Grieķu dievu dzimtaskoks visā tā plašumā un daiļumā. Mēs taču visi zinām, kas notiek meksikāņu seriālos? Tas viss ir pupu mizas salīdzinājumā ar seno grieķu elkiem. Ja nu gadījumā kāds raksta kādu garadarbu par un ap to laiku nenāktu par sliktu saprast kurš kuram ir radinieks. Šeit palīdzēs pilnīga grieķu dievu radurakstu shēma. Shēmā var klikšķināt uz katra dieva un nonākt attiecīgajā wiki lapā, lai noskaidrotu sīkāk kāpēc Zevam, piemēram, bija sakari ar savām māsām Dēmetru un Hēru. Katrā ziņā, lasot ar šādu tabulu, sengrieķu literatūrai parādās papildu smeķis. ludios.org/science/greekgods/image

ckkoks1.png

Sevišķi svarīgi tas varētu būt tiem, kas grasās skatīties filmu 300. Jums taču gribētos saprast visas tās dievu lietas, lai nekas nebūtu neskaidrs skatoties filmu? Lai gan skatoties īsreklāmu (treileri) varu garantēt, ka skaidrs nebūs nekas :)

Imdb informācija liecina, ka pirmizrāde Latvijā ir 7 dienas vēlāk kā Igaunijā, savukārt Austrālijā, Vācijā, Portugālē, Austrijā un Somijā tā ir vēl nedēļu vēlāk. (jokaini vai ne?)

[flash http://www.youtube.com/watch?v=wZm52UrkDpA]