Miks Latvis

diskusijām.lv WordPress plugin

Pirms pieciem mēnešiem salīdzināju WordPress komentēšanas sistēmas: diskusijam.lv, disqus.com un livefyre.com, bet tagad ir noticis, kas tāds, liek stipri pārdomāt, kuru no komentēšanas sistēmām izvēlēties.

Līdz šim diskusijām.lv bija viens un ļoti nopietns trūkums – nespēja komentārus sinhronizēt ar WordPress komentāru datubāzi un tas savukārt nav īpaši skaisti. Teksti vienā vietā, komentāri citā un brīdī, kad gribas, ko mainīt vai uzlabot saproti, ka tev pazudīs visi vecie komentāri un patiesībā tu neko nevari uzsākt. Varbūt tāpēc aizvien vairāk blogu sāka lietot disqus.com komentēšanas sistēmu, kuru nu jau var sastapt gandrīz tik pat bieži, kā WordPress iebūvēto komentēšanas sistēmu.

Pavisam nesen ir iznācis diskusijām.lv WordPress plugin, kas ļauj komentārus vienlaicīgi saglabāt arī WordPress datubāzē un pēc šī jaunuma es uzskatu, ka Latvijā bāzētiem, latviešu valodā rakstošiem blogiem ir jāapsver vai pāriet uz diskusijām.lv komentāru platformu, kas šobrīd neatpaliek no citām komentāru sistēmām + vienīgā piedāvā komentēšanu ar draugiem.lv pasi.

[button link=”http://wordpress.org/extend/plugins/diskusijamlv-wordpress-plugin/” style=”info” window=”yes”]doties uz diskusijām.lv plugin lapu[/button]  vai  [button link=”http://downloads.wordpress.org/plugin/diskusijamlv-wordpress-plugin.zip” style=”download” bg_color=”#4cbd1c” window=”yes”]lejupielādēt diskusijām.lv WordPress plugin jaunāko versiju[/button]

4 Responses

  1. Ar draugiem diskusijam ir daudz tehniskas problēmas ko viņi nerisina. Un kamēr tās viņi neatrisinās šis produkts nebūs dzīvot spējīgs. Kādas problēmas? Negribu te rakstīt jo viņi vienreiz atšuva kad uzrakstījām kas un kā. Bet nesen integrējam so produktu vienā portālā un koderis (augsta līmeņa) nolamajās pus dienu taisija un izdarijā ka vajag un pateica visu ko domā par to produktu.

  2. Sāku skatīties, kā priekš disqus sistēmas pieslēgt WordPress draugiem pasi un esošos wordpress lietotājus. Ja viss izdosies ar SSO pieslēgšanu no disqus sistēmas tad varēs izmantot arī vēl http://www.oneall.com/ kas ļaus disqus izmantot vēl priekš daudziem citiem sociāliem tīkliem. Pagaidām šaubos vai kaut kas no tā sanāks.

Paldies par komentāru

%d bloggers like this: