Miks Latvis

Cita mūzika

Šķiet, ka šajā blogā līdz šim nebiju pieminējis mūzikas blogu citamuzika.wordpress.com. Blogs nav jauns, un iespējams, ka esat jau to pamanījuši iepriekš. Ja nē, tad ir pēdējais laiks pamanīt.

Es nepretendēju uz to, ka man būtu baigi izsmalcināta mūzikas gaume un saprašana, bet skaidri zinu, ka man ir pa ceļam ar cilvēkiem, kas veido “Cita mūzika.”

Robeža starp “citu” un “ne citu” mūziku nav precīzi novelkama, bet tiem, kas to jūt, ir skaidrs, par ko ir runa.

Citāts no citamuzika.wordpress.com.

Katru reizi, kad ziņu straumē pamanu citamuzika.wordpress.com jūtu, ka tur ir spēks. Gluži nesaistīti sanāk tā, ka es klausos to, kas tiek pieminēts citas mūzikas blogā. Ja sanāk tā, ka neklausos, tad “nopērku” jaunākos albumus un atkal esmu uz viena viļņa ar tur notiekošo. Protams, ne obligāti viss, kas tur atrodas ir manā gaumē, bet tieši ar citu mūziku es spēju paplašināt savu mūzikas lauku un iezīmēt tajā patikšanas un nepatikšanas robežas.

2 Responses

  1. Uu, uu, es arī pie reizes piemetīšu vietiņu, kur ik pa laikam iebrienu jauna klausāmā meklējumos http://thesilentballet.com .
    Bet par citumuziku, jā, nosaukums ļoti labi raksturo to kas tur ir. Patīkams paklausāmais kad viss cits ir piegriezies. Bet laikam tā nav ne fona mūzika, ne mašīnmūzika, ne dejumūzika, ne čila mūzika. Bet jancīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *