un nekas nav mainījies. dabas likumi nav nekur pazuduši, gravitācija velk priekšmetus un ābolus pie zemes, bet interneta dienasgrāmatas aicina arvien lielākus lasītāju pulkus. Domāju ka 2007. gads Latvijas blogosfērā iezīmēsies ar lasāmvielas kvalitāti. Pēdējā laikā aug un turpinās augt jauni radoši blogi, bet vecajiem būs jāpacenšas noturēt auditoriju ar kvalitatīvu lasāmvielu. Līdz ar manu stāšanos bezdarbnieku rindās, man ir radies vairāk brīva laika, kuru pa daļai aizpildīšu ar darba meklējumiem, bet atlikušo laiku centīšos nodrošināt interesantu lasāmvielu šajā interneta vietnē.

Ir nelielas izmaiņas arī manā vizuālajā tēlā. Tiem, kas lasa RSS aicinu uzmest aci nedaudz pieslīpētajam dizainam. Esmu paplašinājis teksta daļu, lai varētu ielikt pēc iespējas lielākas bildes jau sākuma lapā. Diemžēl iepriekšējie ieraksti var tikt nedaudz izkropļoti tāpēc ziņojiet par nesmukumiem un es centīšos tos izlabot.

Aicinu visus, kas līdz šim nebija informēti par mxz dienasgrāmatu ielūkoties arī tur, jo no turienes smēlos iedvesmu veikt izmaiņas savā lapā. Kā arī tiem, kas nav iepriekš mxz lasījuši stipri iesaku to sākt darīt, jo viņa publiskie pieraksti jeb žurnāls ir kā paraugs labam rakstīšanas stilam.

Ar wordpress tulkošanu arī iet ļoti labi. Redzēju, ka pa brīvdienām kāds bija ļoti pacenties un satulkojis vairākus simtus ierakstu. Tas savukārt nozīmē, ka ir 2345 iztulkoti teksta gabali un līdz finišam atlikuši vairs tikai (!!!) 906 teksta gabali. Jā, tas ir daudz, bet kā jau teicu agrāk, jo vairāk cilvēku iesaistās, jo ātrāk darbs tiek padarīts. Tie, kas grib palīdzēt dodas uz iepriekšējo ierakstu par šo tēmu un apskatās, kā ir jārīkojas.

Tad nu tas pagaidām ir viss.