Šodien notiks pirmizrāde komēdijai “***** ******”. Šo izrādi organizē slaveno izrāžu Alu Cilvēks un Alu Sieviete veidotāji Jaffa Rīga. Izrādes rīkotāji apzināti ir gājuši interesantu ceļu un līdz šim slepenībā turējuši gan izrādes nosaukumu, gan spēlējošo aktieru vārdus.

komēdija "Daudz laimes"

Cik man ir bijusi saskarsme ar izrādes rīkotājiem, tad viņi ir bijuši patiesi uzmanīgi un noslēpumaini, un ne reizi nav izmuldējušies pat ne kripatiņas. Sarunājoties izrāde tiek saukta “mūsu jaunā izrāde”, “izrāde”, “komēdija,” bet nekad netika pieminēts tās īstais nosaukums, nemaz nerunājot par aktieru sastāvu.

Vakar izlēmu patēlot inspektoru Capu un uzmetu aci komedija.lv publiski redzamajai koda daļai. Man šķita, ka to jau biju darījis pašā sākumā, kad tika pasludināta lapas adrese, bet vairs neatceros, vai tur bija redzams tas pats wordpress nosaukums, kas tagad. Varbūt tas noticis ar pēdējiem papildinājumiem, bet lapa ir tikusi pie interesanta wordpress tēmas nosaukuma – “Daudz laimes.”

kods

Ņemot vērā, ka simbolu skaits saskan perfekti (“***** ******”) un, ka nosaukums ir veidots tieši no diviem vārdiem, es domāju, ka esmu trāpījis pareizi.

P.S.

Vakar Windows 7 tvītapā, pajautāju izrādes organizatoram Artūram Mednim, vai šis ir īstais nosaukums un saņēmu izvairīgu atbildi, no kuras secināju, ka patiešām esmu uzminējis pareizi.