Pēdējā laika grandiozākais šovs Dejo ar Zvaigzni jau februārī TV3! TV3 gatavo grandiozu šovu Dejo ar Zvaigzni!Krāšņākajā TV3 šovā palikuši vairs tikai septiņi pāri, kas sagatavojuši mums septiņus jaunus deju priekšnesumus. Tieši jūs, skatītāji, esat tie, kuri spēs iespaidot žūrijas vērtējumu, tiešraides beigās zvanot un balsojot par savu simpātiju pāri!

Dejo ar zvaigzni var skatīties tikai dejas, visa darbība ekrānā starp tām ir neciešami krītoša uz nerviem.

Dabiski, nesamāksloti raidījuma vadītāji, kas vada raidījumu nevis kaitina skatītājus, klaigā tukšas frāzes un slavina neesošas “slavenības” un “zvaigznes”. Ka tik ne arī. Ka tik ne arī.

Raidījuma vadītājs Valērijs ir tik pretīgs; viņu vajadzētu piesist krustā, izsūtīt uz Sibīriju, un mocīt kā Džeimsu Bondu pēdējā filmā. Viņš sarunāja vairāk jocīgus teikumus, nekā 100 garīgi atpalikuši pērtiķi 10 gadu laikā. Viņš pieprasīja žūrijas tabulu jau pēc trim dalībniekiem un sāka gvelzt muļķības par stabilām pirmajām, otrajām un trešajām vietām. Valēriju vajag nobakstīt ar zobenu kā slimu un pretīgu žurku. Viņš teica, ka tās vērša asinis esot skaists skats un tamlīdzīgi. “Parādiet cilvēkiem zālē, tas lieliskais skats ir jāredz visiem.” Tas cilvēks nav normāls. Es būtu gatavs piebeigt Valēriju pats savām rokām.

Pastāvīgā kliegšana, klaigāšana un mākslīgā kulminācijas kāpināšana ar kroplām, nelatviskām frāzēm. “Šajā vakarā!!! Satraucoši, intriga. Šis šovs!!! Šajā šovā, visa Latvija satraucoši skatās.”

“Ar tevīm dejot” – nu tā varēja runāt 3. klasē, nevis televizora kastē.

Šis raidījums ir salmu kulšana, bleķis, ūdens, sviests un visbeidzot mēsls un nekas vairāk. Es saprotu, ka tā ir tiešraide, bet vai vadītāji ir noskatījušies raidījuma atkārtojumu? Vai viņi ir ieklausījušies savos vārdos? galu galā, kāpēc viņi visu laiku tur klaigā?

Torero apmetnis, kas slacīts ar īstām vēršu asinīm un citi mēsli. Tas šovs ir sliktākais, kas rādīts Latvijas televīzijā.

Žūrija, kas saka labus vārdus, kad nav nekā laba ko teikt. Brīžiem aprakstīja dejas tik nesakarīgi, ka domādams neizdomāsi tik bezjēdzīgus tekstus.

Es nesaku neko sliktu par tām “zvaigznēm,” kas spodrina savus izbālējušos tēlus un veicina savu izbijušo popularitāti, bet citādi visa raidījuma ideja ir galīgi garām.

Ja neskaita dejošanu tad visa raidījuma apdare ir mēsls.

Brīdinājums! Tas, ko jūs lasījāt bija mans viedoklis. Lūdzu neatkārtot un neimitēt nekādos apstākļos.