biju Ķemeru graustā. apkārt nebija ne žogi ne zīmes, kas aizliegtu tur kādam klaiņot. Bet bīstami tur ir pēc velna, jo nekur nav nekādas margas un lifta šahta vispār ir caurums līdz lejai. Visu laiku jāskatās zem kājām, jo trepes arī apdrupušas un paklūpot uz gružiem ātri vien var nonākt zemē. Pašvaldībai vai ēkas īpašniekam vajadzētu krietni sadot pa kaklu. Šādas vietas ir piemērotas jaušiem un nejaušiem nelaimes gadījumiem.

No augšas paveras iespaidīgs skats, skaidri iespējams redzēt Rīgas televīzijas torni un Ķemeru sanatorijas ēku. Un grausts nemaz neizskatījās pamests, katrā stāvā, katrā brīvā vietā ir atrodama tautas folklora, nostāsti par to kurš kur ir bijis, kurš kuru mīl un ieteikumi kur citiem ir jāiet. Starp daudzajām ķēpām tika atrasts arī viens acij tīkams stencils.

Ja dodaties garām Ķemeriem, iesaku aplūkot šo kultūrvēstures pieminekli. Kamēr neviens nav nogāzies zemē un masu mediji nebūs izķengājuši ēkas apsaimniekotājus nevērībā, tikmēr Ķemeros būs interesants skatu tornis ar ekstrēmām atrakcijām.

Spilgtākās bildes lejā. Pārējās slaidšovā šeit.

P1090321.JPG

P1090308.JPG

P1090344.JPG

P1090307.JPG