpēc ļoti vēlētos saņemt apstiprinājumus no tiem, kas droši zina, ka apmeklēs šo pasākumu. Twitter lietotājiem visērtāk atbildi ir dot šeit: http://twvt.us/valmiermuiza Vai arī dodiet ziņu epastā: miks.latvis [at] gmail.com

Jautājumus un komentārus varat uzdot šeit pat zemāk.

Papildināts ar jauno un pareizo datumu 3. oktobri.

4 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *