Jaunā 2010. gada pamācība ir šeit:

Kā ielādēt dziesmu no draugiem.lv mūzikas sadaļas.Draugiem.lv ir jauna fīča – jebkurš var augšuplādēt un lejuplādēt dziesmas no www.draugiem.lv/mp3. Man gribējās dabūt kādu svešu lietu un es to izdarīju apmēram minūtes laikā. Jebkurš to spēs.

Ņemot vērā to, ka es esmu zābaks web lietās izrādās, ka draugos arī strādā zābaki. Tieši tas dod iespēju lejuplādēt jebkuru mp3 sadaļas dziesmu ar pāris vienkāršām darbībām.

Svarīgi! Pirms veikt šīs darbības nepieciešams ielogoties draugos un aizstaigāt līdz www.draugiem.lv/mp3. Un paklausīties vismaz vienu dziesmu.

Tātad ierakstam sava interneta pārlūka adreses lauciņā: http://download.draugiem.lv/mp3_download.php?id=1284

Pēdējie četri cipari šajā gadījumā ir mp3 identifikators. Der veselie skaitļi no viens līdz daudz. Pirmā dziesma, piemēram, bija MIKA – Grace Kelly. (Iespējams Laura mīļākā dziesma :D (Uzspiežot uz saites varēsiet lejuplādēt dziesmu)

Kad fails saglabāts atliek tikai izmainīt tā paplašinājumu ar peles labo taustiņu un F2, no php uz mp3. Mūzikas atskaņotājs turklāt sapratīs, kas tā par dziesmu jo visi ID3 tagi saglabājas un klausoties ar jebkuru mūzikas atskaņotāju jūs redzēsiet dziesmas izpildītāju un citu faila informāciju.

Lai lejuplādētu konkrētu dziesmu ir jāuzzina tikai tās ID. To var uzzināt brīdī, kad klausaties kādu no dziesmām. Kad klausaties dziesmu un redzat šādu logu:

ptims1.PNG

Tad jums jānospiež pogu kombinācija Ctrl un U (ja lietojat firefox). Jums parādīsies logs ar informāciju:

ptimssource1.PNG

Atrodam song_id=1237, šie pēdējie cipari ir jāpievieno saites galā. Lūk piemēram, ja nospiedīsiet šeit tālāk, tad būs iespējams lejuplādēt Prāta Vētras dziesmu Pilots Tims. Es nedomāju, ka mūzikas autori priecājas par šādu draugiem.lv neizdarību.

Nu ko, tagad visi dodamies uz draugiem un ar mierīgu sirdi piratizējam kādu sev tuvu dziesmu uz draugiem.lv rēķina.

Komentēšana slēgta.