Miks Latvis

tribine.lv

kamēr visi ņemas ap digg.lv un tā neveiksmīgajiem sekotājiem uz skatuves ir parādījusies tribīne.lv

Tribīne atšķirībā no digg.lv ir novienkāršota līdz pēdējam. Man ļoti patīk gan vienkāršais dizains, gan projekta koncepcija kopumā. Iespējams daudziem liksies, ka tribīnei ir ļoti maz funkciju, bet vismaz šajā stadijā, liekas, ka tas ir pat liels pluss. Cilvēkiem, kas nedraudzējas ar jaunajām tehnoloģijām, nekas vairāk arī nav vajadzīgs.

Lūk kā viņas formulēta projekta darbība:

Mazā cilvēka ziņu aģentūra tribine.lv ir jaunumu portāls, kur raksta visi, kas to vēlas. Tribine.lv neaizstāv neviena politiska vai ekonomiska grupējuma intereses, tās saturu nosaka un kontrolē mazais cilvēks – Tu.

Man patīk, ka viņiem ir arī savs goda kodekss, kas saprotami apskaidro šī projekta vadlīnijas. Domāju, ka šī lapa varētu ātri aiziet tautās, jo tā ir:

9 Responses

 1. nezinu gan…. dziivosim redzeesim, bet gruuti tagad buus dabuut cilveekus, ksa tur liktu rakstus. Digg saakumaa piesaistiija leitotaajus ar to konkursu plus arturs labu reklamas kampanju bij izveidojis…
  shaubos vai shis projekts izdziivos :) bet nu lai jau, veseliiga konkurence vienmeer ir pozitiivi.
  plus dizainaa man nepatiik melnaa kraasa un tas rocinjas :D

 2. jā, konkurence ir pozitīva, bet vai nevarētu būt tā, ka šāda veida resursu kļust par daudz un lietotāji vnk nedaudz apjūk – ko izvēlēties? / kāpēc? / kas ir labāks? utt

  info nāk no visām pusēm.

 3. 0nkuli, arī cilvēkiem, kas draudzējas ar jaunajām tehnoloģijām nereti gribas ko elementāru. Vienkāršībā, kā zinam, ir spēks.

  tribine.lv vizuālais noformējums arī prasās vienkāršāks, t.i. vieglāks. Tumšās krāsas ir smagas uztverei.

  Lai vai kā, tik tiešām, šim projektam ir kaut kāda odziņa. Iespējams veselīgajā un nopietni ņemamajā attieksmē, ko var izlasīt saitītes lapas apakšā (goda kodeksu ieskaitot).

 4. Jaatziist ka interesants projekts, kaut arii neesmu neko taalaak iepazinies siikaak. Nezinu vai tas naak par labu kad pievienot komentaarus var ikviens, taa kaa Digg.lv plaani ir kops septembra aizveert arii balsoshanu neregjistreetiem lietotaajiem, kur nu veel komenteeshnu.

  Visaadi savaadaak – respekts un patiesa zcienja, taa kaa veidotaaji ir malachi, ir pacentushies uztaisiit kaut ko savaadaak un tieshaam origjinaali. Dazham labam bija par iisu to izdariit…

  Piekriitu komentaaram par to, ka nav paaraak labi ja tiek saskjelts viss vairaakaas daljaas, ja buus 3,4,5,6 utt resursi shaadi vai liidziigi. Tas taa pat kaa ar Draugiem.lv – kutaak ir ja visa Latvija ir vienaa, nevis desmit portaalos… Ej nu tad sameklee kaadu pa visiem :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *