Miks Latvis

Viking Shave Club

Viking Shave Club* par mazām naudām, regulāri piegādā skuvekļus.

Notiek tas pavisam vienkārši – izvēlies skuvekļa modeli un katru mēnesi (var izvēlēties intervālu) VSC piegādās jaunu asmeņu komplektu (4-5 asmeņi).

Kā es nonācu pie Viking Shave Club?

Klausoties podkāstus no tālajām ASV uzzināju, ka eksistē tāds pasākums, kā Harry’s, bet atklājās, ka šie neko nesūta ārpus ASV un dabūt viņus līdz Latvijai sanāktu itin dārgi. Runā, ka viņu skuvekļi esot gana kvalitatīvi, turklāt viņiem esot arī vesela virkne ar citiem labiem skūšanās līdzekļiem (putas, krēmi utt.). Samierinājos, ka pie Harry’s nevarēšu tikt, bet pēc laika nejauši uzgāju Viking Shave Club, kas darbojas tepat netālu Somijā. Nolēmu pamēģināt un padot ziņu arī tālāk.

Skuvekļi, cenas, kvalitāte

Ir pieejami trīs līmeņu skuvekļi – Sargs (1 €), Vikings (5 €) un Karalis (10 €). Šobrīd esmu pamēģinājis gan Vikingu, gan Karali. Abiem ir kvalitatīvi un pārsteidzoši smagi rokturi, likās, ka tik lētiem izstrādājumiem būs parasti plastmasas rokturi, bet VSC ir sagādājuši metāla rokturus, kas rada kvalitātes sajūtu. Skūšanās kvalitāte ir laba, bet ne tik perfekta, lai dziedātu īpašas slavas dziesmas.

Vikings

5 eiro Vikingam, manuprāt ir labākā cenas un kvalitātes attiecība, ja nerēķinātu to, ka par piegādi ir jāmaksā vēl 2.9 eur. Kopā ar piegādi mēneša maksa ir 7.90 €. Skūšanās kvalitāte ir laba/pieņemama, noteikti labāka, kā dažam labam krietni dārgākam veikala skuveklim.

Karalis

Karalim nav jāmaksā par piegādi, tāpēc mēneša maksa tieši 10 €. Rokturis ir patīkami smags un glīti nostrādāts (ja paturam prātā, ka šis joprojām skaitās lētais skuveklis). Mazliet esmu vīlies asmeņu galvā, jo tā nav tik kustīga kā gribētos. Karaļa asmeņa galva ar 5 asmeņiem un platajām malām ir milzīga un “nestaigā” līdzi sejas izliekumiem. Lielākais Karaļa mīnuss droši vien būtu cena, bet ja salīdzina ar Gillette cenām veikalos, tad šis joprojām ir varen lēti.

Sargs

Ja kāds ir pamēģinājis Sargu gribētu dzirdēt atsauksmes arī par to.

Droši vien pagaidām turpināšu lietot VSC, bet ja parādīsies kāds līdzīgs serviss tad gribēšu izmēģināt arī to, jo ticu, ka ir iespējams saražot līdzīgu produktu vēl labāk un lētāk.

*draudzīga referral saite – Viking Shave Club

3 Responses

    1. Tad jārēķina cena un jāskatās kā patīk asmeņi. Šeit nāk 4-5 asmeņi mēnesī, un man ir aizdomas, ka man pietiktu ar 2. Lai varētu korekti salīdzināt būtu jānopērk abi komplekti un jātestē vienlaicīgi, lai redzētu, kas darbojas labāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *