Miks Latvis

nelasīt! (nav paredzēts publicēšanai, subjektīvs viedoklis)

Pēdējā laika grandiozākais šovs Dejo ar Zvaigzni jau februārī TV3! TV3 gatavo grandiozu šovu Dejo ar Zvaigzni!Krāšņākajā TV3 šovā palikuši vairs tikai septiņi pāri, kas sagatavojuši mums septiņus jaunus deju priekšnesumus. Tieši jūs, skatītāji, esat tie, kuri spēs iespaidot žūrijas vērtējumu, tiešraides beigās zvanot un balsojot par savu simpātiju pāri!

Dejo ar zvaigzni var skatīties tikai dejas, visa darbība ekrānā starp tām ir neciešami krītoša uz nerviem.

Dabiski, nesamāksloti raidījuma vadītāji, kas vada raidījumu nevis kaitina skatītājus, klaigā tukšas frāzes un slavina neesošas “slavenības” un “zvaigznes”. Ka tik ne arī. Ka tik ne arī.

Raidījuma vadītājs Valērijs ir tik pretīgs; viņu vajadzētu piesist krustā, izsūtīt uz Sibīriju, un mocīt kā Džeimsu Bondu pēdējā filmā. Viņš sarunāja vairāk jocīgus teikumus, nekā 100 garīgi atpalikuši pērtiķi 10 gadu laikā. Viņš pieprasīja žūrijas tabulu jau pēc trim dalībniekiem un sāka gvelzt muļķības par stabilām pirmajām, otrajām un trešajām vietām. Valēriju vajag nobakstīt ar zobenu kā slimu un pretīgu žurku. Viņš teica, ka tās vērša asinis esot skaists skats un tamlīdzīgi. “Parādiet cilvēkiem zālē, tas lieliskais skats ir jāredz visiem.” Tas cilvēks nav normāls. Es būtu gatavs piebeigt Valēriju pats savām rokām.

Pastāvīgā kliegšana, klaigāšana un mākslīgā kulminācijas kāpināšana ar kroplām, nelatviskām frāzēm. “Šajā vakarā!!! Satraucoši, intriga. Šis šovs!!! Šajā šovā, visa Latvija satraucoši skatās.”

“Ar tevīm dejot” – nu tā varēja runāt 3. klasē, nevis televizora kastē.

Šis raidījums ir salmu kulšana, bleķis, ūdens, sviests un visbeidzot mēsls un nekas vairāk. Es saprotu, ka tā ir tiešraide, bet vai vadītāji ir noskatījušies raidījuma atkārtojumu? Vai viņi ir ieklausījušies savos vārdos? galu galā, kāpēc viņi visu laiku tur klaigā?

Torero apmetnis, kas slacīts ar īstām vēršu asinīm un citi mēsli. Tas šovs ir sliktākais, kas rādīts Latvijas televīzijā.

Žūrija, kas saka labus vārdus, kad nav nekā laba ko teikt. Brīžiem aprakstīja dejas tik nesakarīgi, ka domādams neizdomāsi tik bezjēdzīgus tekstus.

Es nesaku neko sliktu par tām “zvaigznēm,” kas spodrina savus izbālējušos tēlus un veicina savu izbijušo popularitāti, bet citādi visa raidījuma ideja ir galīgi garām.

Ja neskaita dejošanu tad visa raidījuma apdare ir mēsls.

Brīdinājums! Tas, ko jūs lasījāt bija mans viedoklis. Lūdzu neatkārtot un neimitēt nekādos apstākļos.

28 Responses

 1. Neesmu skatījusies (nu, divas minūtes garāmslēdzot diez vai skaitās, vairāk neizturēju). Labi, ka dejas mani neinteresē, citādi būtu liela sāpe un bēda par kārtējo latviešu sacūkāto šovu (:

 2. Atbalstu tevi 1000000% un neņemšu vērā tavu brīdinājumu posta beigās.
  “Es būtu gatavs piebeigt Valēriju pats savām rokām.” Es labprāt palīdzētu tev tikt viņam klāt. :D

 3. He, he! Lapas pārdomas Tev.
  Man tik prieks, ka stīvo večuku (lasi Vitāliju Gavrilovu) beidzot dabūja ārā no tā šova :)

 4. Es jau krietnu laiciņu televīzijā skatos tikai ziņas un dažreiz kaut ko no sporta. Un Latvijas TV šovi ir ļaunums! Aina, Dāvidšovs, Dejo ar zvaigzni, Katrīnas palīdzības formula, logi, Dziesmu duelis, Solo ar orķestri utt. utjp. Kurš infantīlis šito visu skatās?!?
  atvainojos, ja kādu no “aizraujošajiem” šoviem esmu nosaucis nepareizi, esmu tos iepazinis tikai caur reklāmām.

 5. Vakar mans arī vēroja kā zvaigznes dejo, tikai nesapratu kam viņiem tas bigbends (big band), ja visu laiku skan fonogramma?
  Šovs nepatīk dēļ vadītājiem.

 6. Es ar skatījos paralēli ar radiniekiem pie galda sēžot un dibenplānam bija samērā ok. Nesekoju līdz Valērija un Zeltiņas tekstiem, tāpēc neko nemāku spriest :D

 7. Nu neskaties. Un nervi būs kārtībā. Novelc kāda seriāla jaunāko sēriju un labāk paskaties to. Es vot LOST’a 3 sezonu skatos. Vai paklausies kādu Gotan Project CD, baigi labi aiznes prom no realitātes.

 8. Personīgi es neizvēlētos šādus izteicienus, bet varu pilnīgi piekrist. Nu nemākam mēs taisīt tos šovus, bet kopumaa var paskatīt, itsevišķi ja ir kompānija ar ko kopā pasmieties. =)

 9. nu redz- te ar izpaužas slavenā latviešu skaudība – ja paši nevarat kaut ko jēdzīgu paveikt, tad nodiršat citus! Nu un kas, ja viņš ir kaitinošs.. Lai ir – nu tak neskaties! Gurdi dirst nav malku cirst, un izlasot tavu tektu, es drīzāk teiktu,ka maniakāla uzvedība ir tev pašam :p

 10. a ko skaties? man pietika ar pirmo vakaru.. taa spiedzigi pretiigaa balss atgadinaja vienu pasniedzeju no studiju laikiem – macija programeet webam, domaja ir baigais guru, bet beigaas man vinjam sanaaca maaciit javascriptu :D

 11. nu it kā dejas jau var skatīties, ja interesē.. bet tas viss pārējais biju nu… tāds kāds bija, pats to šovu esmu tā pa fragmentam redzējis.. pirmo reizi kā ieraudzīju to vadītāju un viņa izturēšanos gandrīz balsī sāku smieties.. nu kur tāds var rasties :D
  LV visi laikam sacenšas, kurš uztaisīs štruntīgāku šovu.. :D
  Bet par raxtu dodu 10 izsmējos lasīdams..
  P.s. piedod, bet pavisam netīšām man kkā aizsūtījās linki uz šo raxtu dažiem draugiem :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *