Miks Latvis

Ziemassvētku pārsteigums no grupas Morning After

testmaŠūpuļdziesma.

Šī dziesma tiešām varētu kalpot kā laba dāvana, jebkurai daiļā dzimuma pārstāvei. Ja vien pagaidām neeksistējošais MA mūzikas albums nāktu komplektā ar vēl pāris šāda tipa balādēm, tad Latvijai būtu pašai sava Nora Džonsa (protams, balss ziņā Nora nevarētu pārspēt Agati).

Dziesmas teksta autors ir Knuts Skujenieks. Un mūzikas autori ir paši MA: Māris Vitkus, Jānis Olekšs, Agate Dombrovska, Miķelis Studers, Dairis Petrauskis, Toms Rudzinskis.

Es gribētu piebilst, ka man personīgi šī liekas viena no vislabākajām MA dziesmām, viena no tām, kuru varētu labi pārdot. Šūpuļdziesmā ir izspēlētas trīs stiprākās kārtis: labs, ļoti labs vokāls, vienkārša melodija un “spēcīgs” teksts.

Dziesma ir pavisam īsa tāpēc domāju, ka katram atradīsies laiks to noklausīties, sliktākajā gadījumā jūs to dzirdēsiet tad, kad tā būs ielauzusies SWH mūzikas listes virsotnē. Tikai tad jūs diemžēl nevarēsiet visiem stāstīt, ka jau sen zinājāt šo dziesmu un ka bijāt viens no pirmajiem, kas to dzirdēja. (lai gan kam tas rūp?) Lai nu kā:

Šūpuļdziesma.

P.S.

Vēlu veiksmi turpmākajos vakara darbos un gaitās! plkst 20:00 sākas Igija koncerts un 19:00 laiž iekša tāpēc es nu skriešu uz Arēnu Rīga.
Ja kāds vēl nav īsti sapratis, kas ir MA tad dodieties uz šejieni un viss taps skaidrs. Uz redzi!

3 Responses

  1. aaaaw! ļoti pat laba dāvana! Patīk! Viena no jaunajām latviešu grupām, kas man tiešām patīk! bija kaut kad pirms 2 nedēļām kaut kāda klipa uzņemšana kaļķos vai spalvās, neatceros. man vēl dance 4 me arī patīk, bet pārējās ar nav sliktākas.
    lai veicas Igijā! :) lācz droši vien ar tur būs, ja viņam tur ar tām biļetēm viss normāli būs beidzies!
    P.S. pēc laika spriežot, esi jau back! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *