Miks Latvis

Laimes tehnoloģija

Apmēram pirms gada es kādā vasaras vakarā izbaudīju vietējo džeku ražojumu – vēja tuneli, kas ļauj katram no mums piepildīt sapni par lidošanu. Lieki raksturot, kāda bija mana sajūsma. Katram, kurš ir vēlējies lidot, vai ir lidojis, būs skaidrs, ka pēc šāda lidojuma vēl nedēļu var staigāt ar smaidu uz sejas.

Bet lidošana nebija vienīgais, kas mani tās dienas vakarā pārsteidza nesagatavotu. Man šķita, ka esmu pietiekami izsists no līdzsvara, līdz pienāca brīdis, kad cilvēki no Aerodium pastāstīja par uzņēmuma vēsturi un saviem tālākajiem plāniem. Mazliet šokēja, cik maz mēs ikdienā zinām par vietējo uzņēmēju paveikto. Izrādījās, ka tepat Latvijā ir savi vietējie Ričardi Brensoni – tik pat radoši un tik pat traki cilvēki. Cilvēki, kas gatavi riskēt, lai sasniegtu mērķus, kuri no malas nemaz neliekas pieveicami.

Kā viens no tuvākajiem Aerodium mērķiem tika pieminēta Latvijas dalība EXPO izstādē Šanhajā. Šķiet, ka tas, vai Latviju Ķīnā pārstāvēs lidošanas tunelis, tobrīd vēl bija zem jautājuma zīmes, varbūt maldos.

Katrā ziņā es un mani draugi, mēs bijām pilnīgi pārliecināti, ka tikko redzētā un dzirdētā vīzija par Latvijas popularizēšanu ar lidojošu cilvēku palīdzību ir spēcīgākais veids, lai pārstāvētu valsti. Mums nebija šaubu, ka vēja tunelis izstādes apmeklētāju atmiņās atstās pašas labākās sajūtas par Latviju.

Laimes tehnoloģija

[vimeo]http://vimeo.com/12052122[/vimeo]

P.S.

Tiklīdz, kā Laimes tehnoloģijas video izplatījās internetos, cilvēki sāka jautāt, kur var dabūt tos foršos krekliņus ar uzrakstu “Laime.” Man šķiet, ka tā ir zīme, ka esam uz pareizā ceļa.

Saites:

6 Responses

 1. ir džeki kam sanāk! Paldies, Aerodium & Latvija Expo 2010 komandai par sagādātajām pozitīvajām emocijām. Laimīgs var būt tas, kurš grib būt Laimīgs. Esmu lepns, ka esmu Latvietis, ka nāku no zemes, kurā mīt šādi cilvēki, kas iedvesmo un aizrauj. Es domāju, ka šeit ir vietā, ASV trīsdesmit piektā prezidenta, Džona Ficdžeralda Kenedija runa par kosmosa programmas uzsākšanu un cilvēka izsēdināšanu uz mēness. http://www.youtube.com/watch?v=g25G1M4EXrQ

  es pievienojos tiem, kuri interesējas par iespēju iegādāties kādu no šiem, sasodīti elegantajiem, krekliņiem!

  un, jā! vēl es gribu pateikt: “Paldies!” ikvienam, kurš šodien ir Laimīgs!

 2. Ne pa tēmu, bet sāpi vajag kur izlikt, tāpēc vēršos šeit.
  Mik, Kāpēc tu tik bieži maini bloga dizainu? Ja godīgi, tad jau galva kūp, jo burtiski katru nedēļu tiek veiktas kaut kādas korekcijas gan atsevišķu lapu elementiem, gan lapas izkārtojumam. Vajadzētu nonākt pie kādiem Standartiem. Protams, blogs ir Tavs un Tu ar viņu vari darīt ko vien sirds kāro, bet padomā arī par lasītājiem.

  1. Ou, nebija ienācis prātā, ka tas, kādam varētu traucēt. Ja tā ir gadījies atvainojos. Atbilde uz jautājumu, kāpēc es mainu dizainu ir tāda, ka es varētu sevi salīdzināt ar tiem trakajiem entuziastiem, kas katru dienu pulē un vasko savu autiņu. Šeit ir līdzīgi. Šobrīd ir periods, kad vēlos atrast labāko izklājuma risinājumu, tāpēc daudz eksperimentēju. Ceru, ka drīz atradīšu labu variantu, vai arī man noplaks entuziasms uz kādu laiku.

 3. Kāpēc rakstīts ”5 komentāri”, bet rādās tikai 3? Vai tas arī ir kāds no eksperimentāliem lapas elementiem? :D

  Katrā ziņā, es arī ļoti labprāt iegūtu savā īpašumā tādu laimes krekliņu. Kā tas ir izdarāms?

 4. Par Laimes tehnoloģiju jau delfos izteicos(:D), bet par Tava bloga dizainu – labi, ka nomainīji no pirmā pēcklasikas varianta, tas bija tiešām nesaprotams un nepārskatāms, šis jau ir krietni labāks. Galvenais, lai varētu uzreiz saprast, kuri ir jaunākie (blogo)rējumi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *