Gribat lētu laptopu? Zinu, ka skopais maksā divreiz. Šajā pasaulē nekas nav lēts. Un par velti ir tikai siers peļu slazdā. Bet ja tomēr gribas ko lētu tad varam meklēt ebay. Skat kam es uzdūros:

Compaq
Cietais disks 40 GB
Ekrāna izmērs: 14 collas
Intel Pentium 4, 1.6 GHz
OS: Windows XP Professional (šaubos, ka legāls, jo nāk līdzi kopš datora dzimšanas)
CD-RW/DVD Combo
Stāvoklis: Savākts pa daļām un uzpodrināts (Refurbished)
Atmiņa (RAM): 512 MB
ir bezvadu interneta karte un viss cits, kas parasti pienākas

Cena: $389 + piegāde $79 = 250 Ls

Man domāt, ka tas ir lēti. Un vienmēr jau var atrast citur arī lētāk. Tiek piedāvāta arī garantija, bet viss kas var gadīties. Summa nav liela, lai ļoti raudātu, ja kas slikts notiek ar to laptop lopiņu, nav arī ļoti maza, lai domatu, ka notiek pircēju čakarēšana. Vai Latvijā ir nopērkams kaut kas līdzvērtīgs par līdzvērtīgu summu?

Ja kādu tas ļoti interesē redz kur ir arī saite.

Pats arī pēc nelielas apsvēršanas iegādājos vienu no šī pārdevēja datoriem. Varbūt būšu nestilīgs un man nebūs šitāds zvērs, bet pagaidām neredzu iemeslu investēt portatīvajā datorā zinot tehnoloģiju attīstības tempus. Tāpēc ņēmu vienkāršu un pārbaudītu darba zirgu – IBM ThinkPad T30 P4 1.8GHz, RAM 512.

Starp citu arī mans galda dators ir novecojis, neglīts un prasts bez gala, bet dara savu darāmo jau vairākus gadus un iekļaujas cenā ap 120 Ls ieskaitot monitoru. Mans dators ir auto pasaules golfiņš. Bet galvenais jau, ka rūc?