Miks Latvis

International Young Interactive Entrepreneur award 2010

Gribu palīdzēt un izplatīt ziņu par konkursu jaunajiem uzņēmējiem, domāju, ka šis konkurss ir lieliska iespēja pierādīt savu interaktīvo un digitālo varēšanu.

Tātad, International Young Interactive Entrepreneur award 2010 ir konkurss, jaunajiem interaktīvās nozares uzņēmējiem. Konkursa mērķis ir apzināt jaunos, daudzsološos interaktīvo programmatūru izstrādātājus un digitālās komunikāciju nozares līderus.

Konkursā līdz 10. septembrim ir aicināti piedalīties Latvijas uzņēmēji, vadītāji un jaunie līderi vecumā no 25 līdz 35 gadiem, kuri pārstāv kādu no sekojošiem sektoriem:

  • interaktīvo risinājumu (programmatūras) izstrāde, izdošana, mārketings;
  • interaktīvo (izklaides) risinājumu izstrāde internetam, digitālajām televīzijām, radio un mobilajām ierīcēm;
  • datorspēļu izstrāde, izdošana un ar to saistītie pakalpojumi;
  • interneta multimediju un web dizaina risinājumi;
  • interaktīvās vides instalācijas un pasākumi ;
  • eksperimantālie mediji un nestandarta interaktīvie risinājumi;
  • konsultanti un neatkarīgie speciālisti, kas sniedz augstāk minētajās sfērās atbilstošus pakalpojumus.

Piesakies konkursam šeit: creativeeconomy.lv

Konkursa finālā iekļūs 10 jaunie uzņēmēji, kuri savus uzņēmumus un risinājumus klātienē prezentēs “IYIE award” ekspertu žūrijai. Konkursa uzvarētājs jau oktobrī dosies 12 dienu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Lielbritāniju, kur tiksies ar britu interaktīvās un digitālās nozares profesionāļiem, uzņēmējiem un citu valstu finālistiem, piedalīsies nozares pasākumos, kā arī pārstāvēs Latviju starptautiskā konkursa finālā.

Vairāk par balvu:

Iepriekšējā gada konkursa (“International Young Communications Entrepreneur award 2009”) uzvarētājs Gatis Mūrnieks atklāj, ka, pateicoties, šai pieredzei viņš varēja ne tikai dalīties ar savu redzējumu par radošājām industrijām, bet arī iegūt neatsveramu pieredzi un zināšanas no pasaules vadošajiem komunikāciju nozares speciālistiem, kas noteikti ir bagātinājuši viņa profesionālo izaugsmi.

“IYIE award 2010” ir daļa no starptautiskās Britu padomes “Creative and Cultural Economy” programmas, kuras ietvaros “Young Creative Entrepreneur award” (YCE award) konkursi tiek rīkoti kopš 2004. gada deviņās dažādās radošo industriju nozarēs – modē, mūzikā, dizainā, skatuves un vizuālajās mākslās, filmu un televīzijas jomā un publicistikā. Latvijā līdz šim ir notikuši divi “YCE award” konkursi – 2007. gadā mūzikas balvu saņēma grupas „Prāta vētra” starptautisko tirgu vadītāja Guna Zučika, bet 2009. gadā komunikāciju balvu saņēma netradicionālā mārketinga celmlauzis Latvijā Gatis Mūrnieks.

avots: 7guru.lv

Paldies par komentāru