Miks Latvis

Air – Kelly Watch The Stars (Moog Cookbook Remix)

Pasaki, ko tu klausies un es pateikšu kāds cilvēks tu esi. Es domāju, ka nākamais klips pateiks ļoti, ļoti daudz par mani. Bilde šajā gadījumā ir absolūti mazsvarīga, jo tā ir no pilnīgi citas dziesmas un nekādā ziņā nav ņemama vērā. Bet šī dziesma, precīzāk, šis remikss, gan man vienmēr ir sildījis sirdi. Esmu to noklausījies neskaitāmas reizes un man vienmēr kāja lec līdzi kā vecampapam.

Rekomendēju noklausīties dziesmu līdz pašām beigām, jo tikai tad izpratīsiet visu fišku. Labākie momenti ir pēc otrās minūtes un pirms piektās minūtes. Katrā ziņā kad pēc manas nāves Holivuda uzņems filmu ar manas dzīves dižākajiem veikumiem tad tajā noteikti skanēs vismaz neliels fragments no šīs dziesmas.

Es ar lepnumu prezentēju satriecoši grandiozo klipu un visa Latvija satraukumā saspicē ausis – Air dziesmas Kelly Watch The Stars remikss, kuru darinājuši pa zemi staigājoši dievi skafandros Moog Cookbook:

[flash http://www.youtube.com/watch?v=zZnXCX1Qx2Y]

un salīdzinājumam oriģināls, kas arī nav peļams :) :

[flash http://www.youtube.com/watch?v=iV_oBB1iQQk]

2 Responses

  1. wa wellos… ku zzeel ka shitam PC skanna nochakareejusies, pazudusi ar galiem un ne jausmas kapeec taa

    nojaushu ka klausaamais ir labs
    patiik man air, bet to remiksu gan nebuushu dzirdeejusi

  2. iesaku no savas puses
    Calibre and High Contrast – Mr. Majestik
    ir arii sava veida lietoshanas instrukcija, jaaizver acis un jaaiedomaajas kkas liidziigs visumama :D nu kkas liels kas ir un reizee kas nav. respektiivi jaaklausaas tikai muuzika, neko citu nedriixt domaat. (man taa ir klausoties)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *