Atrasts Internetā ir jauns raidījums, kurā 5-7 minūšu garumā tiek pastāstīts par to, ko raidījuma veidotāju komanda ir atraduši internetā. Pirmajā raidījumā viņi atrada un pieminēja, apmēram, tādas saites, kādas cilvēki mēdz retvītot tviterī vai ielaikot feisbukā.

Viens no raidījuma autoriem Uģis Polis to apraksta šādi:

[Atrasts Internetā ir] Raidījums par interneta aktualitātēm, par sociālajiem tīkliem, par interesantām ziņām, ko nepiemin Latvijas mediji. Kamēr visi tik vārās par politiku, katastrofām, problēmām, krīzi, utt., mēs gribam radīt cilvēkos smieklus, zināšanas un tādu kā viegluma sajūtu, vēlamies pasniegt jaunumus interesantā veidā, tā, ka tas ieinteresē nevis nogurdina.

Viņš piemin arī raidījuma humora izjūtu:

Mēs paturam prātā, ka cilvēkiem patīk dzirdēt par stulbiem cilvēkiem, neikdienišķām lielām, smieklīgiem jaunumiem, proti, cilvēkiem drūmajā ikdienā pietrūkst humora. Nē, mēs nebūsim jēlā humora šovs, mēs pasniegsim reālas ziņas, par reāliem cilvēkiem un notikumiem, tikai ar savdabīgu, mums tuvu humoru.

Par šo man jāsaka, ka es nojaušu uz kādiem jokiem viņi tēmē. Vismaz man liekas, ka saprotu. Un es domāju/ceru, ka gan jau kādā no nākamajiem raidījumiem viņiem arī sanāks kāds veiksmīgs joks. Droši vien pēc pirmās sērijas par humora kvalitāti ir pāragri spriest.

Labā ziņa ir tā, ka raidījumi tiks gādāti ar diezgan apbrīnojamu regularitāti:

  • pirmdienās un ceturtdienās – Atrasts Internetā – tiek solīts pat precīzs raidījuma laiks – 20:00
  • katru otro svētdienu 10 minūšu intervija ar kādu interneta iemītnieku
  • pāri palikušajās svētdienās tiks publicēts raidījuma sadaļa Internets pret sabiedrību
  • + nevienam nezināmos brīžos iznāks raidījuma sadaļa Dīvainā pasaule

Tagad tik gaidu nākamo sēriju un raidījuma veidotājiem novēlu izturību un spēku realizēt visas viņu idejas.

Ja vēl neesat redzējuši, tad šeit var redzēt raidījuma pirmo sēriju:

[vimeo width=”980″ height=”555″]http://vimeo.com/36708489[/vimeo]

Avoti: