Pirms gada es pirmo reizi redzēju klipu, kurā Gatis Kandis centās repot uz Britain’s Got Talent skatuves. Tas bija briesmīgi.

Gatis Kandis on Britain’s Got Talent 2011 Week 1

Tāpēc, kad pirms nedēļas parādījās viņa jaunā uzstāšanās man bija grūti saprast, kāpēc tērēt laiku skatoties video, kurā letiņš izgāžas miljonu priekšā. Tomēr jaunais video mainīja manas domas. Tas bija vēl sliktāks nekā tas, ko biju redzējis iepriekš. Es drudžaini meklēju pauzes pogu, jo bija sāpīgi skatīties viņa neglābjami nesmieklīgo uzstāšanos. Bet brīdī, kad šķita, ka nožēlojamāks “humors” nav redzēts viss mainījās. Uzstāšanās kļuva tik nesmieklīga, ka kļuva smieklīgi. Un spriežot pēc komentāriem internetā šobrīd līdzīgās domās ir daudzi, kas viņu redzējuši.

Comedian Gatis Kandis – Britain’s Got Talent 2012 audition – UK version

Pēc pēdējās uzstāšanās, šaubu nav – viņš zin, kas ir smieklīgi un kas nav. Un es ticu, ka viņa skatuves tēls un joki nav nejauši izvēlēti.

Gatis Kandis – Britain’s Got Talent 2012 Semi Final 4

Viņš varēja izvēlēties ceļu, kurā viņš uzlabotu savu izrunu un izspēlētu perfekti noslīpētu jokus, bet tad tas būtu, kas cits. Šis tēls ar kuru viņš šobrīd kāpj uz skatuves ir kā viena no Sašas Barona Koena daudzajām sejām. Tāpēc mans jautājums ir, cik veiksmīgi Gatis šo tēlu attīstīs un izspēlēs turpmāk.

Un noslēgumā, kaut kas smieklīgs: