Miks Latvis

plikais dizains

Iepatikās viens no jaunākajiem VISSnotiek raidījumiem par Latvijā radīto dizainu un precīzāk par Miķeli Baštiku, Asketic un plikums.lv

Plikais dizains no VISSnotiek.

Grafikas dizaineris Miķelis Baštiks pirms 3 gadiem izveidoja mazu radošo mediju, ko nosauca par plikums.lv. Tā mērķis bija šķietami pliko Latvijas dizaina ainu apģērbt ar labām ziņām, notikumiem un diskusijām. Šodien viņš ir iniciators tam, lai apvienotu trīs latviešu dizaina portālus, padarot vizuālo risinājumu tēmas arvien aktuālākas sabiedrībai, klientiem, reklāmistiem un politiķiem. Intervijā Evai Ikstenai-Strapcānei viņš stāsta par grafikas dizaina izglītības iespējām, savu dizaina studiju un interesantākajiem projektiem.

Evelīnas atgriešanās no Nīderlandes

Pilsētvides dizainere Evelīna Ozola pēc trīs gadu prombūtnes ir atgriezusies Latvijā. Delftas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē Elīna ir ieguvusi maģistra grādu urbānismā. Jau pirmajā nedēļā kopš atgriešanās Rīgā kopā ar domu biedriem nodibinājusi biedrību “Forum of Latvian Design”. Viņa stāsta, ka pasaule ir mainījusies, un visiem latviešiem nav jāatgriežas pie Daugavas krastiem. Evelīna uzskata, ka jāprot sadarboties ar tautiešiem arī tad, ja viņi nedzīvo Latvijā.

Paldies par komentāru