Es neesmu pats pieredzējušākais Ubuntu lietotājs tur ārā, patiesībā, lietoju to knapi vairāk kā pusgadu, taču pēdējā laikā aizvien vairāk cilvēki uzdod man vairākus ar Linux saistītus jautājumus – par savietojamību, visbiežāk lietotajām ikdienas programmām un tā tālāk. Prieks, ka daudz cilvēki saprot, ka nav prāta darbs maksāt par bila izstrādājumiem un vēl sliktāk ir tos zagt. Tā sāktos mxz.lv pēdējais ieraksts, ja Ubuntu būtu integrēts uz neizņemšanu kādā visnotaļ pievilcīgā un kārdinošā kastē un plēstu par to piķi.

Raksts baigi interesants, neko no OS X nerubīju, gribētos pat palietot, pieļauju, ka varētu būt forši…

Ko es saprotu?

1. OS X, nevar mainīt un modificēt izskatu, jo vēlas zombēt cilvēkus nepiedāvājot absolūti nekādas vienkāršas iebūvētas alternatīvas.
2. OS X ir lēna pele.
7. Sameklēt un uzzināt var ātri
, OS X ir iebūvēts, kas līdzīgs Google Desktop meklēšanai.
8. Antivirus nav vajadzīgs, viss cits arī, ļoti līdzīgs punkts kā Ubuntu… tas pats princips ar paroli.
9. Maki dažreiz uzkarās
, arī ir līdzvērtīgas funkcijas, taču tākā man ir bijušas uz vienas rokas pirkstiem skaitāmas uzkāršanās zinu tikai to, ka Ubuntu var eleganti un ātri galējas nepieciešamības gadījumā restertēt atsevišķi grafisko saskarni.
10. OS X ir viss vienā šis mani drusku satrauc, jo liekas ka piesviestas klāt var būt arī liekas fīčas, lai gan tā ir maza bēda… šis punkts rada pārdomas par ideālo OS