Miks Latvis

Legāls mp3: The Smashing Pumpkins – MACHINA II

Sadauzīto ķirbju pēdējā albuma mp3 versija, legāla un brīvi lejuplādējama mūzika, malači vai ne? Lūk tā varētu darīt visi.

Kā jau zinām Billy Corgan ir The Smashing Pumpkins neaizmirstamās balss īpašnieks, kurš ir arī muzikālās smadzenes un balss, šajā grupā ir atļāvis grupas faniem brīvi izplatīt.

Šis noteikti nav nekāds svaigums, kā arī šī mūzika nav domāta pārtijiem un jautrām pasēdēšanām. Jāatzīst, ka arī es vēl neesmu šo noklausījies līdz galam, diezgan vienkāršu iemeslu dēļ: šī nav tā mūzika ko klausīties darbā un manai mūzikas kastītei lādētājs palika mājās, kuras nav Rīgā. :(

Jāpiebilst gan, ka vēl priecīgāks būtu, ja varētu oficiāli nokačāt viņa paša solo albumu The Future Embrace

albumu. Galvenokārt tāpēc, ka mani fascinē Bee Gees dziesma To love somebody, kuru protams šajā gadījumā izpilda Billijs :)

Kā baking vokālists šajā dziesmā piedalās The Cure izspūrušo matu īpašnieks un galvenais vokāls Roberts Smits. (Principā šis ir viens matainā un bezmatainā duets :)

Labi sakārdināju… Nu ko dodamies šeit, un klausāmies uz nebēdu!

2 Responses

  1. Šis albums man ir viens no sirdij tīkamākajiem, jo tajā parādās īstā The Smashing Pumpkins mūzika; albums pieejams bez maksas, jo ierakstu kompānija atteicās to izdot vai kautkas tml./

    Drīzumā jau vajadzētu iznākt nākamajam SP albumam..laikam jau tas nebūs par brīvu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *