Miks Latvis

Kā pareizi ieņemt galdiņu ēdnīcā?

Pirms dažām dienām internetam atkal nebija taisnība. Izrādās ir cilvēki, kas domā, ka ir labāk staigāt pa pasauli ar paplāti rokās nekā laicīgi ieņemt sev vietu.

Šodien biju “ēšanas pagalmā,” kur varēju labi novērot pareizo uzvedības modeli:

  • atrodi labu vietu, kur sēdēt
  • noliec mantas
  • ej un pasūti ēdienu

Pat īpašnieki uzsver, ka šis ir pareizais piegājiens: “Please order after confirming the seat

Diskusijā norādīju, ka Japānā šī ir normāla parādība un vietas tiek ieņemtas pat ar atstātiem iPhone.

Un man pat nebija ilgi jāmeklē. Kā nolēmu, ka jāatrod galdiņš ar telefoniem, tā arī tādu ieraudzīju. Protams, daudz biežāk ir jakas, lietussargi un visa veida somas, bet šādi atstāti telefoni nav nekāds brīnums – parasta parādība.

Šī vieta ir diezgan tipiska: kaudze ar mazām ēstuvēm, kas tirgo ēdienu un viena kopēja ēšanas zāle. Ar terasi, ar parastajiem galdiem, dīvāniem, ar japāņu ģimenēm ērtajiem zemajiem galdiem utt.

Ir arī speciāla vieta, kur noparkot ratiņus, lai nevienam netraucē.

Bērni, protams, ēda udon nūdeles, bet mums sakārojās tāds parasts un lēts indiešu ēdiens. Naan maize, rīsi, divi kariji un vistas gabaliņš izmaksā ~ 7 eur.

Mājupceļā stacijā pamanīju, ka starp dzērienu aparātiem noslēpies viens, kas tirgo dažādas populāras salātu un gaļas ēdienu mērces.

One Response

  1. Nevis šis ir “PAREIZAIS” veids, bet šis ir veids, pēc kādiem noteikumiem konkrētajā lokācijā spēlē. Augstprātīgi nosauktajā nepareizā interneta piemērā problēma ir tajā, ka vienlaikus ir dažādu modeļu piekopšana. Un grozies kā gribi, galda meklēšana ar paplāti nodrošina augstāku kapacitāti un galdiņa noslodzi. Hau, paliec labāk tajā kārtīgajā žapānā..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *