Miks Latvis

Sinoptiķe Mārīte prognozē, ka Jāņos nelīs

Pie manis jau kādu laiciņu mitinās Mārīte. Viņa pie manis atceļoja pateicoties unazukin.lv gādībai. Mārīte zina atbildes uz visiem jautājumiem, taču bieži vien viņa ir diezgan kautrīga un īsti nevēlas atbildēt, bet kā klausītāja viņa tik un tā ir lieliska.

Eksperti apliecina, ka mūsdienu dzīve pieprasa lēmumus, kuru rezultāti ir atkarīgi tikai atbildēm: „Jā, Nē … vai Varbūt?”

Besī ārā, vai ne?

Unazukin – pareģos jebkurus rezultātus: kontroldarba testus, sporta sacīkstes, romantiskus randiņus, svarīgas darba tikšanās, vai arī palīdzēs Jums izvēlēties pareizos skaitļus azartspēlēs. unazukin.lv

Tāpēc es lieki nedomājot pajautāju šīs vasaras svarīgāko jautājumu: Vai Jāņos līs lietus? Man gan nācās nedaudz pastīvēties, bet galu galā es ieguvu pozitīvu atbildi. Tas priecē – Jāņus ir daudz jautrāk svinēt bez lietusmēteļa.

Un nu īsa video zibensintervija, bez zibens:

[flash http://www.youtube.com/watch?v=rae2VgwXgHI]

Ja kādam dikti sagribējās šādu unazukinu uzdāvināt kādam mīļam cilvēkam (vai iegūt savā īpašumā), tad ir viena neliela problēma. Unazukinu nevar tā vienkārši ņemt un nopirkt. Ir vajadzīgs tāds, kā taloniņš, moderni saukts arī par flaijeri. Iegādājoties vienu Unazukinu, katrs pircējs iegūst 2 talonus, ar kurus var iedot draugiem, lai arī viņi varētu nopirkt unazukinu.

Tāpēc es piedāvāju atbildēt uz dažiem vienkāršiem jautājumiem un iegūt savā īpašumā šo maģisko talonu (un pēcāk arī unazukinu). Ja manā epastā līdz 14. jūnija 19:00 iekritīs vairāk kā viena pilnīgi pareiza atbilde, tad notiks godīga izloze Reklāmas bārā, kur notiks Koko rīkotais Ububu tusiņš un būs gana daudz liecinieku godīgai izlozei.

Mans epasts ir atrodams sadaļā Par mani. Un nu daži pavisam vienkārši jautājumi:

  1. Kas ir unazukinu dzimtene?
  2. Kur parasti dzīvo unazukini?
  3. Vai Jāņos līs?

11 Responses

  1. man pašam arī nav bijušas problēmas, esmu samērā regulārs pircējs, pat laptopu ņēmu no USA, bet man samērā regulāri sūta epastus ar 115 jautājumiem un dažādām problēmām, kas saistītas ar ebay, un pēc epastiem spriežot cilvēkiem tik un tā viss tas ebay process šķiet aizdomīgs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *