Miks Latvis

Pastaiga cauri mežiem no Konandai stacijas līdz Kamakuras stacijai

Izstaigājām jaunas takas. 13 kilometri pa kalniem, mežiem un ielām ar 2 gadnieku un 6 gadnieci. Redzējām kapus, Fudzi vulkānu, mazdārziņus, graustus un ļoti skaistu dabu.

Sākām Konandai stacijā un pa taciņām ceļojām tuvāk un tuvāk Kamakurai. Dabu šoreiz nesanāca sabildēt, cik daudz gribētos, jo tur derētu mazliet cita dienas puse. Vakars vai agrāks rīts ar miglu, jo saule bija augstu un traki spoža; grūti noķert labu atmosfēru.

Takas sākuma un beigu daļu jau bijām gājuši, bet vidū biju bijis tikai pāris reizes skrienot cauri. Burtiski. No tiem laikiem, kad ceļi bija veselāki. Te saite uz Strava aktivitāti.

Trakā saule. Te būtu interesanti citos laikapstākļos pabildēt.
Dikti jaukie mazdārziņi
Vienu brīdi gājām pa kalna kori tieši virs kapiem. Lejā noiet nevar, jo traki stāvas nogāzes. Te redzama tikai maza daļa no milzīgās kapu teritorijas.
Vienmēr padomāju par to, kā dažiem ir paveicies dzīvot mājā, kur ir tiešais skats uz Fudzi vulkānu. Tas nekas, ka gandrīz 80km attālumā.
Nekad nebūtu domājis, ka teikšu, ka man ir par daudz Fudzi vulkāna bilžu. Grūti pat izvēlēties, kuras kādam rādīt, kuras nē.
Alien filmas uzņemšanas laukums
Tokijas hipsteri atbraukuši līdz Kamakurai