Miks Latvis

Canary Wharf, London

Canary Wharf ir viens no Londonas finanšu centriem.

Šī sešu kadru sērija ir tapusi pirms dažām dienām ar Olympus XA3 un fotografēts uz jaunās Portra 400 filmiņas, kuru saņēmu izmēģināšanai no BFS. Paldies viņiem, tuvākajā laikā ceru publiskot pārējos kadrus, kas tapuši uz šīs filmas.

12 Responses

 1. Galvenais laikam bij parādīt kā vispār bildējas ar to filmu.
  Te ir arī parādīts kā sanācis.
  Sanācis ir labi, patīk, jā, pirmās 3 un pēdējā. Protams, Londona ir vieta, kur var izvēlēties vietas jebkur un bildēt.
  Londonai krāsas nepiestāv, man patiktu melnbaltas. Bet tas jau tikai mans viedoklis.
  Otrā bilde būtu super bez visādiem piemaisījumiem- koku zariem,blakus mājām..

  1. Paldies. Pēdējā dienā man beidzās Portra un ieliku Kodak melnbalto filmiņu, bet neko daudz nepaspēju nobildēt. Drīzumā ielikšu vienu plašāku Londonas galeriju, tad varēs redzēt, kā salīdzinās digitālais un filmiņieks savā starpā. Otrais kadrs man uz digitālā ir tāds pavisam pliks, bet uzreiz arī tas kļūst mazāk interesants savā ziņā, jo uz digi kameras nav vignetting un uzmanība nav tik ļoti koncentrēta uz ēku.

 2. Nebiju pamanījis ka tev ir Oly Xa3 !! Tā tak ir epic kamera. Kur tu viņu dabūji? Skaitās viens no mazākajiem ko var dabūt, un kvalitāte (kā jau redzams) ir ļoti laba

  1. Ebay laikam ir īsā atbilde, garo atbildi var saņemt pajautājot Reinim. Katrā ziņā esmu ļoti priecīgs, ka tiku pie šī mazā brīnuma, tagad iekšā melnbaltā filmiņa un grasos aparātu turēt vienmēr pa rokai, redzēsim, kas sanāks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *