Baigā brēka bija par dažādām ideju un dizaina zagšanām digg.lv, kad es paziņoju, ka var iegādāties to lēto mp3 plajeri. Es ar drusku sašūmējos un pāršāvu pār strīpu. Manuprāt, lieki.

Es nesaprotu, kāpēc atvērtās idejas nevarētu ieviesties dzīvē visās jomās un aspektos. Piemēram, tabi, kas ir ugunslapsā ir nemaņā ērti, tādiem principā vajadzēja trīs dienās parādīties visos pārlūkos, jo tabi ir ērti un kāpēc tos neizmantot? [OK pagāja laiks [ilgs] un tagad jau visi to sāk izmantot] Bez tabiem IE lietošana ir vienkārši nāve, ja izmanto internetu lietderīgi [vaļā ir vairāk kā 7 lapas] nevis sēž atkarībniekoselvē. Ja ir kāda laba lieta tad kāpēc to nelietot visiem? Kāpēc monopolizēt labas lietas? Tas pats iPod dizains OK viņš ir nemaņā labs un skaists, bet ja viņi nevar to devaisu pārdot par pieņemamu cenu un iekļaut ierīcē radio un video funkciju, kāpēc aizliegt ķīnīzeriem to darīt? Tā būtu godīga konkurence. Tas kurš piedāvā labāku produktu tik un tā būs vinnētājs. Ir taču vesela kaudze standartizētu lietu. Ja kāds būtu pateicis, ka viņš izgudroja [figviņzinkopiemērampeli] datora peli, un visi citi nevar vada galā kārt plastmasas ierīci ar bumbiņu, kāda būtu attīstība?? Varbūt nav labākais piemērs, bet doma ir tāda: Kāpēc lieliskas idejas nevarētu izmantot visi? Kāpēc mēs nevaram dalīties labākajā ko esam radījuši? [par saprātīgu samaksu protams]

Tas būtu jauki ja būtu brīvāka iespēja dalīdies tehnoloģijās dodot iespēju, katram modificēt stafu pēc saviem ieskatiem. Visiem tas nav vajadzīgs, bet tiem, kas prot un var tas tikai palīdzētu. Nu kaut kā tā. Nezinu vai sakarīgi spēju izteikt savu sāpi, bet nu neko.