Miks Latvis

SMS no Google Calendar

gcalendarlogo.PNGGoogle Calendar ir laika plānošanas rīks, kas var atvieglot mūsu galvas un dzīves no liekiem faktiem. Iespējams daudziem šis rīks nav svešs, bet tiem, kas nav lietas kursā varu ieteikt uzmest aci un notestēt šo Google produktu.

Tātad superīgā lieta, ko nebiju pamanījis ir iespēja saņemt īsziņas laicīgi pirms notiek kāds svarīgs un garām nepalaižams notikums.

gcalendar.PNG

Lai šo iespēju pieslēgtu ir jādodas uz Calendar Settings => Notifications. Jānorāda Latvija kā atrašanās vieta un jāieraksta telefona numurs sākot ar 2. + zīmi un citas figņas Google pati piesviedīs klāt.

Jānospiež poga Send Verification Code. Tad burtiski pēc sekundes atnāks īsziņa ar kodu, kas jāieraksta apakšējā ailītē un beigās jānospiež kņope Finish setup.

Rezultātā tagad uz telefonu atnāks atgādinājums noteiktu laika posmu pirms notikuma. Var izvēlēties gan pāris minūtes gan arī nedēļu iepriekš. Atgādināšana visām gaumēm.

Ja mēs dzīvotu skaistajās ASV tad mums būtu iespēja arī nosūtīt servisa īzsiņas un noskaidrot nākamās dienas notikumus un citus tādus sīkumus. Bet vai tad mēs gribam dzīvot skaistajās ASV?

Ja tev patika šis raksts tad nobalso par to

10 Responses

  1. Tas jau ir kaut kas… Google speeks. Manaas aciis tas padara sho pakalpojumu 2x vilinoshaaku :) Vajadzeetu veel buut iespeejai visu to eerti paarskatiit no wap/kaadas java aplikaacijas, tad buutu pati pilniiba :)

  2. Savulaik, kad pats testēju šo Google Calendar, tad toreiz vēl nebija iespējas izveidot SMS notifikācijas. Nācās vien forwardēt notifikācijas meilus uz mob. telefonu. Tagad, skatos, patiešām laba fīča. Tikai pats savas kalendāru padarīšanas veidoju iekš MS Outlook un turēt vēl vienu kalendāru neredzu jēgu..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *