Esat pamanījuši uz sienām, žogiem, jumtiem un visur kur zīmējumus? Esat. Nu tur ir daudz kas. Krīt acīs uzraksti TASE, MICE un Lola, vēl šad tad ir CAC(S)IO [laikam, labojiet ja kļūdos]. Jautājums: Ko nozīmē TASE? Tase tējas? Google viens no rezultātiem bija Tel Aviv Stock Exchange. Šeit varam apskatīt flickr tagotās bilde ar TASE.

  • Telecontrol Application Service Element
  • Tel Aviv Stock Exchange

graffiti tags

graffiti tags are done in the modern world to show other people who graffiti who they are, they are usaly words like for eg. Sest. Graffiti has become a big problem through out the world.

Te nu maniem jēgas meklējumie ātri pienāk gals. Jo nekādas dižās jēgas kā izrādās nav.

Zo. Tase ir tags, vārds, niks, pseidonīms vai saīsinājums. Vienam no pirmajiem plašākzināmajiem graffiti “māksliniekiem” Taki 183. Viņš darbojās Ņujorkā, Bronksā 1971-1974, tags bija radies no viņa vārda Panayiotakis un ielas numura 183. Tātad bēdīgā lieta ir tāda, ka nav iespējams īsti uzzināt, kas, kur, kad un ko. :(

Tātad, ja kāds kaut ko kārtējo reizi zina, lai padalās…

Lai gan interesanta ir viena lieta google, meklējot bildes, attēlus ar vārdu TASE, es atradu vēl vienu līdzīgu bildi San Francisko. Njā, Tur ir vēl kāda čupiņa ar bildēm. Ja gribat vēl info meklējiet labākajā informācijas avotā wikipēdijā.

Bilde San Francisko, diezgan redzēta liekas ne?