Miks Latvis

Valmiermuižas tumšā alus degustācija

Šo ceturtdien, 17. decembrī 19:00 Rock `n` Riga notiks blogeriem paredzēts Valmiermuižas tumšā alus degustācijas pasākums.

Valmiermuižas alus darītava ir izbrūvējusi tumšo alu pēc četrām dažādām receptēm – tumšais alus Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3 un Nr. 4. Visi četri tumšā alus veidi ir sapildīti pudelēs un salikti komplektos. Alus cienītāji komplektus varēs nopirkt un valmiermuiza.lv līdz 11. janvārim balsot par gardāko. Visvairāk balsis saņēmušais alus tiks iekļauts pastāvīgajā alus darītavas sortimentā un būs nopērkams visā Latvijā, sākot ar martu.

Mums atvēlētās telpas nav pārāk plašas, un uz šo brīdi ir palikušas uz tikai dažas, rokas pirkstiem saskaitāmas, brīvās vietas. Ja Tev ir blogs un Tu vēlies piedalīties alus degustācijā, tad sūti epastu uz onkulis@mikslatvis.lv, un es nosūtīšu dalības apstiprinājumu.

8 Responses

  1. Nelaba sakritība ar LG uzaicinājumu doties uz Avatar apmēram šajā pašā laikā, cik noprotu tad tika izsūtīti uzaicināti daudzi interneta aktīvisti. Dilemma, ko darīt 4dienas vakara pusē tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *