Apmēram pirms gada es kādā vasaras vakarā izbaudīju vietējo džeku ražojumu – vēja tuneli, kas ļauj katram no mums piepildīt sapni par lidošanu. Lieki raksturot, kāda bija mana sajūsma. Katram, kurš ir vēlējies lidot, vai ir lidojis, būs skaidrs, ka pēc šāda lidojuma vēl nedēļu var staigāt ar smaidu uz sejas.

Bet lidošana nebija vienīgais, kas mani tās dienas vakarā pārsteidza nesagatavotu. Man šķita, ka esmu pietiekami izsists no līdzsvara, līdz pienāca brīdis, kad cilvēki no Aerodium pastāstīja par uzņēmuma vēsturi un saviem tālākajiem plāniem. Mazliet šokēja, cik maz mēs ikdienā zinām par vietējo uzņēmēju paveikto. Izrādījās, ka tepat Latvijā ir savi vietējie Ričardi Brensoni – tik pat radoši un tik pat traki cilvēki. Cilvēki, kas gatavi riskēt, lai sasniegtu mērķus, kuri no malas nemaz neliekas pieveicami.

Kā viens no tuvākajiem Aerodium mērķiem tika pieminēta Latvijas dalība EXPO izstādē Šanhajā. Šķiet, ka tas, vai Latviju Ķīnā pārstāvēs lidošanas tunelis, tobrīd vēl bija zem jautājuma zīmes, varbūt maldos.

Katrā ziņā es un mani draugi, mēs bijām pilnīgi pārliecināti, ka tikko redzētā un dzirdētā vīzija par Latvijas popularizēšanu ar lidojošu cilvēku palīdzību ir spēcīgākais veids, lai pārstāvētu valsti. Mums nebija šaubu, ka vēja tunelis izstādes apmeklētāju atmiņās atstās pašas labākās sajūtas par Latviju.

Laimes tehnoloģija

[vimeo]http://vimeo.com/12052122[/vimeo]

P.S.

Tiklīdz, kā Laimes tehnoloģijas video izplatījās internetos, cilvēki sāka jautāt, kur var dabūt tos foršos krekliņus ar uzrakstu “Laime.” Man šķiet, ka tā ir zīme, ka esam uz pareizā ceļa.

Saites: