sēžu reklāmas bārā un dzeru kapučīno. izrādās, ka wifi vēl nav pieslēgts tāpēc, brīdī, kad šo lasīsiet būšu jau mājās pie vada. (esmu pie vada)

Pagaidām izkārtnes nav, pareizāk sakot tā ir, bet izveidota pietiekami nepamanāma. Neredzēju arī ierasto betas atpazīšanās zīmi zvaigznīti nosaukuma stūrī. Līdz īstajai atklāšanai izkārtne droši vien kļūs pamanāmāka. Reklāmas bāra (Elizabetes 31) tuvākie kaimiņi ir Lidojošā Varde – spriediet paši vai tas ir pluss vai mīnuss.

Telpa ir salīdzinoši maza, daži laimīgie var sēdēt pie akvārija. Es gan netrāpījos pie laimīgajiem, jo apkārt rosās arī saujiņa apmeklētāju. Tākā lapitopija baterija joprojām ir stāvoklī, tad nākas baroties no vada. Man par prieku pie diviem galdiņiem ir iespēja pieštepselēties.

Cenas, manuprāt, ir normālas, lai gan manas spriešanas spējas aptumšo nesenā viesošanās Vācijā, kur cenas ir eiro naudās un turienes dārdzība nedaudz sagroza prātu, liekot domāt, ka dārgas lietas ir lētas. (Desiņa maizē oo tikai 2 eiro 20 centi + 0,3 fanta = gandrīz 5 eiro un rodas sajūta, ka esi iepircies lēti, lai gan tā noteikti nav). Uz tāfeles rakstīts:

alus 1,30
sidrs fizz 2,00
kafija 0,89
sula 0,89
ice beer 1.19

Bet tās ir betas cenas tāpēc nav zināms, kā viss vēl mainīsies.

Fonā skan klusināta Mobija un Mobija tipa mūzika, ar laiku pāriet arī uz ātrākiem ritmiem. Ap pusdeviņiem vakarā parādījās arī dīdžejs, ilgāk gan īpaši vairs neuzkavējos un devos mājās. (Artūrs pirms brīža ziņoja, ka Arčijs esot ziņojis, ka šajā stundā bārs esot pārpildīts)

Reklāmām atvēlētais ekrāns nav nomācoši milzīgs, bet vidēja lieluma – šādai telpai lielāks arī neprasās. Dažas ir kaut kur redzētas, bet lielākā daļa man tomēr ir jaunatklājumi, kuri ir pietiekami jautri, lai liktu pasmaidīt. Reklāmas kā jau ierasts “iet bez skaņas” vietām dzirdami Artūra komentāri citiem reklāmas bāra apmeklētājiem, par reklāmas audio noformējumu. Gribētos jau arī dzirdēt, kas notiek ar skaņu, jo arī tā ir reklāmas sastāvdaļa, bet laikam mūziku nav iespējams apvienot ar reklāmu, tad dzirdēt nevarēs nevienu ne otru. Iespējams var taisīt reklāmas pauzes laiku pa laikam, kad neskan mūzika, bet ir dzirdams reklāmas skaņas kanāls. Tās būtu tādas, kā reklāmas starp reklāmām.

Pirmais iespaids kopumā ir pozitīvs. Bārs man īsti nav pa ceļam tāpēc nezinu, kad atkal šeit ieskriešu, bet noteikti domāju ierasties 16% atlaižu dienā, kaut vai tikai, lai izbaudītu atlaides. :)

Un jūs, vai jau izmēģinājāt atlaižu kuponus?

Vēl es varu piedāvāt pāris bildes no bāra:

Reklāmas bārs

Spiest uz bildes, lai tiktu pie lielāka un trokšņaināka attēla.

Skats pa Reklāmas bāra loguReklāmas bāra DJSkats pa logu pa kreisi un izplūdis DJ pa labi

Un nu darvas karote. Varbūt neesmu īsti ņemams par pilnu šajā jautājumā, taču man likās, ka bāram nedaudz pietrūkst savas unikālās sejas. Tajā, manuprāt, nav nekas tāds, kas to izceltu uz pārējo fona. Pietrūkst dažādi knifi un fīčas, kas varētu palikt apmeklētāju sirdīs un atmiņās un liktu tiem atgriezties. Ja jau tas ir reklāmas bārs, tad tur ir jābūt, kam vairāk par TV ar reklāmām. Melnie galdi ir kā radīti, lai uz tiem salīmētu reklāmas fiškas, saukļus un visādas figņas. Piemēram, no labāko reklāmas saukļu TOPiem. Ielikt arī LV reklāmas saukļus vai to parodijas. Man liekas, ka to vidi vajag padarīt reklāmiskāku. Un es nezinu kāds apgaismojums tur ir no 11:00 līdz 17:00, ja tik pat tumšs, kā tad, kad es biju, tad jūs zaudējat potenciālos pie datoriem sēdošos un par darbu runājošos apmeklētājus. Tas gan būtu tikai mans viedoklis, citiem noteikti liksies savādāk.

Visbeidzot vēlu veiksmi bāra saimniekiem. Cik dzirdēju jums jau otro vakaru iet samērā karsti par spīti tam, ka tā lieta vēl nav atvērta uz pilnu klapi. Turās! :)