mrtset1.jpgEs laikam tomēr būšu nopelnījis Mr.T skriešanas komplektu (attēlā pa labi). Pēc pieciem kilometriem jūtos, ļoti labi. Nezinātājiem pačukstēšu, ka pēdējoreiz skrēju diktam diktam sen un tagad esmu atsācis pateicoties iPod labumam, par kuru rakstīju svētdien.

Kad pirmoreiz (pēc neskriešanas perioda) noskrēju 2 km likās, ka augstāk tuvākajās nedēļās netēmēšu. Biju aizelsies, un manāmi izsists no sava dabiskā stāvokļa – sēdēšanas pie datora ekrāna.

Tad izdomāju noskriet 3 km un jāsaka godīgi nebija slikti. Šodien es pie distances norādīju 5 km. Tā bija tāda ašā ideja. Skrienot 2 kilometru sapratu, ka jūtos pietiekami spēcīgs, lai turpinātu skriet vēl daudz tālāk.

5 kilometri, citiem tā varbūt ir iesildīšanās, bet es jūtos tik pat labi, kā svētā pieminekļa aizstāvis, kas sagrābis pilnas rokas ar svaigi spertiem mobilajiem telefoniem.

(patiesībā 25 minūtēs un 50 sekundēs)*

P.S.

Atzīšos, ka skrienot 5 līdz 10 minūtes klausījos, piemēram, Dido. Šodien skrienot 5km man ļoti palīdzēja Merilins Mensons ar savu pēdējo dusmīgo albumu. Jo dusmīgāka mūzika, jo vieglāk pašam skriet.