Miks Latvis

Triatel apzināti krāpj savus klientus

Cik daudz jūsuprāt ir “neierobežoti”?

triatel1.png

Triatel savā mājaslapā informē, ka pieslēdzot dārgāko no iespējamajiem interneta pieslēgumiem – Eksperts varēsiet intensīvi lietot internetu, bez papildu maksas par izmantoto apjomu:

Ideāls risinājums itensīvai interneta lietošanai.
Abonēšana: 23,60 Ls
Lietošanas apjoms: bez papildus maksas par izmantoto apjomu

Arī viņu FAQ (biežāk uzdoto jautājumu sadaļā) informācija ir diezgan skaidri izklāstīta:

Kāda ir ikmēneša abonēšanas maksa?
Neierobežota piekļuve internetam mēnesī maksā 23,60 LVL – tarifu plāns Eksperts.

Ir diezgan loģiski, ka pēc šāda apraksta topošajam klientam nav ne mazāko šaubu, ka “neierobežoti” nozīmē “neierobežoti.” Kad meistars saslēdza bezvadu modemu vēl pēdējo reizi pārjautāju, vai man, būtu kas jāzina par interneta pieslēgumu, vai ir kaut kas īpašs, ko vajadzētu ielāgot to lietojot. Atbilde: “nē, ņemiet tik un lietojiet, viss būs kārtībā.”

Liels bija mans pārsteigums, kad jau pēc pirmās lietošanas nedēļas, konstatēju, ka pēkšņi nevaru skatīties tv.lv, youtube.com un klausīties last.fm. Kronis visam ir paziņojums angļu valodā, ka man nav atļaujas lejuplādēt failus, kas lielāki par 1 MB. Tāds parādījās ikreiz, kad centos lejuplādēt kādu mūzikas failu vai fotogrāfiju no flickr.

Zvanīju klientu apkalpošanas daļai. Tur man laipni paskaidroja, ka neatkarīgi no tā kādu interneta pieslēguma veidu esmu izvēlējies, katram klientam ir mēneša interneta apjoma limits 5 GB. Pirmajā datumā tikšot atjaunota pilna interneta darbība, līdz atkal tiks sasniegts limits. Vaicāju: “kur tad tas ir rakstīts?” Izrādās, ka ir papildnoteikumu papildnoteikums word dokumentā viņu mājaslapā (trešais no augšas):

AS „Telekom Baltija” publiskā datu pārraides elektronisko sakaru tīkla
elektronisko sakaru pakalpojumu lietošanas

speciālie noteikumi

5. TRIATEL tiesības, pienākumi un atbildība

5.1. TRIATEL ir tiesības:

5.1.2. vienpersoniski uzteikt Līgumu, pārtraukt un/vai ierobežot Pakalpojumu sniegšanu, kā arī pieprasīt zaudējumu atlīdzināšanu (ja tādi radušies), ja:

5.1.2.3. Abonenta lejupielādētais un pārsūtītais datu apjoms kopsummā 1 (vienā) Norēķinu ciklā pārsniedz 5120 MB;

Es uzskatu, ka esmu samaksājis par neierobežotu internetu, bet man netiek pasniegts pakalpojums aprakstā solītajā apmērā.

Vai var pārdot 100 ābolus, un vēlāk 95 ābolus paņem atpakaļ? Triatel var.

Tāpēc, iesaku neielaisties nekādās darīšanās ar Triatel, ja vien tas ir iespējams.

Manā gadījumā vienīgā alternatīva ir iezvanpieeja, nolādētais monopolists Lattelecom tikai reklāmās spēj nodrošināt, mājas komplektus, dīesellus un citus biezi apdzīvotu vietu labumus.

Izplati šo ziņu tālāk nobalsojot par to digg.lv 

286 Responses

 1. Uz tās lapas, kuru parakstīju nav minēti nekādi 5 GB. Tikai netā. Tagad līgums nav uz rokas, bet pieļauju, ka tur ir norāde, ka pilns līguma teksts tipa ir netā.

 2. Gaidiju so rakstu. Man ari, petot vinu majaslapu, radas saubas – cik neierobezots patiesiba ir neieroezots.. Mos ar 5 gb pietiek kadam, ka slieto tikai draugus, un neparsniedz so robezu, bet lil bit prasigakam klientam ar 5 gb ir daudz par maz..

 3. tas, ka mājai ir ar viņiem līgums, varētu būt konkurenci ierobežojošs apstāklīs. mozh par to varētu arī viņus pie dziesmas paņemt… tikai – varētu būt, ka šie ir pārāk mazi, lai kāds gar viņiem krāmēties gribētu…

 4. Triatel – pārāk mazi? es gan tā neteiktu, viņiem ir maz klientu Rīgā, bet visur citus, kur ir problēmas ar internetu viņi ir vienīgie, kas spēj to sniegt

 5. Izskataas ka gala patereetaaja maaniishana uz kaut kaadiem vispaarapreekjinaatiem limitiem. Max limits vareetu buutu jabuut = max piesleeguma aatrums/sekundaa x sekunzhu skaits meenesii; aka, nekaadu ierobezhojumu, cik nu vien piesleegums atljauj; domaju, par sho ir veerts pashuumeeties, reaala cilveecinju kaashana; protams, varetu but ka juristi to fishku ir apdariijushi kaut kaa lai izskatiitos ka ir ok, bet nu tas ir ljoti rupji tik un taa; japaprasa deputaatiem, ko noziimee ‘neierobezhots’ :) un nez kaa Latvijas Reklaamas asociaacija vai kaa vinjus tur skataas uz sho? :P

 6. tieshaam nesmuki – pats domaaju laukos (valmieras rajons) sleegties klaat, pieteicos, ka tad kad buus paarklaajums, lai dod man zinju. tagad kaa izskataas suutiishu vinjus uz upiiti un pacietiishos veel.
  riigaa jau nav probleemas – pastaigaa pa kaapnju telpaam un ievaac kaudzi ar lapeleem – izveelies labaako aatrums/cena un peec vienas dienas jau ir (ne taa kaa lattelecom ar saviem paaris meeneshiem gaidiishanas :S)

 7. vinjiem nav taadu tiesiibu :D pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas likumaa/elektronisko sakaru likums utt katraa zinjaa vinji tevi maldina un par to vinjiem jaatbild ,katraa zinjaa vinji ir nostaadijushi sevi pa sitienam,tikai via tu sitiisi?

 8. Tas, ka mājas īpašnieks noslēdz līgumu ar konkrētu IPS un nelaiž darboties citus ir likumpārkāpums, jo Elektronisko sakaru likuma 18. pants (“Elektronisko sakaru komersanta servitūta tiesības”) nosaka, ka jāļauj darboties visiem.

  Būtībā te var sūdzēties SPRK par konkrēto IPS (šai gadījumā – Triatel) negodīgo rīcību, kā arī tiesāties ar mājas īpašnieku.

 9. nesaprotu, ko tauta cepas par Lattelecom. Es kad viņu pieteicu, tad šie jau gribēja nākt pie manis pēc 2 dienām, bet tā kā nevarēju tad nāca pēc nedēļas. Pieslēdu MDSL un nets stabils, nekādu problēmu. Viss kā reklāmā solīts. Ātrums ir, stabilitāte ir – ko vēl var vēlēties? Nu o.k. cena varbūt nebija tā draudzīgākā, bet nu nebija tik nežēlīga, lai nevarētu atļauties. Katrā ziņā nespēju neko sliktu pateikt par Lattelecom’a MDSL.
  Runājot par Triatel, man tas kantoris jau no sākta gala uzticību neievieš.Bet nu viņu var ņemt priekšā par maldināšanu. Reklāmā viens, bet reāli ir pavisam kas cits. Es kad gribēju kašķēties ar vienu no Rīgas centra mazajiem kantoriem par netu, tad to patērētāju aizsardzības līkumu visu izlasīju :)

 10. Lattelecom ir slikts ar to vien, ka viņu nav iespējams pieslēgt. tikai reklāmās viņi apgalvo, ka katram tagad var būt visi tie mājas komplekti. Laukos ir vecas centrāles un nav cerību uz Lattelecom internetu vispār. Par to Triatel runājot, es esmu gatavs cīnīties līdz galam.

 11. Njaa, viela paardomaam. Man arii nepatiik shaada veida kaaseeji, taapeec, ja veelies, varam piesleegt arii drukaato presi, ir zinaami kontakti, ja vien Triatel nav vinjiem labs reklaamdeveejs :).

 12. man ar lattelekom nav probleemu. though citus neesmu meeginaajis, jo liidz tuvaakajam provaiderim te ir ~10km. nu neko, lietoju pamazaam, nav tik slikti kaa citi saka.

 13. He…5GB = 5000MB (use wikipedia) bet par to nav runa…patiesiibaa ja vinji ir tieshaam uzrakstiijushi vaardu neierobezots, nesatraucoties par apjomu – tad taa ir kraapshana. Kriminaallikums

  204. Pircēju un pasūtītāju apkrāpšana

  (1) Par pircēja vai pasūtītāja apkrāpšanu ar nepilnu mēru un svaru, saņemot samaksu, vai par pircēja vai pasūtītāja maldināšanu ar preces vai pakalpojuma raksturojumu, vai citādu apkrāpšanu veikalā, citā tirdzniecības vai sabiedriskās ēdināšanas vietā vai sniedzot maksas pakalpojumu, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 50 minimālajām mēnešalgām.

 14. 2 onkulis:
  ja galīgi nevar tikt pie normala ineta – pamegini pazvanit uz telecentrs.lv
  viņiem ir bezvadu nets “it kā pa visu latviju” ..
  cik zinu var sarunā pa 25Ls/mēn. 64kbps garanteti/2Mbps negaranteti – no pieredzes – tas ari nozime 2mbps stabili.
  tehnoologija ir kaut kas tipa LMDS.

  vienigi – viņi parasti spiežu uz lielu pieslēguma maksu. (~100Ls), bet ari to var nokaulēt….

 15. Visatļautība :( Banāru republikā par banānu arī grib nopirkt banānieti. Lūk, šo gan nevajag ļaut un izskaust visus šos kretīnus. Tiesa, vai tas vispār ir iespējams un tik viegli izdarāms – tas jau cits jautājums.

 16. hmm, yaikss, tas saucās. tagad domāju ievilkt sev hauzītī netu, tā ka problēma aktuāla: kam uzticēties, kam nē. pagaidām sveros uz balticom un lattelecom… vēl vākšu infu… Bet ja ir iespēja un ir LAIKS, tad pačakarē ārā viņus visus sasodītos buržujus (pirmo reizi pat nobalsoju diggā…)

 17. visi tā runā tā runā par to, ka nevar ielādēt dziesmas un filmas utt. un tā joprojām… tikai neviens nepiemin to, ka filmu un mūzikas lādēšana (ja vien tas nav no oficiālām mājas lapām un tā…) ir PRETLIKUMĪGA!!! kā ir ar autortiesībām u.tml.? kāpēc neviens nepiemin to, ka tiek pārkāptas autortiesības??? OK, man nav ne jausmas, cik ātri var iztērēt 5GB sūtot Word dokumentus saviem draugiem un paziņām, bet…

 18. bet, ar Triatel nemaz nedarbojas p2p tīkli. tie 5 GB salasās, klausoties mūziku no interneta radio (last.fm), skatoties ziņas no tv.lv, un darbojoties ar flickr un sūtot bildes šurp turp. nemaz nav vajadzīgas nekādas filmu stumdīšanas, lai īsā laikā 5GB būtu iztērēti. Lejuplādēt kādu .iso failu vien ir 700 MB.
  Man no itunes tiek lejuplādēti podkāsti un videokāsti. (20 minūšu video no Bjorkas un stundu gari mūzikas podkāsti) tas viss summējas un rezultātā beigās jāpaliek ar garu degunu, jo pēc pirmajām 5 dienām 5 GB vairs nav.

 19. vai es neteicu, ka uz līguma, kuru parakstīju nav ne miņas pieminēti nekādi 5 GB? Par to arī netiku brīdināts, jo mūsdienās šādus limitus likt ir absurdi, tādi normālās situācijās nemaz nepastāv

 20. vai tiešām parakstot līgumu tev neviens neizsniedza tīkla lietošanas noteikumus??? tīkla noteikumos pavisam skaidri rakstīts par 5GB!!! esmu LMT un TRIATEL klients – noslēdzot līgumu ar LMT man nekādus papīrus nedeva, kamēr neuzprasījos pati, savukārt TRIATEL paši izsniedza man tīkla noteikumus un teica, ka pirms līguma parakstīšanas man derētu iepazīties… tur arī redzēju norādi par 5 GB! tāpēc man tas nekādu izbrīnu PĒC TAM neradīja :))) kā nekā biju ar tādiem noteikumiem iepazinusies un pati piekritusi… bet tie, kas nelasa… nu… es jau teicu, ko es par viņiem domāju :))

 21. vai tiešām parakstot līgumu tev neviens neizsniedza tīkla lietošanas noteikumus???

  nē.

  Ko nozīmē tīkla lietošanas noteikumi? Es jautāju meistaram, vai ir kaut kādas papildu lietas, noteikumi vēl jāzina. Atbilde bija nē.

  Tīkla noteikumos parasti ir aprakstītas standarta lietas, kuras drīkst un nedrīkst darīt.
  Parakstot līgumu man neteica, ka internetā ir vēl mistiski papildus nosacījumi. Tāpēc, jau tā ir krāpšana:
  1) internetā rakstīts, ka internets ir neierobežots
  2) līgumā nav ne miņas no ierobežojumiem
  3) par ierobežojumiem tieku informēts, tikai tad, kad esmu tos saniedzis

 22. 1) parādi, kur inetā ir rakstīts, ka apjoms ir “NEIEROBEŽOTS” (kur parādās tāds vārds)? :) (uzraksti, lūdzu, konkrētu saitu!)
  2) līgumam, dumiķīt, ir pielikumi, kas ir līguma neatņemamas sastāvdaļas… tādi ir arī tīkla lietošanas noteikumi! kur ir rakstīts, ka tīkla lietošanas noteikumos nevar būt notādīts ierobežojošais apjoms (LŪDZU, PAVISAM KONKRĒTI, NEVIS BLA BLA BLA…) :)))
  3) jebkurš saprātīgi domājošs cilvēks pats izlasa (tāpat kā to darīju es) to, ko paraksta! :)

 23. 1) tas ir FAQ un produkta aprakstā
  http://www.triatel.lv/lat/triatel/for-users/faq/w_int/

  Kāda ir ikmēneša abonēšanas maksa?
  Neierobežota piekļuve internetam mēnesī maksā 23,60 LVL – tarifu plāns Eksperts.

  Interneta lietošana nelielos daudzumos mēnesī izmaksā 11,80 Ls, katrs nākamais MB 0,039 Ls – tarifu plāns Profesionālais.

  http://www.triatel.lv/lat/triatel/we-offer/speed/ ceturtais sarkanais punkts saka, ka “Lietojiet internetu neierobežoti jebkurā diennakts laikā”

  2) pielikumi vienmēr ir līguma neatņemama sastāvdaļa. Ja pielikumi, man netiek pasniegti, kā es varu zināt par tādu eksistenci?
  3) līgumā nebija atrunāti, ka lietošanas apjomi ir ierobežoti

 24. “Neierobežota piekļuve internetam” kā tā var būt neierobežota, ja tai ir limits?

  starp citu, ja lasīji rakstu tad redzēji, ka vairāk šūmējos par to, ka notiek apzināta krāpšana un līdz galam nepateikšana.

 25. 0nkulis: Ieliec tak to līgumu kaut kur apskatīt, tad arī atkritīs visi šitie “a līgumā tak bija”-“nebija gan” strīdi.

  vineta: Pat ja līgumā būtu skaidri ierakstīts, ka ir 5 GB limits, tad tik un tā ir krāpšana – maldinoša reklāma. Par to vien jau var sūdzēties.

 26. hmm… pareizi norādīji… “cache”, tas noteikti nebūs pierādījums tiesā… es nepārstāvu TRIATEL, bet gan citu telekomunikāciju operatoru un zinu, kā tas ir, kad visādi j… raksta nepatiesību un mēģina nezinko izpiest… vnk iedomājos triatel pārstāvjus, jo mūsu uzņēmums ir arī bijis līdzvērtīgā situācijā! :(

 27. nu tu esi triatel pusē. es nemēģinu neko izspiest. es gribu panākt, ka viņi skaidri un gaiši uzraksta, ka maksājot arī par krutāko pieslēgumu tik un tā būs limitēts internets. Es domāju, ka taisnība vienmēr ir lietotāju pusē un domāju vēl padarboties ar šo lietu

 28. nju bet onkulīt! :) bet tas taču skaidri un gaiši rakstīts tīkla lietošanas noteikumos! :) es pārzinu visu Latvijas lielāko telekomunikāciju operatoru tīkla lietošanas noteikumus, t.sk. TRIATEL… tur ir VISA NEPIECIEŠAMĀ INFORMĀCIJA! :)

 29. un diemžēl no savas kā patērētāja puses varu pateikt, ka ne vienmēr taisība ir lietotāja pusē… to varu apgalvot gan kā cilvēks, gan kā jurists… :(

 30. ja jau esi tāda gudriniece, tad iesaki darbības plānu, iespējamos pieturas punktus, vienalga ko. tā rīkojas cilvēki, kas blogo.

  savukārt tava rīcība ir raksturīga delfu komentētājiem.

 31. 1) manas jurista konsultācijas ir maksas pakalpojums, tāpēc nevarēšu bez maksas kaut ko ieteikt (par visu dzīvē jāmaksā)! :)
  2) nezinu, kādas kur ir raksturīgas komentēšanas, jo parasti nenodarbojos ar tik nenopietnām lietām, kā dažādu muļķību lasīšanas un rakstīšanas, laikam pie vainas garais atvaļinājums! :)

 32. un vēl mācos no citiem komentētājiem :) kaut vai, piem., skat. tuvāk ierakstus nr.5., 13., 18., 60. u.c. vai tur ir doti kādi padomi? hmm… starp citu, nr.7 ir ļoti labs padoms, iesaku ievērot :)

 33. ak tad onkulītim nepatīk, ka neesmu viņa domu biedru un piekritēju bariņā? :P man šausmīgi nepatīk, ja nevar norādīt uz konkrētiem argumentiem, bet vnk bla bla bla bla… blogos tas ir ĻOTI RAKSTURĪGI, jo visi raxta, jo grib un neko viņiem par to nevar izdarīt..

 34. labi, onkulīt! došu vēl vienu bezmaksas padomu :) :
  iedomājies situāciju – tu esi iesniedzis PTAC sūdzību, PTAC noslemj uzlikt TRIATEL par pienākumu izņemt no ineta nepatieso informāciju, TRIATEL… ko dara TRIATEL? informācija jau ir izņemta, TRIATEL savu pienākumu JAU ir izpildījis..
  no prakses zinu, ka šāds būs PTAC lēmums, tāpēc jautājums Tev – ko Tu vai jebkurš cits būs ko no tā visa ieguvis? neko! jo informācija jau ir mainīta, atzīs par netaisnīgu… ko atzīs par netainsīgu? līguma noteikumu? nē, jo līguma punkts jau nav netaisnīgs! hmm… kādas vēl var būt sekas? nav ne jausmas… Tu vari izbeigt līgumu ar TRIATEL – bet vai tam vajadzīgs PTAC lēmums? nē, jo to Tu vari izbeigt tāpat, bez PTAC lēmuma!
  tātad nonākam pie secinājumiem: Tu esi panācis savu jau ievietojot savu rakstu šajā blogā (cik noprotu, tad TRIATEL ir izmainījis informāciju un tā ir atbilstoša visām likuma normām), bet griežoties PTAC būsi vien izniekojis savu laiku… :)

 35. 80 kom,
  bet tur jau tā sāls, ka var lietas risināt dažādi. man neviens nevar aizliegt rakstīt par to blogā un brīdināt topošos lietotājus. Tādā veidā es palīdzu tiem, kas svārstās neizvēlēties Triatel.
  Tādā veidā es lieku Triatelam piedomāt pie savām aktivitātēm. Blogos ir spēks.
  Lūk konkrēts piemērs, kādā veidā es ar blogu esmu palīdzējis cilvēkiem uzmanīties no falšiem epastiem:
  https://mikslatvis.lv/2007/01/31/pasarga-sevi-no-kibernozieguma/

 36. 1) nr.80 nav tāda vārda…
  2) es jau ne vārdiņa neiebildu, ka Tu nedrīksti raxtīt savus uzskatus blogā – da pazjalujsta! :)
  3) uj, kāds Tu malacis! :)
  4) nepareizi ir tas, ka publicē novecojušu informāciju, tas man nepatīk un liekas maldinoši un vissmieklīgāk ir tas, ka visi skrien pakaļ kā aitu bars… savādāk esmu tikai PAR :)

 37. Vinettai: Nav jau svarīgi, vai Onkulis ies vai neies uz tiesu, bet visiem šeit jau tāpat kļuva skaidrs, ka Triatel bija rīkojies neētiski. Un jāsaka paldies Onkulim, ka viņš šo informāciju ir publiski izlicis, lai citi neuzķertos uz šīs pašas makšķeres.

  Jūs varbūt domājat, ka tāds pārāk aktīvs lietotājs, kā Onkulis jums tāpat nav finansiāli izdevīgs, un nenožēlosies, ka viņš aizies no jums. Bet nav vairs tie laiki, kad caurmēra lietotājs tikai palasīja pāris labas un nosūtīja e-pastu. 5 GB trafika mūsdienās dažās dienās saģenerēs katrs otrais lietotājs pilnīgi legālā veidā. Jūs vienkārši parādat savu “jauko” attieksmi priet klientiem.

  Bet iesniegt sūdzību PTAC tomēr ir jēga, jo pat ja tā tiek noraidīta, kaut kāda statistika par to, cik labs vai slikts ir uzņēmums, saglabāsies.

 38. ak dies… kur aprobežoti cilvēki! :) un kas aizliedz izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju??? TRIATEL norāda, ka nodrošina 5GB, LATTELECOM norāda, ka ir 100GB… tas ir Jūsu pašu ziņā, kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlēties! vai tāpēc, ka paši bijāt tik neapdomīgi un neizlasījāt līgumu, tāpēc ir vainīgs cits? cik tas raksturīgi latviešiem… :) vainu meklē vispirms nevis sevī, bet citos – tjipa sakāmvārds: citam skaidu acī redz, bet savā acī baļķi nē… :/

 39. vai var man kā patērētājam parādīt, kur PTAC publiski pieejama informācija (“kaut kāda statistika par to, cik labs vai slikts ir uzņēmums, saglabāsies”)? ļoti labprāt tādu papētītu :)

 40. 1592. Neviens līgums, kas veicina kautko pretlikumīgu, netikumīgu vai negodīgu, nesaista. Ja viena puse ar viltu ir piedabūta noslēgt tādu līgumu, tad viņai ir tiesība prasīt zaudējumu atlīdzību.

 41. patiešām nav jēgas runāt ar ne-juristiem :) labi saules, man laiks laisties prom no datora un jāsatiekas ar juristiem :) jauku vakaru! :)

 42. Manā ziņā ir izvēlēties pakalpojumu, uzņēmuma ziņā ir sniegt reklāmā būtisku informāciju par šo pakalpojumu. Es jau pirms pāris mēnešiem biju domājis par Triatel neierobežoto interneta pieslēgumu, un man šķiet, ka vecajā lapā pat bija kaut kāda dziļi ielikta norāde par lietošanas noteikumiem, kur es toreiz arī uzgāju un izlasīju par tiem nelaimīgajiem 5 GB, un tad man uzreiz pazuda interese par šo pakalpojumu. Bet dīvaini, ka Triatel šo norādi ir izņēmis laukā, un es vairs neko tādu nevaru atrast. Vai tie vairs nebūtu spēkā?

  Man bija doma, ka tā vietā varbūt varētu paņemt Triatel balss sakariem, kad atgriezīšos Latvijā, jo viņiem ir lētas sarunas ar ASV. Bet šobrīd izskatās, ka kompānijā valda bardaks, un labāk izvairīties no liekām problēmām.

 43. vineta: Ja vēl atgriezies, labprāt uzzināšu, kas tev sakāms par jau divreiz minēto saiti: http://www.triatel.lv/lv/nodes/view/145 (un kāpēc vēl neko neesi pateikusi). Šī komentāra rakstīšanas brīdī tur vēl joprojām ir skaidri redzams teksts “neierobežota piekļuve”, un nekādi 5 GB vai norādes (par kaut kādiem linkiem nemaz nerunājot) uz lietošanas noteikumiem nav. Joprojām maldinoša reklāma.

 44. Nav ko jaaties ar visaadiem Triateliem, ja ir normaala maaja un nav meza viduu kur gari koki un no jumta nevar mastu virs tiem uzsliet tad gan iespeejams arii triatelis neliidzees… Bet ja var tikt ar mastu virs kokiem tad var atrast provaiderus, daudzos miestos ir vieteejie kam ir sis tas, bet ja taa nopietni gribas tad apamkleet http://www.telecentrs.lv un http://www.unistars.lv ar itkaa esot labs paarklaajums.

  Ar telecentru ir laba pieredze speeja iedot netu galiigaa bezcerii dziljos laukos, protams tur vairs nav runa par augstaak mineetajiem 25Ls meenesii, bet toties nav Dial-UP pa 70 Ls meenesii …..

  Peedeejais joks ar telekou ir tas ka bojaato liiniju vietaa Telekoms liek no triatela modemus….. caur kuriem var lietot Dial-up.

 45. nu man ir tas pēdējais joks parastajam telefonam. Jo viņi negrasās vilkt vadus un kad vētras laikā pazuda nets, tad pazuda arī parastais telefons.

  Mums pat TV normāli nerāda :) apkārt ir priedes, ja grib likt stabu, tad tas ir jāliek nenormāli augstu

 46. Vinetta: kāpēc man jūsu tekstus lasīt ir pretīgi?
  Izsekojam pa soļiem:
  1. Onkulis redz maldinošu reklāmu (tā taču jūs to nodēvētu, ja strādātu, piemēram, ptac nevis kaut kādā telco, pareizi?). Ja nemaldos, maldinoša reklāma vien ir pietiekams iemesls griezties konkurences padomē ar lūgumu vainīgo pusi atsaukt reklāmu identiskā apjomā un veidā.
  2. Onkulis, balstoties uz šo reklāmu ir izdarījis pirkumu. Joprojām ticis maldināts arī pie līguma parakstīšanas. Man nav ne jausmas, kā tiesa interpretētu pakalpojuma sniedzēja iebildes par to, ka parakstītajā līgumā ir atsauce uz kaut kādiem mistiskiem, citur esošiem noteikumiem, iepazīšanos ar kuriem neapliecina nekāds klienta paraksts. Domāju, ka arī jūs patiesībā nezināt kāds būtu tiesas viedoklis par šo, it īpaši, ja klientu pārstāvētu normāls jurists.
  3. Tad virtuālajā diskusiju telpā iepeld “V i n e t t a”, bārstot smailijus un dziļdomīgas frāzes par to cik šamā kruta džuriste, bet visas gudrības jātur aiz dziļas atslēgas. Pakalpojumi tikai maksas (vidusmēra juristu algas gan ir nožēlojamas). Savukārt pats onkuls ir pirātu kapteinis, kas kačā vismaz bērnu porno.
  4. Pēc nelielas laušanās izrādās, ka džuriste strādā kādā telco uzņēmumā. Ja nu tā tiešām nav Triatelle, kas čakarē savus klientus, tad varbūt tas ir Izzi-pizzi? Starp citu tāds pats sūds, ja ne vēl lielāks.

  Mans šīvakara vēlējums: vineTTa, lai jums veiksmīga džuristes karjera. Onkul, lai Tev izdodas atrast normālu provaideru. Triatel, lai tevi izpuļķē ptac, kp vai prese (var arī visi trīs) — krāpties ir slikti.

  Uz to tad arī iedzersim! :)
  PS. Es pats? Es pats neko. Kačāju savus pārdesmit gb kapitālistu sarūpētā satura mēnesī un baudu dzīvi.

 47. Es pats mēgināju sadabūt ineta pieslēgumu laukos, netālu no līgatnes. Diemžēl viņiem nekas cits, kā gprs vai triatels nespīd.
  Mani parsteidz firmu http://www.telecentrs.lv un http://www.unistars.lv majas lapas. NAV NEKĀDAS INFORMĀCIJAS PAR PĀRKLĀJUMU ZONĀM…… Vai tiešām viņiem nav vajadzīgi jauni klienti….
  Par unistaru man neko neizdevās atrast. Par telecentu izdevās forumā atrast ka viņiem ir siguldā raidītājs. Izskatījās cerīgi. Tomēr caur paziņām sazinoties ar viņu tehniskajiem speciem izrādījās, ka antena nav pareizā virzienā pagriesta….
  Vai tiešām grūti mājas lapā ielikt normālu pārklājuma karti?

  Kas attiecas uz klientu apzinātu maldināšanu – tā latvijā diemžēl ir plaši izplatīta parādība. Piemēru vairāk kā vajaga. Kaut vai “atlaižu” kampaņas. Prece agrāk maksāja 10 ls, uz atlaižu laiku viņai cena ir 15 ls un piemērota 50% “atlaide”…. Vai arī autorizēto autservisu stundu takse – pēc viņu rēkiniem – lampiņa tiek mainīta 1.5, bet drošinātājs 1 stundu…. Tratels – klasisks piemērs. Tele2 gan godīgi pasaka par neierobežotā interneta limitiem. Loģiski ka “neierobežots internets” skan daudz reižu labāk kā limits 5 GB.

  Nez kādu sodu par līdzīgu apzinātu krāpšanu saņemtu uzņemums ASV vai eiropā?

 48. Paldies Onkuli par sabiedriibas informeeshanu, zinasim kas par veziishiem ir “TriaTELs”, riebjas shie pidaari “latvijas busineri” :( . Viss te balstas uz tiiru apchakareeshanu. Shitaadus tik ar suudainu mietu var maaciit :))

 49. Cepuri nost onkul. Es jau bišķin paspaidīju Triatel gadumijā un tagad nosūtīšu manu juridisko saraksti ar PTAC un linku uz šo blogu Jurim Kažam. Vispār Triatel ir par klientu ļoti zemās domās, jo tie 23,60 ir jāmaksā par tekošo nevis par pagājušo mēnesi, kā balto cilvēku operatoriem. Klientu serviss viņiem ir vienkārši infantils, kā jau lētā gala kompānijai. Un EVDO ir populāra tehnoloģija tikai Āzijā un postpadomju valstīs.
  Tas viss ir sūds salīdzinājumā ar to, ka Triatel nopirka uzvaru vislatvijas digitalizācijas konkursā un ievilks ķeksīti digitālās plaisas risināšanā, slaucot lauciniekus. Baigi noveicās šim kantorim, reāli viņam tā būs iespēja par Eiropas naudu paplašināt savu tīklu.

 50. vo pizdec…
  tapēc es domāju, kāpēc nekā nevar vairs nokačāt…u.c

  tad sanāk arī tas, ka ja piemēram video nevaru paskatīties tas ir tādēļ?

  pizdec..esu vnk šokā…

 51. Nu jā skumji, ka vēl Latvijā ir ierobežojumi netam arī Lmt, Bitei, Tele2 bet vismaz godam uzraksta ka tik un tik megabaitus/gigabaitus var lejuplādēt. Man ir Lattelecom mdsl 2mbit/s un viss iet un neko neslēdz nost.

 52. Lasu un atceros kā cietnī (lai viņam vieglas smiltis:)) savulaik visi ķēzījās par Mājas DSL. Es mazliet metos tos aizstāvēt. Paldies dievam ar interneta palīdzību nosist nevar, a ta jau sen būtu citos medību laukos. Arī šīs debates stipri atgādina to laiku debates. Domāju, ka gan jau viss sakārtosies. Nekļūdās tikai tie, kas nedara neko. Nezin kāpēc visi velk tikai uz video un audio failu “kačāšanu”, pie kam vēl tos naturāli zogot. Vai kāds nav aizdomājies, ka internets ir vajadzīgs arī citiem mērķiem: piekļūšanai internetbankai, darba meklēšanai, e-pastu nosūtīšanai u.t.t. Un tam ar 5GB mēnesī pietiek. Nedomāju, ka šis skaitlis būs mūžigs. Man bija nepieciešamība nodrošināt interneta pieslēgumu vitai, kurai neviens neko nesolīja, pat Triatels šaubījās par iepsējām tur kaut ko izdarīt (viņu tornis ir 15 km attālumā). Noriskēju, paņēmu testa pieslēgumu, pārbaudīju. Testa laikā sasniedzu pat nedaudz vairāk kā 1MB, testējot ne tikai uz Triatel mājas lapu. Pieslēdzāmies. Nu nav ekspluatācijā šāds ātrums, nokrītas līdz 300KB, bet pagaidām mūsu vajadzības apmierina pilnībā. Es domāju, ka mums vienkārši pietrūkst pacietības. Vajaga visu un uzreiz.

 53. bāc…

  kā tev liekas onkul vai kāds cits…

  vai viegli ar viņiem reāli lauzt līgumu???

  es nez..anb liekas, ka painteresēšos kaut ko sakarā ar to unistaru…tas nekas, ka tā pārklājuma karte nav..tāpēc vnk painteresēšos..

  mjā..tagad tik pagājušas 12 dienas un visi 5gb nolietoti..besī..

 54. baibulīte: līgumu jau tu vari lauzt, bet tev draud liigumsods, jo vismaz es parakstiijos, ka bezmaz 2 gadus buushu vinju klients, taaka liiguma lauzshanas gadiijumaa no pikka buus jaashkkiras. Ja nu vieniigi esmu dzirdeejis gadiijumus, kad tu saki unistaram, ka paarej pie vinjiem un vinji lai apmaksaa liigumsodu, bet uz to gan nevajadzeetu paaraak paljauties.

 55. Ja esat tik stuulbi, ka nevarat izlasit majas lapa, kur skaidri un gaisi rakstits ka down limits ir 5gb, tad nav ko runaat. Pats tagad lietoju triatel inetu majas un nav nekadu problemu, jo man pilniba pietiek ar tiem 5gb. Protams filmas utt shitus nenko4asi, bet galvenais ka ir interents speles ar var spelet.

 56. Runājot par Triatel, tam ir tikai 3 kl apkalpošanas menedžeri un vismaz 15 juristi …. Ja ir nepieciešams ” bezlimitu ” internets iesaku skatītīties uz Tele2 pusi, ja ir pieejams 3g/HDSPA tīkla pārklajums, jo vienīgais ko dara tele2 ir samazināts ātrums, pārsniedzot 5GB, neviens protokols nav apgriezts ne pirms , ne pēc limita, cena 25 Ls mēnesī, modēma īre 2 Ls bez pirmās iemaksas noslēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, ja tas ir nepieciešams, tacu var iztikt arī ar savu mobīlo, ja tas atbalsta atbilstošos datu pārraides protokolus

 57. Vienai otrai sasodīti juridiskai būtnei,kas metas aizstāvēt Triatelus un citus tautas čakarētājus lai slava un gods par lielisko demagoģiju.Uz kā tad turās t as sasodītās firmiņas un monopolisti-uz mūsu naudiņas un patēriņa(un tas pat cilvēkam nejuristam un neekonomistam-skaidrs).Vo šaize-ir grūti cilvēkam,kurš sevi domās ceļ augstāk par citiem-pamatojums ta kāds?

 58. Nu es arī mazliet piebēršu neapmierinājuma vārdus – jau 6. dienu Triatel internets nedarbojas normāli, bet trafiks uz http://www.triatel.lv iet saur kaut kādiem kreisiem apollo serveriem (tracert uzrāda).

  Varētu jau pieciest, ja būtu lēns, bet stabils… diemžēl pings mēdz būt 70+ sekundes, ja pirms tam nepaspēj pārtrūkt savienojums ar serveri (jā, ir tādi pacietīgi serveri, kuros iestrādātas nelielas iespējas noskaidrot, kas varētu būt par problēmām). Strādāt no saviem dziļajiem laukiem līdz ar to nevaru, un būšu spiests atkal ierasties birojā (a trafiks, strādājot attālināti, vien nieka 5-6 MB stundā man sanāk).

  Citu alternatīvu šeit nav, jo apkārtējām firmām, kas varētu ievilkt radiolinku, klienti, kas paši visu neizdara, nav vajadzīgi :(

 59. Juri atbildot uz tavu jaut: Var speeleet daudzas piemeram MUonline utt,probleema tikai taada cik ilgi tu vareesi speeleet.
  Bet runajot par “IZZI” , man truukst vaardu un nervu lai pateiktu kadi vinji ir (juus mani droshi vien saprataat)
  ja nemsiet “IZZI” , varat jau laikus pierakstiities pie arsta , jo nervi jums jau pirmajaa menesii buus pagalam , un vareesiet mekleet paliidzibu kur gribiet , no “IZZI” puses jums vinju nesanjemt.
  sukas blje(es atvainojos)
  :)

 60. njaaa…, bet kaa tad iisti ir ar to liiguma laushanu? vai ir tadas tiesiibas, jo ligumaa noradiitais netika pildiits no vinju puses? vai vismaz pieprasiit samazinaat abonentmaksu? …? …? …

 61. Problēmas ar triatelu ar DC++.Ir veids kā to apiet un kačāt :)(īstenībā man zināmi pat 2-vi).Vēl neesmu atkodis kā tos nolāpītos 5gb minimumu apiet:(.Ja kādam ir interese-dodat ziņu!

 62. aha, padalies… tikai tas neko nedos ja 5gb vairs nav…. labak piestradajiet ar to apieshanu… jo programmas kad taisa update kachaa vairaak par 1gb… ja vien vareetu kadu failu nomaskeet par update un nokachat to…

 63. nu nez,kad man limits beidzās paspēju vēl 5gb nojāt kopā sanāca pāri 10 gb!Un no torentiem arī pēc limita izbeigšanās varēju vilkt,bet nevienmēr gāja,brižiem iet brižiem ne,brižiem var torenta failu atvērt trakerī,brižiem nevar!Viņiem tur nav kartības tajā sistema!Tagad arī man limits beidzies,bet es klausos radio,skatos video neta,velku failus utt!Tas viss ir pieejams kad nomainās IP!Un tas ir salidzinoši diezgan bieži!Bet vispār tas viss kantoris ir ļoti liela bardakā un klientu atsauksmes ir daudz negativu!Viņi arī ipaši nerūpējas par savu klientu…!Ceru,ka drīz parādīsies kādas alternatīvas bezvadu neta jomā vai konkurece,kaut vai atšķirīga interneta sistema,kas viņus nospiedīs uz ceļiem un liks padomāt,kā “apmierināt” :D un piesaistit klientus!Pagaidam par lielu nožēlu viņi ir “dievi” i-neta pieejamibas ziņa tadās vietās,kāda dzīvoju es…Starpcitu Skype strādā visu laiku neatkarīgi no limita un ieskaitot failu sūtišanu,vismaz cik man sanācis izmantot viņu!
  Ja godīgi neticu,ka parastam cilvēkam tas vieds ka apiet (ja tads ir),šo sistemu būs tik vienkārš vai saprotams,lai būtu vēlme ņemties…un vēl jau tās bailes no IPS :D,jo katrs MB tiek skaitits..un to nu nenoslēpsi!

 64. Vinnettai tiešam atvaļinājums par ilgu…diez vai jurista prakse arī šitā lēkā..un vai tik tāpēc tagad arī nav jāsež atvaļinājumā…!Dzīvē varētu būt diezgan kaitinoša personība..”saule”!:D

 65. Nu jā…:D,tad skaidrs,bet viens ir tur strādāt,kas cits slimīgi aizstāvet to,kas acīm redzami nav aizstāvēšanas vērts :)!Tik daudz negatīvu atsauksmju visās malās par Triatel.. tur jabūt baigam “sava darbmīlim”,lai mestos tāda mazliet bezceriga cīņā un aizstāvēt!
  Triatel pat nemēģina izlikties,ka viņiem rūp klients.Uz e-mail neatbild un reiz,kad zvaniju,lai uzzinātu savu paroli (viņu majas lapa var apskatities savu reķinu,parole ligumā ko izmanto majas tel pakalpojumu rekinu apskatei nav),tad viņi man paziņoja,ka nav vērts skatīties,jo man reķins esot baigi maz…:D:D un to paroli viņi isti nezinot:D!Kādas 5 min skaidroju,ka man šajā gadījumā neinteresē pats rēķins,cik tā iespēja,ka varu viņu aplūkot, kad vēlos un sekot līdz…Beigās jau dabuju savu paroli,bet ar tadu attieksmi no firmas kurai esmu klients saskāros pirmo reiz.
  Man gan jāsaka,ka esmu viņu klients un apzinājos uz ko eju(citu iespēju man nebija attiecība uz i-netu)un esmu apmierināts vai varbūt samierinajies :) ar to ko viņi sola jeb reklamē par sevi!Tapēc šo nevajag uztvert kā:”Vai cik man slikti,cik viņi riebigi” utt :)!Vienkārši padalos pieredzē,priekštatos un iespaidos..:)

 66. Biju var teikt pats pirmais klients viņiem. No sākuma strādāja viss labi, arī P2P. Bet ar laiku viss palika aizvien sliktāk. Atslēdza p2p un parādījās tas mistiskais 5gb. Viņi man pat sūtīja draudu vēstules. Vienu reizi, kad man zvanīja no Triatel un teica, ka man ir pārsniegts šis mistiskais mēneša limits, viņiem prasīju, vai jūs kaut ko darīsiet lietas labā, lai nebūtu šie 5gb ierobežojums. Atbilde bija: jā, darīsim! Un tas bija divu gadu atpakaļ. Tāka nekas nav darīts lietas labā. Vēl sliktāk- pieaugot klienta skaitam, zūd interneta ātrums. “Ļoti labi” to var izbaudīt vakaros, kad lapa jāpārlādē vairākas reizes.

 67. Vajag uzrakstīt sūdzību Patērētu tiesību aizsardzības birojam un miers. No rakstu cepšanas i-netā Triatel ir ne silts ne augsts

 68. Es par jebkādu trokšņa celšanu,jo nets pēdējos mēnešos kļūst tikai sliktāks un pašlaik sanāk, ka pa 23LS mēnsī tiek piedāvāts internets naktīs un no rītiem. Pēcpusdienā kad salien useri par netu var aizmirst. Pat lapas neveras. Bet par to 5GB limitu runājot, tas ir tikai, lai visādi kadri neiedomātos, ka ar bezvadu netu var dragāt kā ar kabeli. Nu nevar tehniski pacelt kaut kādu tur P2P vai TV lūrēšanau saglabājot kaut necik sakarīgu ātrumu bezvadu tīklā. Vienīgais kas viņiem būtu jādara – jāpaceļ jauda torņiem, jo nupat ir sagrābušies tik daudz klientu, ka paši netiek galā. TORŅI NETIEK GALĀ AR LIETOTĀJIEM!(<<naivi cerot, ka kāds no triatel to izlasīs)

 69. Atbilde uz kačāšanu ar Triatel.Novelkat progu Viadalia bundle paku,jo būs japalaiž tor.DC opcijās pie connection jāiet caur Socket5 :hostname-localhost,PORT:9050 .Un mēģiniet veseli.Šaize būs vienīgi pie hubu atrašanas,jo lielākā daļa Hubu redzot Socket 5 taisa redirection.Bet man izdevās,tiesa uz Windows XP.Par Wistu neesmu lietas kursā:) Jauku dienu!Un patiešām ceļam šo problēmu gaismā ar triatel internetu,jo citādi nekas nemainīsies!

 70. Par laimi atradu labāku alternatīvu Triatelam. Vienu brīdi gan man likās, ka būs jāņem tas un jāciešas – manā tālajā kaktā īpaši daudz alternatīvas nebija.

  Bet nu nepārāk laimīgajiem Triatel klientiem varu ieteikt: gandrīz katrs var atrast kādu labu draugu Rīgā vai kur citur, kas sēž uz daudzu megabitu interneta. Un ja viņš vēl pie tam lieto VPN rūteri, tad tās problēmas stipri atrisinās. Nepieciešams notunelēt interneta pieslēgumu no Triatel datora uz VPN rūteri. VPN veido šifrētu datu savienojumu, un “nogriezt” viņu var tikai nogriežot visu internetu. Kādi dati pa šo savienojumu tiek pārsūtīti to provaiders noteikt nevar.

 71. VPN nav nekāda panaceja – lietoju darba vajadzībām, un pēcpusdienā pastrādāt ar darba serveri vispār nav iespējams, jo paketes zūd/aizkaves briesmīgas.

  Lai arī tas nav mierinājums, pat tādās valstīs kā UK ir lielas problēmas ar dažiem ISP… a varējām būt normāla valsts ar attīstītām interneta lietošanas iespējām :(

 72. ak tu (cenzēts) vinetta, mums nekaadus ierobezojumus neteica. atbrauca ,iedeva bukletu un piesleedza, par 5gb nekas netika mineets un liguma ari nee, (cenzēts)

 73. (cenzēts) Vineta, pirmkart liguma nekas tads netika minets, otrkart nekas tads pat netika minets, tev laikam par to maksa, ka aizstavi vinus, laikam atrada vienu tizlu,stulbu un debilu duru, kas aizstaves vinus, Tu esi viena pret visiem, lose tada :D

 74. Brinums, ka vareju pievienot, laikam limits vel nav beidzies :D ka cakarejas visu laiku, vienu dienu iet, otru neit, cipa menesa sakuma atkal bus 5gb bet citreiz jau iet pec dazam dienam, vienu iet un 10neiet :D un tad atkal ta. :D Tā kā ONKUl TURIES, cinisimies. ;)

 75. Čau!Šodien saņemu lapu no triatel kurā ir teikts,ka mans datu apjoms pārsniedz 5120 mb (loģiski :D) un ka ja tā būs arī turpmāk,tad netu atslēgs vispār(nevis tiks ierobežoti resursi)!Bet protams viņiem ir alternatīva… :D jaunais piesleguma veids Eksperts +…kura pec apjoma izlietošanas par palidus maksu 0,01 Ls par MB var turpinat lietot un maksat par katru Mb!Un pārsniedzot šos 5120 ta iespēja abonēt Eksperts + tiks piedāvata automatiski online režīmā…!Te nu bija BEZ PAPILDUS MAKSAS!Šī informacija vēl nav parādījusies viņu mājas lapā!Sanāk tagad tā, ka Eksperta pieslēgumam kuram datu lietošanas apjoms ir 5120 MB un pēc to izlietošanas,nav papildus maksas ,bet ATSEVIŠĶI INTERNETA RESURSI lidz mēnēša beigām var tik ierobežoti—–tagad tas nozīmē ATSEVIŠĶI INTERNETA RESURSI ir INTERNETS VISPAR tiek atslēgts!:D…Es viņus vienkarši mīlu!:D
  Starpcitu CERME…skype strada visu laiku,tā ari ir tāda dīvainība!

 76. Vovo.. es arii taadu ultimaatu shodien sanjeemu.=8-0 Afigetj – ar manu ikmeen 10…15GB buus ~Ls100/mth grib uzvaariit? Jaatin makskjeres. Man liigumsods palicis Ls100.- , tikai raxtiks iesniegums uz vinju midzeni jaanes. 200km plee…;-/

  Tikai tas ne ar vinju Liigumu ne WEBu neiet kopaa. Nujaa, noteikumos raxtiic, ka var vispaar atrubiit no 5121.MB.. Es uz dirsas..

 77. Buus jaamaxaa…inetu maa vajag – gan pasham, gan mazajiem cilveekiem. Uz SHITaadiem noteikumiem to triatelu naaxies pasuutiit na***, un par to man naaxies samaxaat;-] Priecee fakc, ka manaa saadzhaa ir paraadiijushies alternatiivi piedaavaajumi – agraakais to iztruukums un eiforija testa triatelu vs 28,8k DUN saliidzinot, mani piespieda paraxtiit liigumu ar shaubiigiem punktiem. Kaut gan, visi vinji, liigumu sleedzot, saakumaa balti un puukaini…

  Klientam+
  -Terminaalis. Peec liiguma mans iipashums, ar kuru nevaru pilnveertiigi riikoties. Defaulto autorizaaciju nomainiijushi.

  – VPN. Sludina briivu piekljuvi, IRL, nogriezh liidz ar limita paarteerinju;-]

  – mistiskie ~65MB kluchi trafika uzskaitee. Vairaakas reizes dienaa, ir bijis pat 2x minuutee, ko tehnologjiski truba neatljauj. Dezhuurzakjis teica, lai terminaali, kad nelietoju, izsleedzu. Aha. Ne liigumaa, ne noteikumos neir aizliegc ruucinaat to hlomu 24×7.

  – …shovakar shis “biznespiedaavaajums” naacaa kaa zibens pa dibenu. Riit apkoposhu savas domas, palasiishu, ko gudri ljaudis raxta. Bljin riit peedeejaa diena – kungi par nodomu vinjus nafig suutiit jaabriidina 7 dienas ieprieksh;-D

 78. Es labāk arī samaksāšu to soda naudu un lauzišu ligumu neka maksāšu tiem lohiem par MB..protams ne uz reiz man vēl bišku vajag i-netu!Negribas domāt kā šādā veidā vini spēs piesaisīt jaunus klientus!Un negribas ticēt ,ka šāda veida informācija vinu majas lapā tik ātri parādīsies…liksies baigi nepiesaistoš piedāvājums jaunajam klientam!Es saprotu ,ka nevar gribēt neko daudz no bezvadu neta,bet nu šitais iesūkā papilno…!Laikam jau labak sat-i-net,kaut arī pie dārgākām izmaksām!
  Es domāju ,ka šis bija jau sen pārdomāts gājiens no Triatel puses…

 79. Man atkal pretēja problēma ar netu.
  Ir nepieciešama pieeja internetam Vecumniekos, Bauskas rajona. Pēc man pieejamām ziņām tur ir tikai Triatels, – varbūt kāds var ieteikt ko citu?
  Telekoma līnijas nav, un nav iespējams ierīkot.

 80. OK, ļaudis, šis murgs mums tika iesmērēts par mūsu privāto naudu. Bet tagad paskatieties, kas tiek finansēts no publiskiem līdzekļiem, naivuļi no Satiksmes Ministrijas to ir pat nosaukuši par platjoslu ar visu definīciju, kura jau pirmajā punktā satur neatbilstību, jo Triatel savienojums tiek mākslīgi norauts pēc svārstīga intervāla pāris stundu robežās. Es kā TV nelietotājs nebiju redzējis, bet nejauši uzdūros reklāmai, kur tautu apjāj par viņas pašas naudu. Sekot saitei: http://www.sam.gov.lv/images/modules/items/MPEG/item_1321_reklama_lv-13-09.mpeg
  Galvenais, ka visi paliek savās vietās ;-)

 81. Nu laimīgie Triateļa lietotāji,kā jums ar ātrumiem un limitiem,man pēdējā laikā ātrums vispār nu vidēji ap 200.kbit/s un vakaros netā nevaru ielīst,lapa veras vaļā vienkārši pīpauzes garumā,šorīt paliku laimīgs kad savā datu pārskatā ieraudzīju,ka esmu šomēnes izlietojis apaļus 0.00 Mb
  No laimes par visu kopā apsēdos un uzrakstīju (lūdzu samazināt man mēneša abonēšnu kur solītā 1Mbit/s uzstaisīju skrīšotus 115.60 un izdrukāju arī ka man uz šodienu ir izlietots 0.0Mb,ja parīt viņi man rādīs citu bildi tad jutīšos apkrāpts datu uzskaitē)to visu sapakoju ierakstītā vēstulē un aistelēju ar Latvijas pastu uz viņu kantori.
  Laikam jau kad slīksti tad ķeries arī pie salma.
  p.s tas- http://www.tk.lv/bi_lv.html ir tie paši vēži tikai citā ķeselē,kautgan pa trubu svēti solīja ka Tritateļa joku ar nostgriešanu nespēlēs.

 82. 1 mbit/s neesmu redzējis un nedomāju,ka redzešu…kamēr viņu galvās,konkurencē vai tehnikas apjomu ziņā(šajā gadījumā domāju torņus,jo cik dzirdēts tie ir pārslogoti),kas nemainīsies…!D…viņi ir,bet mēs varam tikai noliegt galvu vai atvadīties no Triatel.
  Nedomāju,ka viņus ietekmēs kaut kas tāds Valdi,bet ar salmiņu var mēģināt vienmēr :).

 83. Nu ja ,bet ja to viņu midzeni neviens nebakstīs viņi jutisies omulīgi ,bet mēs apdirsti.No marta otrās puses sola mainīt modēmus,ja dos pa brīvu bez papildus līgumiem ņemšu savādāk ar pašreizējo modēmu un tā ātrumu tos 5Gb mēnesī lai notērētu jāņem naktsstundas talkā,bet pa nakti gribas arī ko citu darīt :D

 84. Taisnība jau ir…
  Par tiem modeimiem nebija dzirdēts,bet interesanti!Tiesa gan nedomāju,ka tur kaut kas būs tāds ko dos vai mainīs pret labāku un par velti…:)

 85. Japs,modēmus mainīšot pēc svētkiem ja tā,man ir peikšlikums,būtu forši ja mēs ar tām kastēm rokā savāktos kopā un ietu to kantori šturmēt vienā lielā kamolā:D
  Nez uz kuru vaimanu pirmo reizi man piezvanīja no Triateļa kantora un teica ka lēnais ātrums ir mana vaina un ieteica dīvainu rituālu,ņemt modēmu rokā un staigāt gar logiem,es vai apd…os,uzprasīju ko lai daru ar to antenu kas ir uzstutēta uz mājas kores un piejūgta modēmam,tad jutu ka šī trubas otrā galā arī laikam apd..ās,ar to mūsu saturīgais disputs beidzās:))

 86. Tur jau tā lieta!Viņš jau neiet tapēc,ka tīklu neķer,bet tapēc,ka noslogots (vismaz lielāka daļā teritorijas kur Triatel ir pieejams)!
  Runāt ar kadu no viņiem pa tel. ir bezceris,jo tu jau nezini cik otra galā tas cilvēks vispār ko jēdz no tā visa!Viņi runā to ko viņiem liek teikt…lai klients paliktu apmierināts!Un atduroties pret savu nezināšanu arī apd..šas,mēģinot atrisināt nestandarta problēmu kas skārusi klientu (man bija lidzīgi,kad operātos samulsa no lietas par kuru,vismaz kā man likās viņiem bija jābūt zinošiem)!
  Pa visiem jau varētu mēģīināt viņus “nobadīt”,bet tos visus būs grūti pierunāt ko darīt vai kustēties,lai kas mainītos!

 87. Triatelisti…jums nav problēmas ar Google!Man ir pieejami divi datori kuriem ir triatela i-nets un abiem diezgan vērā ņemami čakarējas Google,tad kad citas lapas iet un tad kad citiem Google strādā!
  Varbūt kāds zin cēloni vai problēmas risinājumu,jo Yahoo man kaut kā nepatīk!

 88. dzīvoju Madonas rajonā,triatels,vienīgais pieejamais nets,ar ātrumu nekādu problēmu,bet skumji par tiem 5gb.Kam tagad viegli?

 89. KakTussss-am jautājums par “Nepieciešams notunelēt interneta pieslēgumu no Triatel datora uz VPN rūteri”. Vai pareizi sapratu, ka jāņem Triatels un jāpieslēdzas pie cita datora?
  1) Nesapratu īsti kā to izdarīt tehniski; 2) Ja faili tiek vilkti uz Triatel kompi, tad taču tā pat 5Gb limits paliek?

  Es līdzīgā manierē (izmantojot LogMeIN softu) “vadu” drauga kompi Rīgā, kamēr viņš darbā, tikai pēc failiem regulāti jāstaigā ar USB harddraivu

 90. Man jau liekas ka tur caur to VPN var tikai atrak nojāt tos 5 GB,jo diez vai ka varēs noslēpt tos failus kas tāpat staigā caur tavu modēmu!Nevar jau kā ar elektrību…apvilkt vadus apkārt skaitītājam lai nav jāmaksā par kW :D!

  Vienkārši ir jāņem sat-i-net,bet man liekas ka tik viņiem ar nav kāds limits!

 91. Kopsh Triatels ieviesa tarifu plaanu Experc+, peec 5120MB kraans reaali tiek aizgriezc:-[ Pashlaik, Triatelu izmantoju kaa backupu, kad Teliai kaada nelaime notiek. Diemzheel, tas notiek biezhi, un pat >12h. Bija man doma sagaidiit 06.08 un Triatelu ar Ls 50.- liigumsoda nomaxu suutiit cirst, tak kaa backupa varianc man saak patikt. Biku nepatiikami tos cuukas barot ar ikmeenesha Ls23.60, tomeer – paakjim paakja liktens..

 92. Ta ar tiem modēmiem atkal piekāsa,nets vienkārši velkas,šamie saka lai modēmu pārstartē:)),saku ka gribu mainīt pret to krutāko modēmu,šie ok,man jālauž līgums jāmaksā 100 naudiņas un tad jāpērk tā otra kaste par Ls 190 un veco varu iebāzt …….Saku ka gribu tikai normālu ātrumu līdz tam 1 Mb/s,šie saka gaidiet uzlabojumus un tā uzlabojos jau no jaunā gada ,vakaros vairs netā nav ko darīt.

 93. Nu vai zinat, ko ….. Vienu pasaku uz reiz,

  vAI NU ZVANĀM VISI UZ TAUTAS BALSI…..BEZ TABU….VĀCAM PARAKSTUS…UN Ejam uz viņu kantori un taisam demonstrāciju.
  Kaut kas tak jādara.

  Šitāda cilvēku čakarēšana ir jau par traku.
  Vienkārši rakstiet un zvaniet uz Tautas balsi un Bez tabu.
  Es ar to darīšu.
  Jo man tas vis jau ZAJEBAL……:@:@:@

 94. augsts liimenis-kaa lattelecom,latvenergo,viasat u c.kaadas skolas jaabedz,lai tik ”augstu”sasniegtu???[arii vineta].es jau eju uz tiesu,kas naak liidz?.zalisi@inbox.lv.t-29448533.

 95. Paldies – !
  Ieteicu triatel māsai viņa bez šaubām piekrita, šodien būtu braukuši pēc modēma un parakstījuši līgumu.
  Bet nu vairs to nedarīsim – jo tiešām nekur nevar pamanīt par tiem 5GB

  Vēlreiz paldies!

  Varbūt kād var ieteikt ko varētu izmantot? Māsa dzīvo laukos- nau pieejama latelekom liinija un no lielpilseetas tornjiem internets nekacee ko dariit?
  nu ja kaads zin tad padodiet zinju!

 96. Točna nemeklē…labs nekas nebūs,ja radio linku neķer!Bet iespējas jau ir-izzi,bite,tele2!Jāgaida kāds jaunums (vai lielāks sat-ISP firmu sakaits)sat-i-net jomā,bet par cik viņiem (vienīgajiem LV)vēl nesen jaunums bija divirzienu sat-i-net,tad laikam ilgi sanāks gaidīt!
  Man ir tieši tas pats variants,kad nav variantu…!
  Ja pietiek tikai ar serfošanu netā tad patiesībā der jebkurš,ka tik tikls aizķer tavu maju,bet ja gribi torentos sēdēt,tad ir jasamierinās ar ātru limita izsmelšanu!Es jau gadu neko no torentiem nevelku…sākumā bija grūti :D!

 97. mosh prasiit kadam lauku pagasta paarstaavim lai ieriko to pashu radio linku un no taa jau sataisa nelielo wi-fi paarklaajumu…? :(

 98. Man liekas ka pagastos ar radiolinku ari ir sudigi vēl kadi 20 km no pilsētas,tad ja!Bet ja dziļos laukos diez vai ka būs tada iespēja!Un to wi-fi ,jau arī nekas jēdzīgs nebūs viņš jau velk tikai kadus pārsimts metrus,tas nozīmē ka torni uz kura sēdēs wi-fi raidītājs jāceļ gandrīz pie tavām mājām!Sanāk diezgan neloģiski :)!
  Cik tālu esi no pilsētas?Mēgināji jau visus radio linka neta firmu piedāvājumus izmēģināt?
  Es kad gribēju sev radio linku pie manis bija no 4 firmām,bet visi atšuva mani :D!Kaut gan bija iespēja likt par savu (nereālu) naudu nereālu antenu :D!

 99. mums tik 1a firma ir kas piedavaa to antenu par 400ls… 17 km no pilseetas… bet tieshi mums geografiskie apst. neljauj.. nav tieshas redzamiibas,… kaiminjsh gan uzlika… tas wi-fi gan, man teica, ar papildus antenam var diezgan taalu aizmest signaalu..

 100. Ar papildus “fiškām” iet arī kilometros tikai vai tur ātrums nepazūd un signals bieži neraustās…Nu lai tur vai kā,bet ej pie tās firmas un mēģini ko sabīdīt…tikai trāpi pie tāda gudrāka cilveka!Varbūt pat caur kaimiņu ņemt netu ja jau viņam ir pieejams!Viņš būs tev kā signāla raidītājs!Atceros man ar radio linku piedāvāja kaut ko tādu,jo man kaimiņam ir radio links (kadus 400 metrus no manis),bet man viņš pašam neies…!Tiesa tur bija arī attiecīgas izmaksas(vairāk jau laikam tapēc ka negribēja ņemties :) ) un kaimiņam galīgi pie kājas manas prob. viņš “vecs buķelis” :D ar lielām aizdomām,ka viņu te kāds tagad piečakarēs!:D
  Nu katrā ziņā iespējas ir bet viss atkarīgs no tava maka…

 101. es esmu iedzivotajs no laukiem mana vienigā iespeja dabut internetu bija caur triatelu. sakuma viss bija labi jo reti lietoju internetu bet pec tam tikai sakas itka neierobežots daudzums bet reķins atnak nevis 23,60 bet daudz reizes stingri lielaks. un liguma pa nekadiem 5GB nebija nekas teikts, un piedevam pieslēgt solijas pa vienu cenu bet kad pieslēdza bija pavisam kas cits.

 102. paldies par še svērpto. jau gadu esmu triatelists, taču nupat tik izķeksēju tik daudz par problēmām jau sakomentēto. zemāk ieklāto txt tikko ieklāju ju.kažam blogi.nozarē:

  «esmu mežā lietotājs. tuvumā lv augstākais retranslācijas tornis, kurā iekārta triatel stacija. ar veco modemu izplūde bija no 40 līdz 70 kbit. ieplūde ap 1,5 mbit. ping ap 600. pabēdīgi. tikko iepirku jauno. rīgā pie triatel bāzes-biroja, pirms parakstīju līgumu, izplūde bija 600 kbit, ping ap 70. ekstāze. parakstīju un prom mežā. kā ieslēdzu, tā bāc! izplūde nogirezta pie apm. 90. ping ap 400. kuplajai ieplūdei vairs nekādas nozīmes. rakstīju pazīstamai darbiniecei uz bāzi-biroju. atbildēja, ka tehniskie atzinuši, ka problēma ir. biju arī nejauši vecpiebalgā. tur arī pēkšņi izplūde līdz 227 kbit. ne cēsīs, ne valmierā tādas nav. lai gan man teica, ka jaunajiem modemiem stacijās stāv speciāli čipi, kas izplūdi pieļauj šobrīd maksimālo. taču tas nav fakts. acīmredzot noslogotākās stacijās viņi spiesti izplūdi ierobežot. taču mani neviens nebrīdināja. jūtos ču piekāsts. protams, saprotu, ka viņiem viss attīstās pa posmiem un būs vēl labāk, taču ja man te pat ar jauno tāds gliemezīgums sanāk, būtu pacieties. bet tagad esmu jau iekārts līguma cilpā. baigi negodīgi. nekur taču nav brīdinājuma par šādām iz/ie/ping-plūdes tarfika atšķirībām.»

 103. Par Telecentru – sliktā pieredze. Meklēju privātmājai interneta nodrošinātāju atradu – Telecentrs. Maksa par ierīkošanu 180Ls bija + līgums uz gadu ar 30LS/mēnesī. Nets līdz 2Mb/s. Ierīkoja baigi labi nets gāja uz saviem 1.5Mb/s sūdzēties nevar(menežeris teica, ka reāli būs 2Mb/2). Pagāja pāris mēneši un tagad nets velkas knapi ar(testējot uz net.apollo.lv) ap 100-200kb/s. Zvanu prasu vai nav tīkla noslodzes dēl – nē nav. Ok gaidu, paziņo ka antēnai signāls vājš, saka kaut ko darīs, paiet vēl laiciņš paziņo, ka tā ka garantētais 64kb/s un tīkla noslodzes dēļ ir lēns ātrums(jūtos reāli piekrāpts) un varu iet ieskrieties ar pretenzijām. Un viss tagad varēšu dzīvot līdz gada termiņa beigām ar megalēno/dārgo netu. Skaitot kopā ar ierīkošanas izmaksām uz gadu izmaksas ir 45Ls mēnesī par netu ko var izmantot tikai ziņu lasīšanai. Citādi itkā bija normāls kantoris.

 104. nu vot, neliels atvieglojums interneta sakaraa… visaas publiskajaas biblioteekaas salika wi-fi parklajumu, zhel tikai ka mazu, bet tomer kautkas…. naakas valkaaties paari visiem laukiem pakalj tam wi-fi lai tik kautko nokachaatu, un vispaar ieet netaa….. neerti, bet tomeer aatrums pieklaajiigs… ja tie uzliktu pastiprinaataaju… vareetu arii no maajaam piesleegties… :(

 105. Laukos pie Cēsim pagaidām nav citas alternatīvas kā Triatel, teorētiski LMT i-birojs, bet nav pārklājuma. Par ātrumu vērtējot: ap 1Mbit/sec (800-1200kbit/sec) lejup, ļoti atkarīgs no torņa noslozes jeb tā kapacitātes apkalpot n-klientus. Vēl ļoti svarīga lieta ir signāla līmenis, ko var apskatīt modema programnodrošinājumā. Šim signāla līmenim ir ļoti liela nozīme, lai izspiestu max un stabilu ātrumu. Ar modemam pievienotām antenām diez vai kas sanāks, man neizdevās. Tā kā vienīgā izeja labam signālam ir āra antena uz mājas jumta. Pie tam modemiem ar divām antenām, kas ir diversas, arī iesaku divas āra antenas pilnvērtīgam signālam modema diversam uztvērējam. Protams tas prasa papildus investīcijas, bet ar diegiem nav aršanas!!! Palasot internetā reālos ātrumus (plaši izmanto Amerikā, tikai cita frekvence 800MHz) pie patreiz lietojamā EVDO ver A (modems MV410) ir ap 1-1,5 Mbit/sec un tā ir realitāte. Ar veco modemu D450 ar EVDO ver 0 ir ap 500-700 kbit/sec, ar izņēmumiem ātrāk. Cerams, ka provaiders attīstīs savus dzelžus uz nākamo paaudzi EVDO ver B, kas teorētiski ir 14,7Mbit/sec, reāli 2-3 reizes lēnāk. Protams ar šo nepieciešams arī atbilstošs modems.

 106. Sveiki triateļa lietotāji.Man te tāds jautājums ,vai šeit ir kāds kurš lieto šo netu pirms 2008.1 aprīļa,kad nogrieza 5Gb un ieviesa expert+,un vēlas dabūt atpakaļ netu uz veciem noteikumiem?Pašreiz risinu šo nelielo problēmu :)

 107. Aizsūtiju uz Triatel kantori vēstuli,ierakstītu balstoties uz SPRK lēmumu ko saņēmu.Nu Triatelis ir laisks atbildētājs,jāgaida 30 dienas,ceru ka pa šo brīdi paspēs atbildēt.Vēl SPRK risina pāris manas pretenzijas,kur cik saprotu Triatelis šiem gribēja formāli ašūties,nu tiek prasīti papildus paskaidrojumi.Domāju ka uz 2.augustu varēšu konkrēti pateikt.

 108. zhel tik ka tik ilgi jaagaida… un vel nav zinams ko lems.. ;( varbut kads ibirojs open, vai tele2 internets pa 15ls butu labaaks? ierobezhojums 3gb, bet vismaz pec tam nenogriezh vispaar i-netu…

 109. Pašlaik vasarā netu maz lietoju,bet rudenī taisos pāriet uz Telia,nevaru izdomāt ko darīt ar šo modēmu-1.piesiet aiz mašīnas,2.izjaukt,3.maukt ar kuvaldu,vai citādi paņirgāties.Diezgan šito kasti jau esmu klapējis :)

 110. Aisūtīju e-mailu ar tūli.

  Tūlis ir patiesi vienkāršs, jāpalaiz .exe un jānospiež [Factory Reset], jāizslēdz un jāieslēdz routeris, pēc tam var ieiet routerī caur browseri 192.168.0.1
  username:password – admin:admin

  Lai varētu lietot šis un tas jāatjauno:

  1. [Network] tabā DNS IP jānomaina uz 87.110.229.227, jānospiež [APPLY] (Lattelekom piederoša adrese, kuru dnsstuff uzrāda kā DNS adresi.

  2. Tajā pašā tabā zemāk ir PPP Configuration – sekojošas lietas tur jāraksta:

  user ID: triatel@evdo.triatel.lv
  password: triatel
  Authentication: PAP
  Dial Number: #777
  [APPLY]

  System tabā blakus “Reboot the System” jānospiež [RESTART]
  Būtībā ar to pietiek, lai viss tjipa darbotos. Interesantā daļa, protams, ir zem Security taba.

  Laikam viss, ceru, ka neko neaizmirsu.
  Ak jā – vēstījums tripertelim: “Yippe-ki-yea, mother fuckers!”

 111. CDMA.lv: Dīvaini, ka nav aizgājis, mēģināšu vēlreiz.

  onkulis: tas dod iespēju izdarīt izmaiņas interneta pieslēguma iestatījumos, resp. atbilde uz cilvēku vēlmi šādas izmaiņas izdarīt, jo Kakutels ir nomainījis defaulto routera web-bāzētā konfiguratora username un paroli, šādu iespēju liedzot.

  Cilvēku valodā – ja kādam gribas paķimerēties, lūdzu, tas gan nemainīs ne 5 GB limitu, ne tīkla darbības ātrumu (nu varbūt DNS adreses maiņa kaut ko dod), ne arī īpaši ļaus “kačāt” torrentus.

 112. Nu paldies!
  Kad nebūs ko darīt jāpaspēlējas :D!Baigā jēga jau nav,bet vismaz interesanti!It sevīšķi tapēc,ka Triatel šito mums neļauj!
  Jācer tikai ka tie kas pamēģinās un netā šēž tikai caur Axesstel AXW-D450 modemu būs pēc tam arī vēl netā redzami :D!

 113. Ikris: system update dod iespēju nomainīt firmvāri (nu tjipa BIOS upgrade). Silti iesaku neaiztikt, jo tā var routeri padarīt par lūzni.

  xtc1: izslēdzi/ieslēdzi?

 114. Man interesē, vai tie, kuri pieteicās e-rēķinam, saņem 2 latu atlaidi rēķinam? Man nez kāpēc rēķins nāk tāpat- 23.60 ls, kaut vajadzētu būt 21.60 ls.

 115. a kas par gljuku shomenesss?? vinju web saitaa skaitiitaajs apstaajies un netu nenogriezh…. apstajas pie 5118,… mb, bet jaw esu notereejis 2x-3x reizees vairaak pavirsu… mosh pectam reeekins atnaaks pie 100ls? hmm… kaut gan tarifu arii neesu mainiijis uz ex+ ….

 116. W- man pagaajusho meenesi atnaaca ar atlaidi reekins,kad prasiiju kas taa par daavanu,teica ka es esot pasuutiijis uz e-pastu,teicu ka uz e-pastu man naak kopsh neta pirmsaakumiem,vini atvainojaas un pirmoreizi peec sarunas ar shiem man palika silti ap sirdi :D
  atriebeej-man arii taa bija vienu meenesi ,baidiijos un zvaniiju uz 123 tur luuzeri teica ka esmu izlietojis 300Mb,kaut man jau skaitiitaajs bija tuvu pie 6 Gb un taa meenesha peeedeejaas dienaas savilku kaadus 10 Gb.Reekins pienaaca standarta 23.60 Bet ja vini pateiks ka esi parakstiijies uz ex+ tad kaut ar pieri sienaa nepieraadiisi preteejo.
  Gaidu 2.augustu kad oficiaali aprit 30.dienas kopsh mana pieteikuma ar SPRK leemuma taadiem un taadiem pantiem kur man oficiaali jaaatjauno tarifs kaads tas bija uz liiguma sleeegshanas briidi 2007.gadaa,ar atbildeeshanu vini netrako.

 117. Mans stāsts ir tāds:
  Biju divus gadus Triatel kliente. Mans līgums piespeida maksāt pēdējos divus mēnešus abonēšanas maksu, kaut telefona aparāts vairs fiziski nebij lietojams. Līgums tika slēgts par mobilā tālruņa nomu, taču, ja vēlējos pārtraukt šo līgumu, man bij jāsamaksā pilna telefona summa. Līdz līguma termiņa bigām bij atlikuši četri mēneši, taču veikt pārrēķinu Triatel atteicās. Tārunis jau fiziski nespēja nodrošināt sakaru tīkla lietošanu, kad griezos Patērētāju tiesību aizasardzības centrā, tur man tā arī pateica, ka standarta tipveida vienošanās pie līguma nav nekāda vienošanās. Sakarā ar ko es varētu šos punktus atzīt par spēkā neesošiem. Kad es šo paziņoju Triatelam, man tūlīt piedāvāja paņemt jaunu telefona modeli ar jaunu līgumu uz diviem gadiem. Mans mērs bij pilns. No šīs iespējas atteicos, jo sakaru kvalitāte arī neapmierināja, man tā bij tikai iespēja piekļūt internetam, kas tobrīd Latvijā nebij tik pieejama. Līgumā obligāti norunājamō summu man tomēr samazināja uz pusi.(No 20Ls uz 10Ls) Līgumā bij iekļauts paunkts, par paziņojumu, kurš man bij jāveic rakstiski, ja nevēlos turpināt līgumsaistības. pretējā gadījumā šis līgums pagarinās. Paziņojumu nosūtīju nevis dažas dienas iepriekš, bet ar līguma izbeigšanās datumu. Tā, kā pēdējo divu mēnešu laikā šo tālruni nelietoju, tad domāju pēdējo maksājumu veikt kopējo. Kad saņēmu rēķinu, tur bij soda sankcijas, Lai gan iepriekš telefoniski biju lūgusi man nosūtīt pēdējo gala rēķinu, man tas netika nosūtīts. Kad iesniedzu paziņojumu par līguma pārtraukumu, man teica, ka nāksies samaksāt vēl abonēšanas maksu par septiņām dienām, ko esmu nokavējusi par vēlu iesniedzot atteikumu. Uz jautājumu, vai es varu visus rēķinus maksāt kopā, (jo nebij jēgas dēļ pāris santīmiem vēlak veikt atsevišķu maksājumu) man atbldēja protams, soda sankciju nebūs. Tiklīdz man tika izrakstīts pēdējais rēķins, tūlīt sanēmu pieteikumu no Credītreforma! Mēneša abonēšanas maksa 7Ls+10 Lspar mobilā tālruņa izmatošanu. T.i 17.Ls mēnesī par nepar ko. Tātad man nācās samaksāt Triatelam 34 Ls..+ 10Ls Kredītreformam. Kā Jūs domājat, vai pēc ši visa cilvēks nesaņemot pakalpojumu samaksājot pāri pa 40Ls nevarētu justies apkrāpts? Vēl jo vairāk, ja savas telefona sarunas par to ko man teica apkalpošanas operātori, un kas tika darīts reāli dabā nav pierādāmi.

 118. nu jaaa… taa vinji arii dara… tagad visos laukos (pie mums arii) , izvieto savas reklaamas plakaatus…. pretiigi uz to skatiities! tagad ja redzu to kautkur, uzreiz rauju nost… vismaz kadu pasargaashu no vinju ietekmes… domaaju vel taisiit anti reklaamas plkaatus… jo vinju riiciiba arii nebija nemaz tik likumiiga… :(

 119. Vai kāds var patiekt kaut ko par Latelecom Bezvadu internetu WiMAX. Vai viņam arī ir 5GB ierobežojums vai kādi citi paslēpti zemūdens akmeņi???

  Es ar to Triatel esmu ļoti neapmierināts. Par tiem 5GB es uzināju tikai kad saņēmu pirmo rēķinu 59Ls un esmu viņus pārtērējis. Ne līgumā ne kad meisters bija pieslēgt nekādi 5GB netika minēti. Un pieja internetam līdz Triatelm man nebija!

 120. Visiem kam līgums slēgts līdz 2008.01.04 uz mazcenas modēmiem uz 24.mēnešiem(vai ir vēl saistīti ar triateli piespiedu sakaros).
  Man izdevās atdabūt vismaz 5 GB un tos pārtērējot kā agrāk līdz mēneša beigām varu tikai pārsūtīt līdz 1.mb nemaksājot nekādus papildus 0,001 sant/mb :)

 121. Es skatos netu draudzenes seņčiem. Pie mājas nav iespējams pievilkt Lattelekom, jo kaimiņam ir kaut kāda lauksaimniecības zeme, kau tā ir Ikšķile. Uzreiz nosliecos LMT pusē, kaut kā esmu pieradis pie šī operatora un pārējie kretinē :D Triatelam vēl arvien piedāvājumā gļjuki – http://www.triatel.lv/lv/nodes/view/145
  2. punkts pie papildus priekšrocībām – Bez papildus maksas par izmantoto apjomu
  turpat tālāk lejā – Internets 0,01 Ls maksa par 1 MB pēc bezmaksas datu pārraides apjoma sasniegšanas***
  un vēl zemāk – ** Bezmaksas datu pārraides apjoms sastād 5120 MB.

  Kaut kā nerīmējās tas otrais punkts ar to maksu.

  Bet par savu problēmu – apskatījos arī Lattelekom WiMax, itkā jau normāls, bet tomēr LMT Opens ir lētāks un varēs lietot ar;i aizbraucot uz laukiem. Tele2 itkā vēl lētāks, bet tur ātrumu bremzē pēc 3GB, bet LMT pēc 10GB.
  Tādas lūk manas pārdomas.
  Veiksmi jums cīņā ar Triatel. Vēl ideja atteikties no viņu pakalpojumiem un kastītes ielidināt pa viņu logiem :D

 122. Man darbā arī tāds pats pieslēgums Triatel tarifs Experts,arī pārsniedzot datu plānu 5120 Mb internetu vairs lietot nevar! Galīgi lēns un sūdīgs tas internets!Pats jocigakais ka pa dienu interneta ātrums ir ciešams, bet uz vakara pusi tas galīgi sāk bremzēt!

 123. Man neljauj vispaar neko kachaat… Kkāds sviests ir ar to triatel internetu! Ja piezvana,tad pasaka,ka riit atbrauks, a shie kaa nav taa naw!

 124. Nav jau nemaz arī TIK slikti! Nesen pieslēdzu, pagaidām viss strādā, kā nākas, var nokačāt kādas 5 filmas mēnesī, tikai jākacā no neta, piemēram no emol.org ..ar ātrumu problēmu nav. Neasprotu, no kurienes jums visas tās problēmas?!?!

 125. Interesanti zināt kādas kvalitātes tās filmas ir!!! Novelc 3 normālas un jau pārtērēts limits! Būšu laimīgs kad tikšu no viņiem vaļā!
  Starp citu viņi paši liek klāt MB pat tajā laikā kad 100% zini kad neesi tanī stundā bijis netā ko viņi uzrāda zvanu pārskatā!

 126. man ar ir triatel un es ar dusmigs uz viniem par to melošanu jo pirmkart es savos laukos panemu to pirmais un menesi vai divi nebija nekadus ierobižojumu un ieteicu to iegadaties ari kaimiņam un vel dažiem cilvekiem !otrkart meneša laika sanaca visiem tiem cilvekiem ir dažadi ligumi,sanak ta ka jau kads sac sudzeties tatad tie sac drukat jaunus ligumus!treškart uz vestuliem nekadas atbildes nedabuju!un mana liguma nekas par ierobiežojumu nau minets,tagad tie cilveki kam ieteicu to internetu ari dusmigi!bet ja ligumu raksta lai cilvek to izlasitu un piekrit viniem prasibam vaitad uz tas lapas jamekle kaukadu paslepto tekstu vai lasit kadu rindiņu zem mikroskopa?ja ir tadi sikie burti tatad tintes trukums vai? ne ta ir apzinota krapšana !!!!!!!! un kad tu paraksta to ligumu manuprat visam jabut tur nejau viņas majas lapa kaukada papild informacija kura var ielist viena lapiņa !kad es prasiju par atrumu viņas offisa atbilde bija tada ka 1 Mbit/sec gan lejuplādēt gan augšupl ! vaitad tads cilveks sajedz no ta kautko ?galvenais merkis iesmeret to cilveka kuram jamaksa naudu gan par kasti gan reikinu !un ta nau ari maza nauda !sapratu tie cilveki kam nekad nebija interneta un nau iespejams dabut citu neko neteiks bet man ar agrak nebija un es gan neklusešu nau obligat domat par to piratismu pietiek ar radio un tv paskatit un tas 5GB vairs nau !bet ja tajos laukos ar visi kluse tad lai nesudzas ka tiem ir slikta dzive ja var atļauties tadiem ka triatel sevi čakaret ! nevaru teikt ka tadi visi bet domaju parsvara tadus daudz!es ar ladeju filmas no torrentiem bet citreiz sanak menesipat 30 GB novilkt un neko neparmaksajot !tikai katra reikina ir piedavajums pariet uz citu tarifu kuram maksa par 1 mb neka nebija !tads no manim vinien sods es tomer meiginu savu naudu atmaksat ar visadiem gudribam !nevaru teikt ka tas katru menesi sanak bet cenšos !un pie atbildibas par maldinašanu tiem bus jaatbild ja busim visi kopa to darit !piedodiet ja ir kļudas !

 127. Nu un lūdzu parādiet man kādu citu mobilā interneta pieslēgumu, kur ir izdevīgāki nosacījumi? Nu kaut vienu!? Cilvēka dabā vienmēr ir kasities un pukstēt, ka kaut kas nav labi, bet nez kāpēc man nav nekādu sūdzību par Triatel. pats lietoju Fly29 tarifu, t.s. maksāju 29 ls mēnesī, jo ļoti intensīvi izmantoju internetu, MB apjoms mēnesī- 10240 MB!

 128. He…atbildu uz alexxx teikto par pieliktajiem mb rēķinā…pieļauju domu, ka Tev ir windows, kā arī antivīrusa programmas, kuras ik pa laikam kačā no neta updates, un Tu to nevari kontrolēt.
  Un ja esat ar šo netu tik neapmierināti, tad uzdodiet sev jautājumu, vai ar kādu citu operātoru būtu bijis labāk, un vai vispār ir kādas vispār iespējas citas pie jums… un šis i-nets nav domāts kačāšanai, un es varu apgalvot, ka menedžeri vissiem piezvanot pasaka par to. Pats esmu menedžeris, un varu pateikt, ka 85% klientu nemaz neizlasa līgumu, kur ir minēti speciālie noteikumi, kuros ir teikts gan par ierobežojumiem, kā arī par ātrumiem. ja neizlasat līgumu, tad varat vainot paši sevi, ka uz sūdu esat parakstījušies. un teiksim tā, ka 80% ir ļoti apmierināti ar pakalpojumiem… forumos jau parasti raksta tikai tie, kurus tas neapmierina.

 129. extazio:
  Kad pieteicos, ņēmu dārgāko pieslēgumu. Rakstīts bija neieroežots pieslēgums. Interneta lapā tajā laikā nekas vairāk paskaidrots nebija. Kad prasīju tam cilvēkam, kas pieslēdza viņš atbildēja, ka nekādu ierobežojumu nav un ka ir parasts internets. Man prātā neienāca, ka būs šāda piečakarēšana. Informācija par to, ka ir limits, nebija līguma lapā, kuru parakstīju, bet gan pielikumā, kas ir lejupielādējams internetā. Varbūt tagad tās ir mainījušās, bet triatel darba metodes bija klaji krāpnieciskas.

 130. ja tās būtu bijušas krāpnieciskas, tad šis kantoris sen jau būtu bijis slēgts! Līgumā ir teikts, ka jūs parakstaties, ka esat iepazinies ar lietošanas noteikumiem, nav svarīgi ko saka menedžeris, viņš var teikt jeb ko, bet viņa pienākums bija iepazīstināt ar tiem noteikumiem…protams menedžera vainu nepierādīt, jo jūs esat parakstījies nepārlasot līgumu, takā teorētiski jūs pats esat pie vainas, bet praktiski jums iespējams tika noklusēta informācija, kas no menedžera puses varbūt nebij pareizi. Katrā ziņā līgumā arī ir teikts ka Telekom Baltija patur tiesības grozīt līguma noteikumus par tarifa plāniem un ierobežojumiem…un i-neta ierobežojums ir uzlikts,lai nelādētu lielapjoma failus no neta, jo tas ir mobīlais i-nets ne kabeļ…respektīvi, lādējot lielus failus tas bremzē tīklu, un jācieš ir tiem, kas i-netu izmanto darbam vai mācībām.

 131. extazio:
  līgumā ir arī runāts par garantēto ātrumu(par maksimālo es nerunāju,bet minimālo),bet viņiem tas viss pie dirsas,vienīgais ko viņi var pateikt lai pārstartē modēmu vai iztīra cieto disku-šitādi kantori drīz pazudīs,piķis nāsīs ir ierauts un game over.

 132. Var iztikt bez lamāšanās…lietošanas noteikumos ir minēts minimālais ātrums 9.6kb..protams tas nav ātrums, bet minēts viņš ir! Īsāk sakot problēma vissā ir tāda, ka nav lasīti ne lietošanas noteikumi, kā arī daudzi nav lasījuši līgumu… Protams TB pakalpojumi varēja būt vietām kvalitatīvāki, bet ir jārēķinās ar to, ka tas ir mobīlais i-nets, un zona viņam var svārstīties.

 133. Nu jau gan…Tagad varbūt tur tā arī ir rakstīts,bet ne jau no sākuma tada lieta tika minēta.Lasīja kāds tos līgumus vai nelasīja…cilvēkam tā patīk čīkstēt,bet tas ka Triatel mēģināja izbraukt uz klientu piesaistīšanu neinformējot tos par reālajiem apstākļiem ir fakts.Ne jau bezsakarā tik daudz sūdu gāztos pār Triatel bez iemesla.Un viņu nekompetenci arī apliecina viņu darbinieku nesajēgšana par to kas viņiem būtu jāzin.
  Kādā vēl cietā diska tīrīšana :D?!Cik piestampātam tad viņam jābūt?!:D
  Vispār tas Triatel ir palicis vēl lielāks mēsls,kā bija,bet par cik man nav izvēles,tad es samierinos līdz tādam līmenim,ka jūtos priecīgs par to kam man ir nets :D.
  Nevar jau arī no bezvadu neta gaidīt 100 mb/s un neierobežotu apjomu.Man pēdējā laikā nets ir stabilāks,bet sākumā bija ātrāks un bieži ātrums vispār nokrita.Tā ka kaut kas jau tiek tur darīts :).

 134. Man personīgais viedoklis ir, ka Extazio ir utainā triateļa darbinieks, vai arī vienkārši dirsālīdējs, kam patīk čakarēt cilvēkus ar samuhļītu līgumu palīdzību.

 135. MMMMMMM…Varētu arī iztikt bez rupjiem izteicieniem. Kā jau biju minējis, Jāāā esmu Triatel darbinieks, tapēc zinu, kā viss izskatās no mana redzes leņķa…
  Es domāju, ka es vissu neapmierināto vietā rakstītu tieši tāpatās…aprunātu, bet kā jau biju minējis, ka parasti atsaucās tikai tie kurus kas neapmierina, un uz doto brīdi tādi ir 10% no klientiem, kuri ir izteikuši neapmierinātību par pakalpojumu kvalitāti un galvenokārt tie ir privātmaju izmantotāji…uzliekat ārējo antenu…(maksā viņa 23,60), un kvalitāti uzlabos vismaz no 15, līdz pat 60%… tie kas izmanto mobīlo i-netu, sūdzas tikai 2%, jo i-netu izmanto pārvietojoties, un braucot pa autoceļiem viņš ir gandrīz vissur.

 136. Un Andi…kuri līgumi mūsdienās nav sarakstīti ar “sīko druku”,viņi visi ir juridiski pareizi…palasiet citus savus pakalpojuma līgumus, un jūs redzēsiet, ka viņi ne ar ko neatšķiras!!! :D

 137. Viņi uztur mani pie dzīvības maksājot algu :D:D
  Protams neviena domas es nemainīšu, jo katram ir sava indviduālā uztvere par šo vissu…es tikai padalos ar savu viedokli. Un protams es arī saprotu klientus, kurus nekas neapmierina, un viņu vietā kā jau teicu es rīkotos līdzīgi.

 138. extazio ir triatel roku laiža ..pakalpiņs.. dirsā līdējs bez savas domāšanas …vienā vārdā triatels …
  ..es līgumu lauzīšu šomēnes ..man viņi piegriezās pusotra mēneša laikā

 139. xa.. tur jaw ta liet ka pat ar mazo druku SAAKUMAA nekas nebij rakstiits… tikai neliels pantinjsh ka vinji patur tiesiibas kaut ko mainiit… bet taa mainiishana var izplatiities ne tikai uz limitu, sanaak ka vinji vispaar var izmainiit visu taa ka sanjems naudu par ne par ko…

 140. Lūdzu pasakiet, kā var lauzt šamējo līgumu. Tiku pie labaaka, bezlimitu interenneta. Nevareeju iztureet- ta ir ta nav taa interneta. Kaa valdiiba pieljauj shitaadu monopolistisku kraapshanu.Shitaadus uz Sibīriju! Par sodiem es zinu..

 141. ļoti neizdevīgs tarifu plāns…tur būs vēl 3ls jāpiemaksā par modemu, un tur nenāk necik bezmaksas mb. uzraksti savu pieslēguma kodu, un es Tev pastāstīšu Tavas atkāpšanās iespējas ;)

 142. Nu vakar domāju ka sācies uzlidojums mūsu miestā,pelēkās triateļ kastes tika testētas pret māju stūriem :)Bibliotēku Pārvaldnieks(Telia) sācis dalīt privātajiem netu 3 Mbit/s par Ls 18 mēnesī,lattelekoms janvārī sola mob netu un vēl kautkādu patstāvīgo ar 512 Kbit/s par Ls 14(optika mums nav).Laikam Lielpilsētas aplaimotas nu sākas mazo klientu gūstīšana,man domāt šajā topā treapolam nāksies pārskatīt savu politiku vai klusi ar savākto piķi bankrotēt un atklāt filiāli kaut kur Zimbabē :D
  Vienkārši gribēju padalīties savos priekos kad tu patiešām vari justies BRĪVS.

 143. a es tiku no vinja valjaa 27dec. beidzaas liigums.. :D bet nu tas Lattelekoms arii solijaas pievilkt netu ari laukos jaw 2008g beigaas, solija kad zvaniju tiem 2006 gadaa, bet nu solito parasti 3 gadi jaagaida… vel gads palicis.. ;)

 144. Šausmas.. Es pazīstu triatel klientu menidžeri. Ar tiem 5GB lieta ir tāda, to var atslēgt, bet tad par netu jāmaksā 29Ls un lieto cik iekā lien. Tas ir tamdēļ , lai nenoslogo tīklu, nevis tāpec ka žēl. Bet ja godīgi, es domāju, ka ja valstts no ERAF būtu naudu piešķīrusi LMT,TELE2 vai BITE tad pakalpojums būtu 5x kvalitatīvāks.

 145. Poters tavs teiktais izklausas pilnigs absurds.Tas ir ņemot vera triatel tarifus nu lietošanas noteikumus.Ja bliezīsi pār maksāsi par apjomu nevis cieto kaut kādu summu.

 146. njaa nejau tikai ar kachatajam apjomam vinji uzlikushi liegumu bet ari P2P kas manuprat viss viss vaira kretine ara un tas viss tikai tadell ka parslogojot tiiklu vismaz man ari ta paskaidroja:D tad jautajums ir tad kas 3 gadu laika nevar uzlabot savu tiiklu, driizaak vinji slauc piki no pateretajiem par katru partereto mb, un ka jau te lasiiju to var dariit tikai blenzot uz bildiitem draugos vai klausoties muuziku, or velkot failus patiesho no neta!!! pac arii lietoju bet vairak ka alternativu jo citu neko nevar pierubiit:D bet prikols ir vel viens man ir viens zinam cilveks kursh dzivo kipsala un vinjam visa maaja ir izvietot triatel cik saprotu bezvadu, bet aarkartiigi leens, bet prikols vinjam nav blokjeti P2P var lietot DC++ un torrentus vilkt lidz nelabumam un pat nav ierobezojuma!!! un maxa tieshi tadu pashu summu ka es tikai arpus Rigas!!! man gribetos zinat gan kadell ta tiek chakareti klienti?:D?:D

 147. Poters runā muļķības…! gribu zināt tā menedžera vārdu, kas tādu bull shitu Tev pateica!!!
  29Ls tas ir tarifu plāns, kur dodas bezmaksas 10Gb, un tāpatām pēc viņiem ir papildus maksājums 1santīms.
  Kā arī poters gvelž par eiropas naudām. Zini kāda ir atšķiriba starp GSM (LMT;BITE;TELE2) operātoru bāzes stacijām un CDMA (Triatel)?? GSM 3G pārklājums darbojas +- 500metrus ap bāzes staciju, bet CDMA +- 10-15km…ar ārējo antenu pat līdz 30km. tad parēķini, cik bāzes stacijas būtu jāuzceļ GSM operatoriem, lai būtu tāds pārklājums, kāds pašlaik Triatelam,…..padsmit REIZES vairāk. Un vēl jāņem vērā to, ka vienas bāzes stacijas izmaksas līdzināmas desmitiem tūkstošu….balstoties uz šo faktu arī Triatels dabūja eiropas naudu.
  Kā arī ja pasekosiet GSM operātora i-neta piedāvājumus, tad tagad vissi operatori ir uzlikuši ierobežojumu uz apjoma, jo saprata, ka tīkls tomēr ļoti noslogojas no kačātājiem!!!!

 148. shtrunts-bet prikols vinjam nav blokjeti P2P var lietot DC++ un torrentus vilkt lidz nelabumam un pat nav ierobezojuma.

  Triatel neļaus sevi tā čakarēt.Varbūt var paretm kaut ko novilkt,bet nejau bez ierobežojuma un par tādu pašu summu.Un ja visi sāks izmantot P2P,tad tu patiešām iepazīsies ar to kas ir lēns nets.Nedomāju ka te palīdzēs arī uzlabojumi,jo bezlimits piesaistīs tikai vairāk klientu un tikls paliks vēl smagāks.Un lai arī kā viņi čakarē vai nečakarē tas ir BEZVADU nets un lai no tā prasītu tādu pašu piedavājumu kā pa vadiem būs vēl bišķi jāpagaida kamēr ko efektīvāku ieviesīs šajā jomā.

  Man triatel ļoti neapmierina(lauzīšu līgumu :D ),besī ārā utt,bet stulbo cilvēku bars arī ir milzīgs,kas nesaprot kas tas tev nav nekads “bibliotekas bezmaksas atrgaitas internets”.Un nav jau vairs kā sākumā(kas bija ši raksta pamata) tagad viņu līgumos viss ir rakstis,kas,kā un par cik.Tapec man liekas nav pamata cikstet un runāt stulbibas.
  Nepatik?-nenem,nav citas iespejas?-samierinies.Es to saku kā liels Triatel nidejs :).Un nevajag tapēc LB izlaupīt :D.

 149. Par LB bij labi teikts :D:D:D
  patiesībā Triatel tīkls tiek plānots tāds pats, kāds šobrīd ir Igaunijā (Ar 3x vairāk bāzes stacijām), ka nav nekādu ierobežojumu, un nets praktiski nebremzē…nav informācijas cik drīz tas būs…domāju, ka ne gluži gada laikā, bet labs nāk ar gaidīšanu! :)

 150. Un P2P porti jau kādu laiciņu ir atvērti…bet jēgu es no tā neko lielu neredzu, jo vairāk par ierobežoto bezmaksas apjomu, klients tāpat nenolādēs(ja negribēs pārmaksāt)…ja nu vinīgi DC izmanto sīkfailu ielādei…exe failiem vai mp3….tādā ziņā viņš ir ļoti noderīgs.

 151. Arī man Triatel uzdzen šermuļus..Sola ātru un neierobežotu internetu, kad mēģināju izmantot šo neierobežoto interneta iespēju, gala rezultātā – mēneša rēķins 40.00 Ls, gaidīto 23.60 Ls vietā.Kā paskaidroja Triatel darbinieki, tas tādēļ, ka pārtērēju “neierobežoto” limitu! :D

 152. “Ja palasīsi to, ko cilvēki iepriekš raksta, tad ievērosi, ka tas jau sen ir izrunāts :D:D”

  Ne tu, triateļa pakalpiņ, nolemsi, kas ir vai nav izrunāts!

  Elīna, ja Tev 3G zona, ņem iBirojs Open, maksāsi 19 Ls 23.60 vietā, nets būs ātrāks un neviens MB neskaitīs. Bez tam var normāli “nokačāt” visu ko vajag.

  Par 3G zonu – aizej uz kādu LMT “punktu” un paņem testa modēmu. Ja esi LMT klients, tas ir pavisam viegli, ja nē – drusku vairāk papīri. Līdzi paņem pasi vai tiesības.

 153. Pirmkārt nēesmu pakalpiņš, jo saņemu atlīdzību, un otrkārt šajā lapā jau 3x iz pārunāta nosām pusēm gan plusi,kā arī mīnusi….kgan nav problēmu….varam sākt šo tēmu no sākuma :D:D
  he….ievērībai….LMT, jau kādu brīdi atpakaļ uzlika ierobežojumu 10GB, jo saprata, ka mobīlie resursi nav neierobežoti!!!
  Un ko Tu Elīnai ieteiksi, ja viņa nebūs 3G pārklājuma zonāā? Ņemot vērā to, ka 3G ir tikai 500m ap viņu bāzes staciju, tad nav pārāk daudz iespēju, ka viņa tieši atrodas šai pārklājumā.

 154. Triatel krāpj naudu , jo līgumā ir norādīts kredītlimits un katram skolniekam ir skaidrs, kas ir kredītlimits. rēķins nevar būt lielāks par kredītlimitu. tad man viņs bija 130 ls ar tarifa plānu fly29 un kreditlimitu 60. Tā ir klientu maldināšana un naudas izkrāpšana. Noteikti čakarēšu viņiem smadzenes cik vien būs laiks… un tas man ir daudz…., bet žēl, ka laukos nav iespējams pieslēgt citu pakalpojumu sniedzēju.

 155. Var tak pieslēgt citu! Ir tagad gan Lattelekom un arī Izzi bezvadu nets, bet cik saprotu arī caur Triatel tīklu! Domāju, ka diža jēga nav pāriet uz tiem…

  Pašam ar ir Triatel, bet ne pieslēgums, bet gan priekšapmaksa. Nesūdzos. Tiešām ir tā, ka neviens cits mobilo operators nevar tādu ātrumu nodrošināt kāds ir Triatel, vismaz te kur es dzīvoju, tiem te nav 3G. Ar EDGE ātrums pat teorētiski nav lielāks par 280 kbps, bet ar Triatel brīžiem uz download ir 1,7…1,9 mbps. Vienīgi gribētos to jauno modemu ar wifi uz priekšapmaksu.

  P.S.
  Iet arī torenti un Dc++, bet to tikpat kā neizmantoju.

 156. NU DIEZ JAU KAS NAV ARI AR LATTELECOM :(, MAKSAJAM PAR NEZIN KO !!:(, 2006.gada rekins bija 10.53 Ls menesi , tad peec gada jau 19.40 +papildrekins + 3.00 Ls par telefona pakalpojumiem , kaut gan telefons man nekad nav bijis !:(Kautkads SVIESTS , UN noteikti jau arii ar TRIATEL buus tas pats (5120) menesii, ja parsniedz, tad japiemaksaa!!, ja mazak, tad nesummejaas, TAS IR NEGODIIGI!!!:(

 157. Nu luuk,cien. daamas un god. kungi. Arii es sanjeemu azh 2(!!!) veestules reizee no Creditreform.

  Mana situaacija – 09.07. beidzaas 24meen liigums, aizsuutu pa pastu atteikshanaas lapeli, taa neesot sanjemta. Sazvanu dezhuurzakji, 24.08 ar ieraxtiitu veestuli aizsuutu veelreiz. Nu esot gan atnaakusi, pac dezhuurzkjis atzvaniija – nu, tie Ls24.91 par juuliju tomeer jaasamaxaa. Neir pilns meenesis, tik 9 dienas tur. Kopsh 01.07 taapat tas hloms starp citiem hlomiem meetaajas. Par paarreekjinu apjautaajos – nu, nepilns meenesis, tak! Oi nee, skaitoties, kaa pilns – jaasamaxaa, i varot skjirties kaa draugi… nu, veel tikai pasakiet, luudzu, kaapee no muusu afffffigennnaa neierobezhoti ierobezhotaa “Eksperts Axesstel D-450” pakalpojuma atsakaaties… 4 marketing purposes, ibio;-]

  Shiis fabulas moraale – distanceeties no Telekom Baltija. Pac nolohojos, ka to 2007.g. liigumu iru padir$i$, ar dezhuurzakjiem paarilgi par paarreekjinu kokjeteeju. Tak liidz shim ne1ns par meenesi nokaveetu maxaajumu mani Creditreformam neir atdevis. Must die.

 158. taa tiir interesanti bija, ka te viens triatel darbinieks teica, ka 90%
  klientu ir apmierinaati ar pakalpojumu, jo redz tikai 10% klientu
  esot suudzeejusies.

  Parasti jau vismaz kaadi 80 % nesuudzas, taatad var pienemt, ka vismaz
  90 % ir neapmierinaati un 10 % apmierinaato :)

  mani arii triatels ir biskin piecakareejis,bet suudzedejies neesmu.

  Kad sleedzu liigumu, tad vairaakas reizes tai menedzerei paarprasiiju
  par to neierobezoto lietosanu, vina arii vairaakas reizes atbildeeja,
  ka par 23 Ls nav nekaadu ierobezojumu lietosanaa.

  Ja taa bija, ka neierobezotaas lietosanas deel radaas tiikla paarslodze
  un vajadzeeja uzlikt ierobezojumus, tad manaa skatiijumaa to vareeja
  izdariit zoliidaak – briidinaat par to klientus un piedaavaat atteikties
  no pakalpojuma bez soda sankcijaam.

  1. Redz pareizi jau tu saki ka nesūdzies !:) Es arī nesūdzos ,JO!! Nav pilnīgi nekādas jēgas sūdzēties ,nekas nemainās un nemainīsies ! Viņi vnk.neklapē ar ausīm un nav man tik daudz brīvā laika lai tērētu viņu stulbeņiem kas manī neklausās!

 159. extazio
  2009. gada 16. janvāris – 12:01

  “…………
  Kā arī poters gvelž par eiropas naudām.”

  http://www.sam.gov.lv/satmin/preview/?cat=323&action=print&amp;

  Pirms tu saac te acis maaleet un muldeet panem googli un apskaties,savaadaak dirst gribas no tavas tukshaas salmu kulshanas.
  Sen nebiju sheit aci iemetis.
  Kas tas par mistisko Fly-15,info nav ne maajas lapaa ne tie trubas otraa galaa zina ko pateikt.
  Ja gribi pelniit godiigi naudu -ej un slauki ielas,neviss te gvelz bezsakaru.
  Laiks iet ,bet shitai kantorii palicis viss pa vecam.

  Lai Jums jauka diena Triatela nolemtie,man savulaik bija arii taa nelaime buut piesietam.

 160. Nekad neņemiet Triatel internetu! Iegrābsieties pamatīgi, netiksiet vaļā ilgi, čakarēsies un raustīsies internets konkrēti, maksājumus vispār neriskējiet veikt, var noskaitīt no konta naudu, bet adresātam nenosūtīt, jo pārtrūks sakari un nauda aizies pa vadiem… vot i čakarējaties, lai atdabūtu un pierādītu. šausmīgi sūdīgs internets, lai viņi reklamē cik grib, neiesaku nevienam! laimīgi, ka tiku vaļā!

 161. pilniigs wtf, ja gribat uzzinaat cik 5gb ir megabaitos tad vnk izrekinat, jo viens mb ari naav 1000kb, 1 mb ir 1024kb, tiraa d logika, vai informatika kur tas viss tiek maciits.

 162. To triatelu pat savam ļaunākajam ienaidniekam neiesaku(neesmu jau tādā mērā sadists)
  man māja ar to triatel bullshitu ir 10 km no rīgas,tornis netālu takā ar uztveršanu problēmas nav! Problēmas sākas citur tornis reizēm ir par 500% pārslogots,un naktī kad varu izspiest max ātrumu ir ap 120Kb down un 2,5Kb up ,tas arī vēl nekas ! P2P porti ciet(tas nozīmē ka neko torrentveidīgu nevaru novilkt) +pēc standarta adresēm nemaz netieku draugiem.lv iekšā tikai caur munidraugi.lv (tas tā salīdzinājumam)dr.lv tās nav vienīgās adreses ir arī citas kur bloķētas. Maksāju 15 Ls mēnesī ar 10 gb trafiku
  Tad kāds naxren internets tas skaitās (ātrums no -līdz 3 Mb) kas pa pusei iet? Palīdzības dienests arī tīrie mujābeļi!
  Ceru vienreiz tas krāpnieku kantoris bankrotēs!!!

  1. He…tāds gudrītis…:D P2P porti jau vairākus gadus ir atvērti, kā arīneviens saits nav bloķēts…salabo datoru :D
   Un kas tas Tev tāds par tarifa plānu pa 15 Ls 10GB?? Cik es zinu, tad tāds nekad nav existējis ;) Ja taisi Triatelam antireklāmu, tad vismaz varēji noskaidrot pilnīgāku informāciju, nevis raksti to,ko pats nēesi pārbaudījis….vai arī Tu esi vienkārši tups lietotājs, kas nezin pats ko izmanto :D Un ja tiešām esi lietotājs, tad uzliec āra antenu(20Ls), un i-nets aizies uz urrāāā!!! ;)

 163. Milie lautini! Nesledziet nekad so suudu! Visu laiku modems cakare bez apstajas, kaut ari divas reiz uz remontu pie viniem vests.Pasaka ka viss ir ok. Galvenais ka ligums beidzas, paliksu gan bez neta, gan bez modema. CUUCIBA no vinu puses!

 164. triatel tas ir PĒDĒJAIS SUUDS,brīnos kā tā kompānija vēl nav bankrotējusi,ceru ka drīz tas notiks,gan triatel apkalpošana,gan pakalpojumu kvalitāte ir šausmīga,arī iegrābos ar triatel modēmu,

 165. Triatel ar visu finansējumu bija dārgākais un neizdevīgākais interneta piegādātājs, kas regulāri pats mainīja līguma noteikumus sev par labu. Krāpniekiem lai vieglas smiltis. LMT mobilais internets ir 2x lētāks un ar papildus antenu (jāpiesaka) pieejams visur.

 166. Arii mees pieliksim savu artavu: pirmaa nedeelja ok, peectam aatrums 5-10% labi ja, no apsoliitaa. Kad zvana tad viss esmot kaartiibaa un ejat pakarieties

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *