Miks Latvis

Par ko blogo latvietes?

Jaunākajā (jūnija) žurnālā Pastaiga ir publicēts raksts par latvietēm, kuras blogo. Man pačukstēja, ka vienā teikumā esmu pieminēts arī es, tāpēc saņēmos un nopirku, šķiet, ka pirmo sieviešu žurnālu savā mūžā.

Vēl es nesen uzzināju, ka šo blogu lasa liels skaits sieviešu (49 procenti, ja gribam būt precīzi), tad nu lūk, šī ziņa ir domāta jums. Intervijas varat atrast žurnālā, bet saites uz pieminētajām latviešu blogerēm varu iedot uzreiz:

Tagad varam cerēt, ka šī raksta iespaidā Latvijas internetos parādīsies jauni meiteņu blogi.

Par to pieminēšanu… izrādījās, ka sieviešu žurnālā es esmu ticis saistībā ar Kristas Baumanes bloga krista.lv izveidi es gan neko necitēšu, citādi sanāks baigā pašreklāma :)

Citur:

12 Responses

 1. Īstenībā baigi daudz jau sieviešu blogu, tikai viņi tādi mazliet neapmeklēti, nesaprasti, nelasīti (un būsim godīgi, puse no viņiem ir par huiņām ko neviens nesaprot), taču šādus tādus lasu (kas mazāk ar to modi saistīti).

 2. kā skatos, sieviešu žurnāla epopeja turpinās. cirkam būs būt!
  šeit beidzot apskatījos kompāniju (no tā gan tikai iedzīvojos identitātes krīzē) un sakautrējos – man nav nekā sievišķi konceptuāla: ne modes, ne kulinārijas, ne filcēšanas vai pērļošanas. kaut kādi burlaku gabali un cirka dzīšana.
  un kāds blogam vispār sakars ar dzimumu.

 3. nu ja – par ko gan vēl sievietes var rakstīt, ja ne par virtuvi, garderobi un vannasistabu. Tiešām – cerams, ka parādīsies jauni blogi, savādāki.

  1. Izlaboju. Kad reiz cilvēki pārstās lietot tās apakšsvītras? Tās tikai rada problēmas un pārpratumus. Kāpēc lieki sarežģīt dzīvi sev un citiem? Tagad visi šīs dienas apmeklētāji palaida garām pareizo twitter.com linku, tikai tāpēc, ka gribējās sataisīt lieki sarežģītu twitter lietotāja vārdu.

   1. Tādēļ, ja ieskrien tviterī pēdējais, sāc lietot vai nu zemsvītras vai ciparus.
    Ja jāvāc tūkstotis, noteikti par sliktu nāks, bet tā zini.. nav ko moralizet!

    1. Tvitterī (un ne tikai) lietot apakšsvītras, ciparus un citus simbolus, nozīmē apgrūtināt tos cilvēkus, kas vēlas ar tevi komunicēt. Ir grūtāk nosaukt adresi, ir pārpratumi, mazāk paliek vietas no tiem ierobežotajiem, 140 simboliem utt. Es ticu, ka varēja atrast citu īsāku, vienkāršāku lietotājvārdu (piemēram @aniilv). Izvēle paliek katra paša ziņā. Katrā ziņā mans mērķis nebija uzbraukt augumā. Vienkārši atkal un atkal sanāk redzēt, ka cilvēki pieļauj vienas un tās pašas kļūdas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *