pēc šī vakara ziņu noskatīšanās likās, ka nebūtu slikti īsumā izklāstīt, ko es domāju par Krievijas valdības reakciju uz Igaunijā notiekošo sviestu:

Krievijas amatpersonu par varoņiem dēvētās krievu pabiras ir mežoņi un vandāļi, kas izlaupa veikalus un demolē demokrātiskas valsts galvaspilsētu. Krievijas atbrīvotāji, ne sūda neatbrīvoja tikai aplaimoja daļu eiropas ar komunismu. Krievijas prezidents visa cita starpā ir kretīns. Nedomāju, ka Igaunijas urlas cīnās par ideju, katram skaidrs, ka viņiem pietiek ar vodku un šie ar gandarījumu metīsies izsist vitrīnas un sazagsies mobilos telefonus un laikam jau arī puķes (kā bija redzams sižetā).

Žēl, ka igauņi nebija labāk sagatavojušies, viņi būtu varējuši vēl vairāk urlas ielikt aiz restēm un padarīt Tallinu par daudz drošāku un tīrāku pilsētu.

Pilnīgi iespējams, ka ar šo esmu aizskāris kādu krievu tautas pārstāvi. Es atvainojos. Es saprotu, ka par tautu nevar spriest pēc prezidenta un ārlietu ministru izteikumiem, pēc Igaunijas krievu jauniešu rīcības, BET nekāds labais iespaids katrā ziņā nerodas.