Miks Latvis

nobalso par Latvijas labāko web dizainu

designblog.lv rīkotā labākā Latvijas web dizaina meklēšana ir nonākusi līdz tai fāzei, kurā interneta lietotāji var sākt balsot par labākajiem darbiem. Pēc tam pie vērtēšanas ķersies žūrija.

Lai redzētu lapu sarakstu un nobalsotu par kādu no lapām ir jādodas uz designblog.lv

Finālistu sarakstā ir iekļuvis arī Anša Egles blogs ansisegle.lv, kura izveidošanā esmu piedalījies arī es, par Anša bloga dizainu varat nobalsot šeit.

Balsot var ikviens līdz 11. augustam (protams, 1x no vienas adreses un godīgi). Paralēli pēc 4 kritērijiem darbus vērtē arī žūrija, un tad, 11. augustā, publicēsim abus balsojuma rezultātus.
designblog.lv

5 Responses

  1. 1. vieta ir pelnīta par izdomu, bet nav parocīga.
   Apmeklētāju balsojuma uzvarētājs: Gustavo mājas lapa ir ļoti laba, pat no klienta viedokļa-parocīga un viegla, ierastas lietas jaunā veidolā (tādas lapas bija vairākas sarakstā) -tas ir mans objektīvais viedoklis.

   Vienīgais ka tik ļoti žūrijas vērtējums atšķirās no apmeklētāju viedokļa! Par Gustavo lapas vērtējumu varētu būt tā, ka viņam ir daudz fanu, tapēc viņš ir 1. vietā!

   Bet Paldies Onkulim par šāda veida konkursa ierosinājumu, ceru ka konkurs turpinās tik attīstīties un redzēsim vēl daudz labas mājas lapas dizainus!

Paldies par komentāru

%d bloggers like this: