Miks Latvis

Joost ielūgumi

Joost™Joost ir iznākusi jauna versija un mani iepriekš izsūtītie ielūgumi var nedarboties, jo tie patiesībā tie nebija gluži ielūgumi, bet drīzāk dalīšanās ar manu Joost kontu :)

Tagad, kad ir iznākusi 0.9 versija ar vēl labākiem kanāliem un integrētu ielūgumu sūtīšanu, man ir iedalīti vēl 5 ielūgumi, no kuriem 2 ir jau iztērēti. Ja vēl kāds ļoti grib ielūgumu, tad šis ir tas brīdis, kad derētu pasteigties, jo 3 ielūgumi nav nekas daudz.

Cik es ātrumā uzmetu aci, tad klāt nākuši arī daži interesanti mūzikas klipi un video no koncertiem ar the Prodigy un Basement Jaxx, to vēl nav pietiekamā daudzumā, bet cerams ar laiku saradīsies aizvien jaunāki un labāki. Tā varētu būtu labā ziņa šo divu grupu faniem.

Ieraudzīju arī Anime multenes un lai gan neesmu anime cienītājs domāju uzmest aci. Vēl tur ir Stargate Atlantis kanāls, kas izklausās pēc sci-fi, un savukārt fantastika man patīk. :)

Tātad, kādam interesē ielūgumi?

Joost reklāma

Joost just killed the video star!

44 Responses

 1. paldies 0nkulim par ieluugumu, bet taapat man kkas tur neshtimmee. Es domaaju ka shoreiz pac esmu vainiigs, kr4 novilku to progu priex macosx, uzinstaleeju shams saka ka kachaa channel list vai kko taadu, peectam saka ka viss kuul un davai launch jooost vai kkas taads, nu vo shams dokaa atver velvienu joost app un viss, nekas nenotiek. kip …not responding un piedaavaa force quit. starpcitu man fotoshops ar vairs neiet un vel kkaadas spazmas bija, tas vareetu buut deelj xslimmer un vel visaadime tiiraamajiem drantjiem? nesen paargaaju uz maku un redz cik man aatri sanaaca nokaut to briinumu :D

 2. Paldies par atsūtīto ielūgumu!
  Šovakar sanāks tā ilgāk pasēdēt pie neta :)
  Tiklīdz man kontā ar parādīsies iespēja izsūtīt ielūgumus, tā ņemšu piemēru no Tevis un likšu savā blogā,lai tauta piesakās (protams, ja tas vēl būs aktuāli).

 3. nez – es vilku to 0.9 versiju un ar tavu acc tiku klaat novilkt – taalaak vnk pieregsitreejos pashaa joost progaa, tipa ko tur vajadzeeja – epastu, pswd, niku – un viss rulee :)

  varbuut proga uz mani nogljuchiija, bet bez ieluuguma varu visu dariit :D

  p.s. nets pa suudiigu laikam baigi bremzee :(
  p.s.s. var laikam izmantot arii proxy, tik nez vai darbojas – eku pamaaciiba… http://woox.dk/wordpress/archives/116

 4. Jee, es dabūju iespēju lietot Joost :) Tikai tagad nezinu, kam teikt paldies…, jo es pirms ~3 mēnešiem pieteicos kā viens no pirmajiem beta testeriem, taču e-pasts ar Joost apstiprinājumu atnāca tikai šodien. Bet es nezinu, vai tik kāds man neatsūtīja šo ielūgumu. Ja kāds no jums to atsūtīja šo ielūgumu, tad LIELS LIELS PALDIES! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *