Miks Latvis

Bored to Death

Nogarlaikojies līdz nāvei ir nāvīgi foršs seriāls, kura foršums slēpjas jokainajos dialogos, neveiklajās pauzēs un dažādo nieku un kripatu apvienojumā. Sajūtu ziņā ir manāms, kaut kas no seriāla reklāmās minētā film-noir, bet grūti paskaidrot kas tieši.

Galvenais varonis ir rakstnieks, kas garlaicības mākts ir sludinājumu servisā ielicis paziņojumu, ka viņš ir nelicenzēts privātais detektīvs. Bet tas nenozīmē, ka seriāls ir norakstāms krimiķis. Nē, pavisam nē, šī ir dīvaina komēdija, kurā krietnu dīvainības devu nodrošina galvenā varoņa sidekick – bārdainais dīvainis Zach Galifianakis (manuprāt, ģeniāls aktieris).

Galvenajā lomā ir Jason Schwartzman, kuru kino cienītāji atpazīs no vairākām mega labām filmām – Rushmore, Spun, The Darjeeling Limited. Jason Schwartzman balsi var saklausīt arī pavisam jaunajā un fantastiskajā multfilmā Fantastic Mr. Fox.

Man gribētos ticēt, ka šo aktieru dēļ, zinātājiem gribēsies noskatīties vismaz vienu seriāla sēriju.

Video reklāma:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KSyIz9_HktQ[/youtube]

Saite uz video. Seriāla oficiālie youtube.com video klipi no HBO.

P.S.

Kā jau minēts komentāros, šajā seriālā epizodiskā lomā ir redzams arī Jim Jarmusch. Faniem patiks.

11 Responses

 1. Izskataas interesanti. Es gan parasti nesaaku skatiities seriaalus no pirmaas sezonas, bet vareetu uztaisiit veel kaadu iznjeemumu, jo smiekliigie seriaali vairs neienaak tik biezhi kaa veeleetos…

 2. Jaa.. nu sho tieshi man liekas ir jaaskatas visu uzreiz, taa sanaaca ka pats tieshi taa arii izdariiju.. un bij ok…. pirmaas seerijas taadas necilaakas, veelaak jau kaut kas tajaa visaa ir..
  Man gan jaapiebilst ka galvenaa aktiera loma nav iisti preciiza vinja vizuaalajam.. man vismaz personiigi vinjsh shkjiet taads paaraak snobisks tips peec paskata… un teelo kaut ko gluzhi citu..

  Bet kopumaa… seriaals labs, 2 sezonu skatiishos tikliidz buus.

 3. aa.. un veel jaa.. vieniigais kaapeec tas seriaals ir pusliidz baudaams ir 2aa plaana aktieri – Zach Galifianakis (nekad nevareetu buut 1ajaa plaanaa, bet taads kaads ir, vinjs ir perfekts) un Ted Danson pieredzeejis un labi pozicioneets teels. (shad tad gan uzkriitoshi scenaarijaa atrisina probleemas ar domu: “aa.. nu varam tagad dariit taa ka bagaatais shefs vienkaarshi visu nokaarto”) ;)

  & liels pluss … detektiiv noskanojums

 4. Ieraugot Krizdaba kritiku nolēmu, ka šis gan ir jānoskatās. Pirmā sērija varbūt nav tik aizraujoša, bet ja tiek tai pāri, tad seriāls aizrauj ar savu īpašo auru.
  Biju milzum pārsteigts ieraugot Jim Jarmusc iekš 3 sērijas :) tagad esmu aizrāvies un ar nepacietību gaidu turpinājumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *