Miks Latvis

Search

Coda 2.7 un kas būs tālāk?

Kopš lietoju Mac mans svarīgākais darbarīks ir Coda.

Nesen Coda iznāca atjauninājums, labāks tumšais režīms, atjaunināts dizains, jauna ikona, labāks FTP savienojuma ātrums, jauns faila info skats utt. Mazi uzlabojumi, bet nekas revolucionārs. Coda joprojām ir labākais, ko esmu lietojis, jo perfekti atbilst manam darba apjomam un stilam.

Coda es lietoju katru dienu un nevaru iedomāties, ko darītu bez šī rīka.

Panic, kompānija, kas radījusi Coda tuvākajā nākotnē sola pavisam jaunu web programmēšanas rīku. Būs jauns nosaukums, tiek solīti pārsteigumi un lielas izmaiņas.

Kā sola paši Panic:

It will be very special.

Mans minējums ir tāds, ka jaunais rīks būs tapis vairāk vai mazāk sadarbībā ar Apple. Tas būs pilnvērtīgs rīks, kas darbosies gan uz iPad gan Mac datoriem. Panic nespretu tikt lielu soli, ja nebūtu pārliecināti par sava produkta nākotni. Šobrīd ir zināms, ka Apple plāno publiskot sistēmu (project “marzipan”), kas ļautu izstrādātājiem ērtāk veidot aplikācijas iOS un macOS. Domāju, ka viņu WWDC demo tiks pieaicināti Panic un demonstrēs jauno “Coda” (lai arī kā tas sauktos).

Labi, pietiks spekulēt, te arī pašu Panic paziņojums:

Is it any good?

So far, yes. We think so. We’re using it every day.
There are substantial new modern editor features, like multiple cursors, highlighting for identifiers, tag pairs, and brackets, editor overscroll, improved autocomplete, and more. 

There’s publishing to multiple destinations. A sidebar for build issues. Themes for the entire workspace. A new Terminal. 

And since it’s Mac native, it’s super smooth and hyper responsive, designed to get your work done as quickly as possible. It’s also way faster than Coda 2 — up to 40 times faster when parsing files and indexing a project.

Most intriguingly, there’s still a lot we’re not quite ready to talk about — innovative new ways that our next editor can help you with your entire web development workflow.

https://panic.com/next/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *