lastfm.pngPopulārākā interneta mūzikas klausīšanās lapa last.fm ir paziņojusi par beta lapas laišanu tautās.

last.fm lietotājiem, kuri ir samaksājuši par šo pakalpojumu (subscribers) ir pieejama testēšanai beta testu lapa beta.last.fm, jāsaka gan, ka pagaidām nekas daudz nav nācis klāt. Nedaudz pamainīts dizains un arī nekādas galvu reibinošas iespējas nav pievienotas.

Kamēr lasāt tālāk varat nospiest uz plau pogas un paklausīties ķīmisko brāļu dziesmas “hei puika, hei meitene!” fino uzbrukuma remiksu, kuru viņi piedāvā noklausīties pilnā garumā last.fm. To var pat pilnīgi legāli lejuplādēt.

[audio:http://moses.last.fm/download/40584090/Hey%2BBoy%2BHey%2BGirl%2B%2528Fino%2BAttack%2BMix%2529.mp3]

Tātad galvenā jaunpienākusī fīča ir iespēja skaisti skatīties jaunos pasākumus konkrētā vietā un redzēt kādi cilvēki tos apmeklēs. (lai gan šāda iespēja puslīdz pastāv jau labu laiku) Ja vien vairāk cilvēku lietotu šādu servisu, tad informācija droši vien būtu plašāka, bet pagaidām iekš Latvijas nekas daudz nenotiek.

notikumi.PNG

Otra fīča, kas pamazām tiek ieviesta ir galveno koncerta zāļu un norises vietu apkopojums. Var redzēt, kādi pasākumi tiek plānoti, ir iespēja nopirkt biļetes, pievienot koncertu datumus iCal, redzēt bildes no norises vietas un koncertiem. Jāgaida, kad tā lieta ies plašumā, tad varēs pievienot mūsu koncertzāles un arēnas, jo pagaidām aplaimota ir tikai Apvienotā karaliste.

vietas.PNG

fin