draugi.lv jau tagad ir pārbāzti ar ndesmit fīčām, kuras neviens neizmanto. Bet ko vēl varētu piekabināt, lai tas pasākums kļūtu vēl smagnējāks un nelietojamāks?

Pāris idejas nevaldāmajai nākotnei, kurā ir 26 sadaļas un arī:

1. Karte. Jāņa sētas, yahoo vai googles karte, vatever kāda karte, bet karte. Mēs varam ērti redzēt, kur nu kurais cilvēks atrodas, kur plānojas būt pirts tuss, kur būs koncerts, pasākums utml. kā tas varētu izskatīties? līdzīgi kā te?

2. Draugu tīkls. Iedomājos es to baisi vienkārši. Kaut kādā javā veidota aplikācija, kas parāda mazas bilžu ikonas un saites starp tām. Taču jaukā lieta ir tā, ka tas viss tiek parādīts iekš 3D. Mēs varam klejot cauri tīklam, kas veidots no daudzajām saitēm starp cilvēkiem. Ja iezīmējam divus cilvēkus varam ērti redzēt kopīgās saites utml. To varētu pielāgot ērtai caurskatīšanai un sanāktu interesants projekts virtuālā Latvija. Ņemot vērā, ka citās valstīs cilvēki nav tik traki apsēsti uz vienu konkrētu web projektu, mēs esam unikāli ar saviem draugiem, kas aptver gandrīz visus aktīvos interneta lietotājus.

3. Poga. Jāievieš īpaša poga, kas uz visiem laikiem no draugiem.lv serveriem izdzēš visu informāciju, kas saistīta ar lietotāju. Visi lietotāja veiktie ieraksti un komentāri arī ārpus profila pazūd ar garantiju, ka ne kripatas nepaliek viņiem tur ārā. utt. utjp.

P.S.
piezīme sev, turpmāk apsolos publicēt ne vairāk kā divus tekstus dienā. max 3 un viss, ne kripatas vairāk. PUNKTS.