untitled.PNGMūzikas kanālā MTV vienmēr bijušas oriģinālas reklāmas. Reklāmas, kuras ir interesantas, saistošas un kuras reklamē krutos, vēsos (cool) produktus. MTV pazīšanās zīme ir īsfilmas un klipi starp dziesmām, kas bijuši krāšņi, kičīgi un stilīgi. Stilīgums un cool sajūta, protams, ir subjektīva padarīšana un vizuālais tēls vienam var patik un var nepatikt, bet caurmērā MTV vienmēr ir bijis popsīgo un populāro klipu bīdītājs.

Viena lieta, kas cilvēkiem visvairāk riebjas Latvijas kanālos ir uzmācīgās un garlaicīgās reklāmas, kas grib pārdot katlus, pannas, pamperus, šampūnus, tamponus un biksīšu ieliknīšus. Es saprotu, ja šādas reklāmas ir starp ziepju operām un citiem raidījumiem, kurus patērē daiļais dzimums, bet tradīcija ir tāda, ka arī skatoties šaujamgabalus pirms pusnakts Latvijas kanālos rādīs šīs pašas debilās reklāmas, kuru auditorija ir sievietes grūtajās dienās.

Līdz ar MTV Latvija ienākšanu manā televizorā cerēju, ka Latvijas reklāmas industrija piemērosies šim starptautiskajam MTV formātam: īsas, jautras, skaistas un saistošas reklāmas. Labs piemērs ir zelta zivtiņas reklāmas, kurās ir jaunieši, kas stulbojas vairāku desmitu sēriju garumā. Cerēju, ka MTV kanāls būtu vieta, kurā varētu rādīt drosmīgākas, radošākas, kliedzošākas reklāmas nekā mūsu nodeldētajos pašmāju kanālos. Maldījos.

Pēdējā laikā vairāk skatoties MTV Latvija secinu, to, ka gribu atpakaļ veco labo Eiropas, Skandināvu, Vācijas, Turcijas vienalga kādu, bet sakarīgu MTV. Varu derēt, ka pat lietuviešiem ir labākas reklāmas nekā mums.

Viņu pašu mājas lapa, kura tiek reklamēta, katrās MTV Latvija ziņās ir tik pretīga, ka negribas tajā uzkavēties vairāk par 5 sekundēm. Tā ne tikai izskatās pēc mana suņa vēmekļiem, bet arī aizštopē datoru un uzkarina ugunslapsu.

Tāpēc es lūdzu: “Please MTV pimp my MTV Latvia!”untitled2.PNG