Miks Latvis

Miami Vice skaņas celiņš – Nina Simone – Sinnerman

Nevaru sagaidīt, kad šī filma būs uz lielā ekrāna arī mūsu banānu valstī, bet jau esmu iegādājis, skaņas celiņu un jāatzīst, ka ar tādu mūziku, nav iespējams. Seriāls bija veidots ar sākotnējo nosaukumu MTV Cops tāpēc viss stils bija tajā laikā modernā kadrējumā un labā mūzikā. Seriālā varējām klausīties mūziku no šādiem izpildītājiem: Jackson Browne, Phil Collins, Bryan Adams, Tina Turner, Peter Gabriel, ZZ Top, Dire Straits, Depeche Mode, The Hooters, Glenn Frey, U2, Frankie Goes to Hollywood, Foreigner, The Police, Laura Branigan, Ted Nugent, Suicidal Tendencies un Billy Idol. Diezgan iespaidīga plejāde 111 sērijām.

Te mēs redzam iespējams pašu labāko fragmentu no Miami Vice vispār. Nakts, melns Ferrari Daytona Spyder un Fils Kolinss ar savu dziesmu “gaisā šonak” In the Air TonightPhil Collins

[flash http://www.youtube.com/watch?v=-Tnyp9tRXRo]

Atcerējos, ka es mīlu Donu Džonsonu, jeb James “Sonny” Crockett, džeks izskatījās tik kruts tajā laikā, starp citu tā mode žaketei pavilkt apakšā t-kreklu esot panesusies tieši no šiem abiem, kas tā vazājās pa ekrānu. Kā arī šamo stiliņš parādījas, mums visiem zināmajā datorspēlē Grand Theft Auto: Vice City. Kur pat esot bijusi aina (laikam būšu palaidis garām, vai neatceros, kur divi slepenie policisti parādās un vienam balsi ierunā Rico Philip Michael Thomas). Vēl veselu rindu interesantu stafu var atrast wiki lapā.

Bet nu pie lietas, jaunās filmas skaņu celiņš ir fantastiš gud, man patīk. Es to esmu noklausījies no vienas malas līdz otrai un secinājis, ka nevar uzfilmēt sliktu filmu pie šādas mūzikas. Lai gan baumo, ka beigas Foxa dēļ varētu būt sačakarētas, jo tur bijusi kaut kāda apšaude (īsta) un šis atteicies beigās filmēties, tas nozīmē, ka nav pilnībā īstenota režisora vēlme, un tas nozīmē, ka iespējams beigās daudzi vilsies… aktierim, jābūt pilnīgi pakļautam režisoram :(

Lai gan visas dziesmas ir labas īpaši vēlētos izcelt pirmo remiksu un ceturto Ninas Simones Sinnerman. Pirmo tāpēc, ka tas ir spēcīgs un tuvs oriģinālam un vienlaicīgi ne uz ko īpašu nepretendē. Savukārt Nina… Lūk te ir +/- oriģinālais remikss.

[youtube]http://youtube.com/watch?v=V9AaKfAt3T8[/youtube]

Tad uzzināju, ka UK baigā apritē ir Renault reklāma ar šo dziesmu fonā. Nu ko teikt arī reklāma ir ģeniāla. Par UK un Franciju, par dzīves atšķirībām, un par dizainu. French cars – British designers. Tāds nu video ieraksts man iznāca. Iesaku noskatīties, ja nepatiks bilde, mūzika gan patiks.

[youtube]http://youtube.com/watch?v=wx12ty2q2Fc[/youtube]

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *