gcalendarlogo.PNGGoogle Calendar ir laika plānošanas rīks, kas var atvieglot mūsu galvas un dzīves no liekiem faktiem. Iespējams daudziem šis rīks nav svešs, bet tiem, kas nav lietas kursā varu ieteikt uzmest aci un notestēt šo Google produktu.

Tātad superīgā lieta, ko nebiju pamanījis ir iespēja saņemt īsziņas laicīgi pirms notiek kāds svarīgs un garām nepalaižams notikums.

gcalendar.PNG

Lai šo iespēju pieslēgtu ir jādodas uz Calendar Settings => Notifications. Jānorāda Latvija kā atrašanās vieta un jāieraksta telefona numurs sākot ar 2. + zīmi un citas figņas Google pati piesviedīs klāt.

Jānospiež poga Send Verification Code. Tad burtiski pēc sekundes atnāks īsziņa ar kodu, kas jāieraksta apakšējā ailītē un beigās jānospiež kņope Finish setup.

Rezultātā tagad uz telefonu atnāks atgādinājums noteiktu laika posmu pirms notikuma. Var izvēlēties gan pāris minūtes gan arī nedēļu iepriekš. Atgādināšana visām gaumēm.

Ja mēs dzīvotu skaistajās ASV tad mums būtu iespēja arī nosūtīt servisa īzsiņas un noskaidrot nākamās dienas notikumus un citus tādus sīkumus. Bet vai tad mēs gribam dzīvot skaistajās ASV?

Ja tev patika šis raksts tad nobalso par to