Miks Latvis

Search

Astro’n’out un pavasara lietus

Pirms brīža atgriezāmies mājās no Astro’n’out koncerta Andalūzijas Sunī. Koncerts bija lielisks.

pēc koncerta devāmies mājās

Rīga šodien gaidīja lietu, karstā un tveicīgā diena solīja ka tiksim pie pavasara pērkona lietus, un tā arī notika. Soļojot mājup, lietus pieņēmās spēkā ik pēc katra noietā kvartāla, līdz beidzot dažus kvartālus pirms mājām lietus mākoņi pārplīsa pavisam pušu un mēs dabūjām kārtīgi trūkties. Pēkšņs, slapjš un silts lietus ir tieši tas, ko mēs vēlamies katru pavasari un vasaru. To arī saņēmām; kad pieskrējām pie mājas bijām jau pilnīgi izmirkuši. To īsti nevar aprakstīt, bet koncerts un lietus labi iederējās kopā.

maza atkāpe par Astronautiem

Es pat nezināju, ka Astronautiem ir tik daudz spēcīgu dziesmu. Es pats esmu dzīvojis maskačkā tieši laikā, kad uz apvāršņa parādījās dziesma “Tā mana Rīga” “Daļa Rīgas”un grupa kļuva populāra (tas bija sen). Bet tā kā visiem tik ļoti patika dziedāt par Rīgu, tad tas pilnībā nosita manu vēlmi interesēties par šo mūziku, jo apkārtējo cilvēku pārmērīgā (nu nebija jau dikti pārmērīga, bet manā apziņā bija pārmērīga) fanošana radīja stipru vēlmi norobežoties.

Līdz šim biju informēts par radio hītiem (tas notiek neizbēgami, ja cilvēks strādā birojā), kuru lielākā problēma ir tā, ka radio ar savu neciešamo drillēšanu labas dziesmas padara kaitinošas. Tāpēc biju patīkami pārsteigts, ka grupai ir tik daudz foršu dziesmu. Tā turēt!

7 Responses

  1. koncerti parasti ir patīkami :) vienīgi dziesma, kas viņus izcēla saulītē, manuprāt, saucās “Daļa Rīgas”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *