laaczTas laikam tagad ir pilnīgi skaidrs, ka tikt iesaitētam no lāča puses nozīmē to, ka tavā tīmekļa žurnālā saskries pus` lāču lasītāji un sakāpinās statistiku līdz nebijušiem augstumiem. Tas, protams, ir īslaicīgs fenomens, bet cerams, ka kāds no acs uzmetējiem kļūs par biežāku šīs lapas viesi.

wp logo mazsMan ir liels prieks, ka WordPress tulkošana ieskrien finiša taisnē, atlikuši vairs tikai 269 teksta gabali, kurus nepieciešams iztulkot. Tiem, kas vēlas paspēt pielikt roku nepieciešams ielūkoties šeit. Ceru, ka kļūdu nebūs daudz un tās būs iespējams savlaicīgi novērst, lai neradītu apjukumu un sajukumu wordpress lietotājos un lasītājos.

policijaPolicijas vizuālais tēls ir bebrs vēsta Latvijas policijas mājaslapa. Vispēr jau labs joks, bet laikam nesmieklīgs. Varēja būt vēl jautrāk, varēja būt ezītis vai kāds cits maziņš tūdaliņš. Kāpēc policija neizvēlējās kādu dzīvnieku, kas apvienotu gudrību, izveicību, spēku un uzticamību? Latvijā ir tāds rets dzīvnieks lūsis, piemēram. Pareizi tas nebūtu īsti labi – tad tā būtu melošana sabiedrībai. Pagaidām mums jāiztiek ar dzeltenzobaino bebri. Skaidrs ir tas, ka policijai ir vienalga, kas notiek mūsu internetā un varam te darīt ko gribam – arī ironizēt par viņu tēlu.

BarselonaVisbeidzot man vistuvākā vēsts. Nevaru vien sagaidīt, kad došos uz Barselonu. Beidzot ir rezervēts arī numurs viesnīcā. Priecē fakts, ka dodamies uz šo pilsētu nesezonā, tas ir manāmi izdevīgi. Nebūs tik liela tūristu kņada un garas rindas muzejos. Lidmašīnas biļetes divām personām abos virzienos un cetru zvaigžņu viesnīca (kas atrodas gandrīz pašā pilsētas centrā) uz piecām naktīm kopā izmaksā tikai aptuveni 500 eiro naudiņas. (!!)

Manuprāt, lielisks zsvētku prēmijas izmantošanas veids. Pašlaik tiek plānotas iespējamās aktivitātes, staigājamie maršruti un obligatās apskates vietas. Sapņoju par turienes jūras veltēm īpaši tīģergarnelēm un garnelēm kopumā. Tās tur esot lielākas gardākas un lētākas.

Ja kādam ir zināma kāda īpaši slepena un noderīga informācija par Barselonu, tad lūdzu neslēpt to un padalīties ar citiem.

Antonio Gaudi es jau nāku.