Miks Latvis

Search

Tokija, Yokohamas gaismu šovs, The Cafe

Aizņemta diena. Tik aizņemta, ka braucot uz Tokiju, lai taisītu ceļgalu MRI nejauši atstāju virsū to objektīvu, kuru tikko salaboja. Man protams patīk, ka var taisīt interesantas bildes, bet tas nav gluži piemērots skrējienam pa ielām, jo kamēr atrod asumu kadrs jau gabalā.

Tokijā tikai daži ātri kadri, jo steidzos meklēt pareizo adresi, lai beidzot sataisītu abiem ceļiem MRI bildes, bet par to sīkāk kādā citā reizē.

Nepaspēju tikt pie formastērpa asuma.
Tokiju neesmu redzējis. Esmu tikai dažas reizes uz mirkli ielēcis tajā cilvēku okeānā. Uzvalkoto cilvēku parāde. Kurpju spodrināšanas bizness arī nekur nav pazudis.

Atpakaļceļā skrienot garām nobildēju viņa instrumentus. Nebija vairāk laika, lai kārtīgāk pārdomātu kādu kadru ar spodrinātāju vai klientu. Ja nu kādam interesē cena – 700 jēnas ~ 5,30 EUR

Yokohamā vakariņas ar lielisku skatu. Retā vieta, kur var sēdēt ārpus telpām. Bērniem ir kur svaigā gaisā izskrieties.

Kad tumsa jau klāt, devāmies tālāk skatīties gaismas šovu. Likās, ka tur ir tikai izgaismota buma un mūzika, bet ik pēc 30 minūtēm sākas īstais šovs, kurā tiek iesaistītas ēkas, kas atrodas gandrīz kilometru tālāk.

Dienas pēdējais kadrs. Yokohamas instagram aprindās bieži bildēta vieta. Šoreiz garām skrienot noķēru vienu kadru. Tagad pat derētu kādreiz aiziet un paskatīties, kas tur iekšā notiek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *