Īss ieskats Google Kalendāra fīčās, paredzēts nelietotājiem, lai gūtu priekštatu, kas nu tur ir iekšā. Katrā ziņā Google savus produktus ir saradījusi pavisam vienkāršus tāpēc, pietiek vien ar pieslēgšanos šim kalendārim, lai saprastu vai ir lietojams vai nav. Bet to, lai izlemj, katrs pats.

Tātad, Kalendārs ir kalendārs. Nev izgudrots ritenis, ir divi galvenie skati, kuros var darboties. Pirmais ir kalendāra skats, kurā var aplūkot dienas kārtību un izplānotos notikumus, kā arī ātri pievienot jaunus notikumus.
Otrais ir jau detalizētāks notikumu pievienošanas skats, kurā var sīki un smalki aprakstīt kāds būs notikums, cik ilgi tas ir plānots un kur tas notiksies (Google pagaidām švaki atpazīst Rīgas ielas, lai neteiktu, ka neatpazīst). Interesanta ir iespēja pievienot ielūgumus, tas ļauj labāk organizēt plašākus tusiņus, jo var viegli saprast, kurš nāks un kurš nenāks, turklāt vienuviet apspriest organizatoriskos jautājumus. Nu, ko vairāk arī nekā milzīga nav.

Galvenais skats
  Dienas nedēļas un mēneša skats
Var izvēlēties dienas, nedēļas, mēneša skatu. Divi papildu skati parāda nākamo 4 dienu notikumus, kā arī dienaskārtības (Agenda) režīms, kurā secībā parādīti nākamie tuvākie notikumi.
     
  Iespēja pārvietoties uz priekšu un atpakaļ
Ar šīm pogām varēsiet pārvietoties laikā. Var izmantot arī saīsnes uz klaviatūras J un K.
     
     
 
  Iespēja izvēlēties konkrētas parādāmās dienas
Vari izvēlēties, kuru periodu vēlies apskatīt sīkāk, piemēram, plānojot savu 13 dienu gavēni.
     

Jauna notikuma veidošana, paplašinātajā skatā

  Ielūgumu sūtīšana
Vari ielūgt citus cilvēkus uz jebkuru pasākumu vienkārši pievienojot viņu epastus viesu sadaļā. Viņiem tiks nosūtīts ielūgums, notikuma apraksts un citas detasļas.
     
  Viesu atbildes
Viesi var informēt par savu dalību pasākumā arī tad, ja viņi neizmanto Google Calendar. Turklāt var norādīt arī vai uzaicinātie var aicināt vēl kādu dalībnieku.
     
   
 
  Viesu komentāri
Viesu komentāri ir redzami visiem ielūgtajiem viesiem.
     
  Notikuma atgādnes
Ļauj atcerēties svarīgus un nesvarīgus notikumus. Vari izvēlēties vai vēlies atgādinājuma epastu, izlecošo logu vai atgādinājumu īsziņas veidā savā mobilajā telefonā.