Šodien nomēģinājām pavisam svaigu ēstuvi – Woki Toki. Tā ir ķīniešu fast food ēstuve, vismaz tā es to sapratu. Woki Toki ir pozitīvā nozīmē, mazs ūķītis, kas atrodas uz Barona ielas, kvartālā starp Bruņinieku ielu un Matīsa ielu.

Šobrīd, kad vēl rit pirmā nedēļa kopš atvēršanas, visiem ēdieniem ir piešķirtas 50% atlaides, kas mūsu apmeklējumu padarīja īpaši izdevīgu.

Mēs nogaršojām trīs komplektus, kuri garšoja labi – noteikti labāk nekā par šādu cenu to varētu iedomāties. 3 cilvēki paēdām par, apmēram, 4,5 latiem, ņēmām lielās porcijas, kā arī dzērām kōlu un spraitu. Ēdienu mums pasniedza papīra kastītēs. Ēdām ar irbulīšiem, nezinu, vai tur citi rīki vispār bija pieejami. Tiek piedāvātas kastītes līdzi ņemšanai. Piegāde uz mājām netiek piedāvāta. (Ēdienkarte)

Noteikti iesaku arī citiem izmēģināt šo fast food ūķīti, it sevišķi, kamēr ir zemās cenas.

Starp citu. Sēžot ēstuvē uz mirkli sajutos, kā vienā Blade Runner ainā, kurā Riks Dekarts ir uz brīdi piesēdis ielas malā, lai iekostu austrumu ēdienu no kartona kastītes, jo līdzīgi, kā filmā, ārā bija tumsa un karstajam ēdienam bija manāmi kūpoši garaiņi. Aiz stikla garām steidzās cilvēki, pie griestiem spīdēja dažas baltas un zilas lampas, un kopumā sajūtas bija mazliet nereālas – Rīgas videi nepierastas.