Sveiki, es gribu pastāstīt ar ko es šobrīd nodarbojos un kā tas ietekmēs šo blogu.

Nu jau pagājuši trīs mēneši kopš es vairs nestrādāju reklāmas aģentūrā par web projektu vadītāju.

Pienāca brīdis, kad dažādi blakus projekti un pasūtījumi apjoma ziņā aizņēma vairāk laika nekā mans pamata darbs un es sapratu, ka tas bija īstais brīdis darboties uz savu roku.

Tagad mans darbs joprojām ir blogu un mājas lapu veidošana tikai ar vienu lielu atšķirību – es pats sev esmu darba devējs. Es pats organizēju savu ikdienu, tikšanās laikus, darba stundas, termiņus un citas lietas. Atkarībā no projekta lieluma un prasībām es sadarbojos ar web dizaineri un programmētāju.

mikslatvis.com:

miks-latvis

Daži pēdējā laika spilgtākie darbi ir: ansisegle.lv, padotiesaizliegts.lv un themoonlightcaravan.com. Nedēļas beigās (17. oktobrī Pulkvedī) tiks publiskota jaunā VERY COOL PEOPLE mājas lapa. Un tuvākajās nedēļās tiks pabeigts darbs vēl pie vairākiem jauniem projektiem.

Paralēli šiem web lapu projektiem esmu uzsācis darbu jaunā un daudzsološā kompānijā EDA, kuras sastāvā es strādāju pie tā, lai nodrošinātu profesionālu un efektīvu jauno mediju pielietošanu PR kampaņās. “Jaunie mediji” ir populārs lamu vārds zināmās aprindās, taču es patiešām ticu, ka mums izdosies Latvijā šo lauciņu iekustināt pozitīvā virzienā. EDAi vēl top mājas lapa, kad tā būs gatava varēsiet uzzināt arī plašāku info par šo kompāniju. EDAs ietvaros, piemēram, tika noorganizēts nesenais Valmiermuižas blogeru pasākums.

Kā tas ietekmēs šī bloga saturu?

Šajā blogā laika gaitā tiks publicētas, saites un norādes uz daudziem projektiem, pie kuriem es strādāšu. Es domāju, ka ir saprotams, ka blogā pieminēšu galvenokārt tādus, projektus, kas man pašam ir interesanti, vai varētu noderēt lasītājiem.

To es paskaidroju tāpēc, lai šī informācija netiktu uzskatīta par apmaksātu vai slēptu reklāmu. Gluži otrādi, tā būs neapmaksāta un neslēpa reklāma – es turpināšu izplatīt jaunumus par foršiem projektiem un atbalstīt šos pasākumus tieši tāpat kā tas noticis līdz šim.

Varu nosaukt dažus piemērus – tie paši Very Cool People – divi džeki, kas spēlē šajā grupā ir mani labi draugi, vienu es pazīstu, jau no skolas pirmās klases. Protams, ka es šeit popularizēšu viņu koncertus, mūziku, pasākumus un citas lietas, jo es zinu, kā klājas mūziķiem mazajā Latvijā un ja reiz man ir tāda iespēja viņus atbalstīt, tad kāpēc gan to neizmantot?

Padoties aizliegts – Latvijā veidota dokumentālā filma par boksu. Padomājiet paši, cik “plaša patēriņa” ir šī filma un sapratīsiet, kāpēc es to cenšos pieminēt un noreklamēt pie katras izdevības. Un kāpēc es tā daru? Tāpēc, ka viņi ir pelnījuši jebkādu atbalstu, kādu vien es spēju sniegt.